Burek - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Koji burek vam je omiljeni?

Učesnika ankete do sada
71. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Burek sa sirom

    34 47.89%
  • Burek sa mesom

    12 16.90%
  • Prazan burek

    4 5.63%
  • Pizza burek

    4 5.63%
  • Burek sa krompirom

    5 7.04%
  • Burek sa jabukama

    4 5.63%
  • Burek sa višnjama

    1 1.41%
  • Nije naveden

    7 9.86%
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 68

Tema: Burek

  1. #31

    Odgovor: Burek

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Ma toooo zemljakinjo moja!!! E nek' si im rekla!
    Nikad necu zaboraviti scenu u Bg, u nekoj pekari '99 godine, kad sam dosao kod ortaka na vikend. Elem, dodje red na mene da porucim i ja lijepo kazem "meni jedan burek", a djevojka me u cudu upita "sa cim ces", a ja u jos vecem cudu pitam "a sa cim burek jos moze da bude?" Svi prisutni se okrenuse i pogledase me kao vanzemaljca. Naravno, tada nisam znao da se kod vas svaka pita zove burek i da se treba naglasiti sa cim je...


    slicna prica:
    98-99 ja sa drustvom u Budvi... ogladnjeli ko dinosaurusi i odlucimo da prezalogajimo nesto... kako smo prisli pekari miris bureka je prosto mamio... ulazimo unutra vec spremni da narucimo... kolega koji je inace sarajlija, sa onim pravim saraj'vskim naglaskom od kog se i meni dizala kosa na glavi, narucuje prvi... naravno trazi burek... kad ga je teta upitala sa cim ce burek mi svi ... tak ce on: Cuj s'cim cu, sa sirom ... i ova mu upakuje sirnicu ... on sav u cudu: Aman bona zeno nisam ti trazio sirnicu vec burek
    e onda smo tek skontali da ima vise vrsta bureka u svijetu

    btw krompirusa je zakon ... huh al ogladnih odjednom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  2. #32

    Odgovor: Burek

    Sećam se srednjoškolskih, gladnih dana, pa onda "vojske" u Bosni i čuvenog savijenog sa mesom ili sa sirom, i stalno gladan, a burek miriše. Prošle godine otanjila čula napadana sa svakojakim đakonijama, ali i posle najbolje "klope", burek mi probudi želju da ga pojedem. A šta mi smeta, pa žurim na pecanje, u dragstoru kupim rano ujutru burek, jednom rukom vozim a drugom jedem, e a u krilima i pod nogama pola popadalo.

  3. #33

    Odgovor: Burek

    Burek Sa Krompirom Obozavam To Je Meni Moja Baka Pravila Kad Sam Bila Malena Volim I Burek Sa Sirom Ili Prazan Burek.. Sladak Burek Nevolim Nikako, Jer Ionako Nisam Ljubitelj Slatkog

  4. #34

    Odgovor: Burek

    Volim burek sa sirom, može da prodje i sa krompirom, a Boga mi i sa pečurkama
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  5. #35

    Odgovor: Burek

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Sećam se srednjoškolskih, gladnih dana, pa onda "vojske" u Bosni i čuvenog savijenog sa mesom ili sa sirom, i stalno gladan, a burek miriše. Prošle godine otanjila čula napadana sa svakojakim đakonijama, ali i posle najbolje "klope", burek mi probudi želju da ga pojedem. A šta mi smeta, pa žurim na pecanje, u dragstoru kupim rano ujutru burek, jednom rukom vozim a drugom jedem, e a u krilima i pod nogama pola popadalo.
    I ja se sećam bosanskih dana, bila sam na privremenom radu u Bosni, u jednoj gimnaziji. Sećam se da sam jednom prilikom, za vreme velikog odmora, tražila burek i doneli su mi burek sa mesom koji ne volim, na moje negodovanje, rekli su mi da sam dobila ono što sam tražila - burek, uz objašnjenje da je trebalo da tražim sirnicu ako sam htela sa sirom.

  6. #36

    Odgovor: Burek

    Najvise volim burek sa sirom
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  7. #37

    Odgovor: Burek

    burek sa mesom definitivno
    u svakom zlu ima nesto dobra

  8. #38

    10 Odgovor: Burek

    Ja uopste ne volim burek. Pogotovo onaj sa sirom. I jos ako je vruc, pa malo resiji...m-m nikako Cak ni ne razmisljam o njemu. Ne, ja uopste ne mislim na burek sa sirom iz pekare M

    'bes zemlju kad nema bureka
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #39

    Odgovor: Burek

    S obzirom da pravim uglavnom vegetarijanske obroke i bureci su u mojoj kujni vegetarijanski... Najčešće ih pravim sa krompirom, a može da prođe i sa tikvicama, spanaćem, blitvom... joooj... mljac i njam

  10. #40

    Odgovor: Burek

    Volim pizza burek i sa sirom,ali da nije masan.
    Ich Bin Nich' Ich

  11. #41

    Odgovor: Burek

    burek samo sa sirom, ostalo mi nije burek
    ne volim kad je jako mastan, ne volim kad nije malko resiji..
    i jaaaaaaaako volem kad ima toliko sira da sve ispada sa strane
    i sir mora biti slaniji malo

    e.. odoh ja da jedem.. zajebite vi ovo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #42

    Odgovor: Burek

    Obožavam burek

    Čak sam jedno vreme (veoma davno) nosio bedž na kojem je pisalo : "Je t'aime bureque"


  13. #43

    Odgovor: Burek

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    retko ga jedem ali kad ga se zazelim dva komada pizza bureka , a da peku kod nas uSobotki sa krompirom ondak svakako njega.
    Najbolji burek koji sam do sada jela je u Subotici u burekdžinici "Lipa", njam, njam.
    Kod mene na poslu znamo često nazvati pekaru i naručiti ...molim Vas ako može za 09*50 h da budu spremljeni bureci...jaaaooo kako volem burek

  14. #44

    Odgovor: Burek

    Ja ću da se solidarišem sa _babom_!

    Uopšte ne volim burek, posebno sa sirom a ni sa krompirom.

    Nikada mi ne bi palo na pamet da jedem burek posebno za doručak.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #45

    Odgovor: Burek

    Najvise volim burek sa jabukama, samo zato sto me podseca na detinstvo
    I jako volim sa sirom, al retko se nadje neki dobar....uglavno sada stavnjaju neku imitaciju sira za koju se bojim i da pitam od cega se tacno pravi

    Jednom sam probala onaj sa sampinjonima
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kancelarijski burek...
    Autor kohili u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.11.2010, 11:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •