Kladionice, igre na sreću, nagradne igre... - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Igrate li igre na srecu?

Učesnika ankete do sada
35. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    13 37.14%
  • Ne

    22 62.86%
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 48
  1. #16

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Neko vreme sam išla u kladionicu ali sam batalila,greb-greb i sad odigram ali ne često,LOTO takodje,mada kako moj muž ima običaj da kaže:"Dok ti se guzica pošteno ne oznoji,nema para."
    Možda tu ima neke istine...
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #17

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Volim po nekad otici u kladionicu sto da ne ako je to umjereno a narocito ja sada to je meni cista igra ako usoijem dobiti nesto tim bolje a ako ne nikom nista kad ne ulazem puno znaci uglavnom mora biti granica
    u svakom zlu ima nesto dobra

  3. #18

    Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    Upalim malopre TV, kad ono Bingo-neka od igara na srecu. Pricaju voditelji kako je uplaceno ne znam ni sam koliko stotina hiljada, ma milioni tiketa. To me podstaklo da vam postavim pitanje, Da li igrate igre na srecu?, koje?, koliko cesto?, smatrate li da je vama ne moguce da se osmehne sreca u vidu glavnih ili nekih drugih nagrada? Jeste li dobijali nekad nesto na tim igrama? Kakvo je vase misljenje o njima? , mislite li da u Srbiji narod jedini izlaz vidi u mogucnosti da mu nekim pukim slucajem izigra neka od onako astronomskih nagrada , i da im totalno promeni zivot na bolje?, ...
    ...................

  4. #19

    07 Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    Citat Aca1983 kaže: Pogledaj poruku
    Kakvo je vase misljenje o njima? , mislite li da u Srbiji narod jedini izlaz vidi u mogucnosti da mu nekim pukim slucajem izigra neka od onako astronomskih nagrada , i da im totalno promeni zivot na bolje?, ...

    Ne igram igre na sreću . Obično traćenje vremena. Klasična mamipara .
    Hleba i igara i ne treba nam ništa drugo.

    Ne sumnjam da je bilo i lepih nagrada na navedenim igrama, ali nisam ja iz te priče.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #20

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    Igrao sam loto 35 godina, sisteme razradjivao, dobio dve sestice, 12 cetvorki i hronicne bolove u vratu i ledjima od tog razradjivanja. Sad kupujem novosti zbog greb greba i dobio sam dvd plejer ali ne znam da ga pustim. Ubijam vreme, zabavljam se.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  6. #21

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    Naravno da ne igram igre na sreću, nezalazim u 'sportske' kladionice, igraonice sa poker aparatima, ruletima i ostalim glupostima...

    Razlog: zato što smatram da je kockanje - klađenje bolest zavisnosti, da napravi pakao u životu osobe (i porodice te osobe, naravno) koja se dublje uplete u to vrzino kolo.

    Jedan prijatelj je krenuo sa kladionicama, u početku mu nije išlo, posle nekog vremena je dobio par većih dobitaka 3.000-4.000 din... Pa je kasnije čuo da je jedan lik u 2 navrata ojadio kladionicu za oko 100.000 din (poznajem i tog lika - ekspert je za klađenje na fudbal ali on nije pravi primer klasičnog kladioničara jer je profi i retko gubi - ali GUBI I ON).

    Elem, prijatelj se navuče ponovo, krene na rulet - eno sad duguje oko 7.000 EUR, prodao kola, raspao mu se brak...
    Naravno da je ovo jako crn primer, ali vrlo realan, i naravno da treba mlade ljude i osobe koje su slabog karaktera odvraćati od tih GLUPOSTI jer su posledice straubalne.

    E sad, Loto i Bingo nisu toliko opasni - ono jednom nedeljno uplatiti po par tiketa - ne može da škodi a može da se nešto i osvoji, naravno ako se ne krene u klađenje i 'igraonice'.

    A što se tiče poker aparata i ruleta - to je namešteno da se nedobije - zakon verovatnoće i softver koji je 'pametan i voli svog gazdu'.
    Da je moguće tu zaraditi Banditi - vlasnici ovih zala ne bi ležali na parama osvojenih (da, osvojenih a NE ZARAĐENIH) na gluposti i zavisnosti kladioničara, kockara (ljudi koji imaju problem-bolest zavisnosti).

    Dalje od tih šarenih prostorija, lepe cice se mogu videti i upoznati i u 'normalnim kafićima'... (npr. route66 u petak pre 2 dana ... )
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  7. #22

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    Ne, nikada nisam igrala te igre na srecu! Nikad mi ni ne padne na pamet da kupim srecku ili da uplatim novac za loto, bas nikad! Ja se tog ni ne setim da postoji! Prosto me ne zanima...

  8. #23

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    ne igram igre na srecu.....
    da imam nekog ko igra, mozda bih i ja, ovako ne.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  9. #24

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo,… ?

    ...ne..

    ...al' igra moja frizerka......moraću da je menjam...

  10. #25

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo,… ?

    ee ja sam par puta uplatila chisto iz nekog fazona, par puta se okladila sa drugom mislim da je bio tenis u pitanju loto sam takodjer uplatila par puta.. bez veze..

    ali secam se kad mi je bilo 6 godina, nisma josh ni krenula u shkolu, reshila sam bila neku igru u onom famoznom chasopisu "Mila" i dobila neku lutku secam se kako sam ponosno sa majkom ishla da je podignem, i shepurila se gradom.. ne zbog lutke, vec shto sam od toliko sudionika ja bila ta koja je izvuchena

    inache te igre na srecu me nimalo ne privlache.. mada me one kuglice sa brojkama u Lotu odushevljavaju kako lete po onom bubnju ne znam jel' do loptica il' do toga kako iskachu u svakom sluchaju loptice ruulaaa
    moomoo meee jooouu

  11. #26

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    Ne.

    Ne placam porez na budale.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  12. #27

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo,… ?

    Nikad nisam uplatila ni jedan tiket za loto, bingo i ostala čuda...
    Jedino što kupujem novine sa ovim srećkicama ...sve se nadam dobiću nešto... Al ebi ga nisam ja te sreće...

  13. #28

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    Пичим клаџу повремено, више ради спрдње него ради лове, мада чича их је пар пута добро одувао.

  14. #29

    Odgovor: Igrate li igre na srecu, loto, bingo, ?

    Da za popunjenje materijalne osnove maštanