Ovr end aut - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37

Tema: Ovr end aut

  1. #31

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Ona Koja Danas Samnom Slavi Okrugli Rodjendan

    chekam Pun Mjesec/stop/kazhu da ce biti zelen/stop/misao me vrnula u proshlost/stop/sjecash se pochetka pred okruglo pet godina?/stop/i tada je bio Pun Mjesec/stop/a mi smo bili zeleni/stop/................/stop/drago mi je da smo se srele jesenas/stop/nisam ochekivala da cesh biti Leptir u letu iznad mirne rijeke/stop/mada, to je tebi i slichno/stop/te noci sam usidrila nasred iste/stop/divna vedra vecher/stop/nadam se da cemo se uskoro opet sresti/stop/tamo ich novog/stop/a ovdje sve po starom/stop/samo malo puno sve sterilno/stop/pozdravio te Pera Kinez/stop/kazhe da ti kazhem da su mu kazali kako sam mu kazala da si ti kazala da mu kazhem da nikome ne kazhe/stop/a ja cu mu kazati da sam ti kazala da su mu kazali da sam mu kazala da si mi kazala da mu kazhem da nikom ne kazhe/stop/e pa nek' on onda vidi/stop/Pun Mjesec izlazi iza oblaka/stop/moram uzletit'/stop/i dalje nedostajesh silno da vozimo u suprotnom smjeru/stop/chekam tvoje vibracije/stop/ae/stop/ovr end aut



    p.s.
    moomoo meee jooouu

  2. #32

    Odgovor: Ovr end aut

    Odo' na godišnji. Ionako ste mi svi dosadili.
    Ovr end aut.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #33

    Odgovor: Ovr end aut

    E, sto mi drago, k'o da ja treba da idem na godisnji




    Cekaj Pa ja sam vec na godisnjem
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #34

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj Koja Leti Necujno

    preletila godina/stop/ma sta jedna/stop/gdje si vise?/stop/jos uvijek pricam s Vjetrom kad prohuja/stop/prenese mi sve novosti/stop/ocekivala sam te jesenas opet iznad mirne rijeke/stop/mora da smo se mimoisle/stop/znam da ne volis letjeti iznad nemirne rijeke/stop/a ovog puta rijeka nije bila mirna/stop/ali sam na rijecnom dnu nabasala na tvoje putokaze/stop/suvi papir nije bio tako suv/stop/mi se jedva izvukosmo/stop/plima nadosla/stop/a kante za izbacivanje vode bile suplje/stop/ljepo sam rekla Cupavoj Oseki da se povuce/stop/kaze da joj iznenada dos'o gost po imenu Sendi/stop/nije mogla da joj ne ukaze gostoprimstvo/stop/od pocetka mi se ta Sendi nije svidjala/stop/jos jucer krecemo ka Juznim Morima/stop/Sjeverni Vjetar ce biti povoljan/stop/pravo vrijeme da se skupe vodeni kaktusi/stop/da li da ti govorim koliko nedostajes da se gadjamo paradajzom?/stop/............./stop/sljedeci put kad preleces Niske vodostaje skreni s puta/stop/ostavit' cu ti putokaze kod starog plota/stop/onog kod kojeg smo pusili Lulu Mira sa Poglavicom Sirovih Stijena/stop/sa nestrpljenjem iscekujem ponovni susret nad mirnom rijekom/stop/nadam se da cemo imati vise srece da se opet sretnemo/stop/ukljuci frekevenciju za koju mislis da je kriva/stop/ae/stop/jos nesto.../stop/...ma nema veze/stop/ovr end aut


    p.s. chekat' cu te dok te ne ugledam
    moomoo meee jooouu

  5. #35

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj koja spava na oblaku

    pisem iz nesigurne jazbine/stop/moram diskretno da me ne primjete/stop/Mrki Međed mi reche da je jazbina napushtena/stop/nisam nesto ubjedjena da je tako/stop/negooo/stop/jooo' sto me Ciga obradov'o kad mi reche da si bila u njegovom selu da pokupis ono za ono, dva razlicita broja/stop/rece mi da si mu rekla da mi rekne kako su putokazi bili krivo postavljeni/stop/ma kako krivo?/stop/pa znas da su postavljeni tako da prava strelica koje je okrenuta ka jugoistoku zapravo kazuje da treba da gledas na ljevo, a ona koja je uperena u sunce zapravo kazuje da moras da ides desno kod prvog siljatog kamena koji ako je okrenut ka drvetu znaci da je krivo okrenut i da zapravo treba da pokazuje ka jezeru, a ako je oblacno onda treba da ides pravo/stop/koji dio nije jasan, da pojasnim, a?/stop/eee i da ne zaboravim/stop/ove godine je proljetni festival Veselih Chaplji tamo kod mirnih Voda/stop/nadam se da ces na vrijeme biti informisana i da ces ponesesh ono za ono, dva razlicita broja/stop/bit' ces pravo shik/stop/ja treba da sam jos prosle godine kod plemena Crvenog Orla da porazgovaramo na temu onog sto sam ti spomenula onomad/stop/al' znas kako je, usput ne mogu a da ne svrnem u Dugo Polje da popushim jednu sa Talichnim/stop/kazhe da ima neshto da mi kazhe sto se tice onog o cemu smo razgovarale s njim onomad kad smo pushile lulu Mira kod starog plota/stop/bas me zanima sta ima da mi kaze/stop/ja sam zaboravila o cemu smo onomad prichali/stop/bila dobra berba te godine/stop/mislim da moram palim/stop/jazbina je ipak napushtena/stop/al' ubi me promaja/stop/javi se na frekvenshn/stop/nije vise ona stara nego je ona koja je bila kad smo jahale po obroncima Dugog Polja/stop/oslushkivat' cu da chujem/stop/hmmm....da/stop/uvijek nosim sa sobom paradajz..../stop/znas po principu "nishta nas ne mozhe iznenaditi"/stop/ako me iznenadis da se mozemo gadjamo/stop/....i..../stop/.............nema veze............./stop/ovr end aut

    p.s. chekam te na chajanki da proslavimo nash danashnji rodjusni (mjesec dana unapred, tako je zabavnije)
    moomoo meee jooouu

  6. #36

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Kutlacha Kutlachi

    pisem iz prerije prije no sto istekne godina/stop/divljeg luka ove godine ki korova/stop/mislim da cak i na drvecu raste/stop/ono kad ispljevis desno, ispljevis ljevo, okrenes se ponovo desno ono niklo kanda ga nisi ni tak'o/stop/a Pera Kinez pravi neki caj od njega/stop/bice trampe/stop/taman mi treba nova metla/stop/ova mi se ofucala/stop/nije ni cudo kad sam ljetos po preriji sa Talichnim skupljala cvjetove zrelog kaktusa koji nikne svakih 8 godina na sunchanu noc/stop/Talichni kaze da mu je corava Zorka pokazala di se krije putokaz do stoljetnog stabla u Sumovitoj Sumi koji trazi vec godinama/stop/nisam imala srca da mu kazem kako smo onomad ti i ja to stablo pronasli trazec' vrganje za proljetnu cajanku/stop/od kad tebe nema, nema ni vrganja/stop/uzalud trazim svake prestupne/stop/a dobri keksi bili od tih vrganja/stop/srela sam ti rodju jesenas/stop/rece mi da redovno na najkracu noc u godini primi od tebe dimne signale/stop/najkraca noc je bila pred par dana/stop/nisam mogla da stignem/stop/kazem ti, divljeg luka ki korova/stop/nikad kraja/stop/dogovorismo se da cu mu se pridruzim na sljedecu nadolazecu/stop/bas me veseli da cemo se cuti/stop/.................../stop/druzih se jesenas sa Poglavicom Tupe Sjekire/stop/popusimo Lulu Mira/stop/uslikah ih za kraj/stop/rekose mi da ti ne kazem kako sam ih cekala kvarat ure da poprave perca i ratnicke boje/stop/sliku saljem po Sovi da ti ostavi kod Starog Plota za skretanje ka jugu/stop/moram da palim/korov kojeg sam malo prije pocupala je ponovo izrast'o/stop/....howgh..../stop/ovr end aut


    p.s. ae!
    moomoo meee jooouu

  7. #37

    Odgovor: Ovr end aut

    @Onoj Ciji Se Odraz Vidi u Kapima Kise

    zalozih vatru ispod starog Oraha dok pokupim sve divlje zireve/stop/nema me da se javim/stop/neces zamjeris/stop/bila plodna godina pred dva obrtaja Zemlje oko Sunca/stop/nakon toga bilo trampe ki u prici/stop/evo tek sad stigoh da dodjem k sebi/stop/Talicni se jos oporavio nije/stop/da znas da ni Vjetar nije bio povoljan/stop/sve sam mislila da cu vidjeti neke dimne signale/stop/ali izgleda da sam za vrijeme punog Mjeseca koji se nije vidio gledala na krivu stranu/stop/Jednooki Dzek mi rece da je cuo od Sive Rode i Bradatog Orla koji su se vracali sa proljetnih trka brzih Kornjaca da su te sreli dok su nadletali visoravnima niskih brda/stop/uvijek mi je drago dobiti vijesti od tebe/stop/nadam se da si na visoravnima obisla crveni kamen koji pocrveni samo kada se Zemlja za jedan tren okrene u suprotnom pravcu/stop/mislim da ce ove godine paradajz biti izrazito socan/stop/sjeme dobih od one tvoje ekipe kod koje smo svratile onomad dok smo plovile Istocnim Morima/stop/cuvah ga do ove godine/stop/znas da su mi rekli da sjeme paradajza posadim tek kad ispod starog Oraha nadjem divlje zireve/stop/postavicu putokaze di cu ih posadim/stop/ako naletis, da imas za ako se sretnemo/stop/.................................................. ............../stop/i jos nesto/stop/ako ti zatrebaju klikeri za znas.ti.dobro.zasta, zakopala sam ih tu ispod starog Oraha/stop/ali zapravo nisu tu nego na onom mjestu di smo pjevali neznajuci sta pjevamo/stop/e tu pa malo udesno/stop/ako zapne, upitaj Skakavca sa 'armoniku/stop/palim udesno/stop/zakuvala mi kafa od zira/stop/ovr end aut

    p.s. recept za kafu od zira ti ostavljam ispod kamena..
    moomoo meee jooouu

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •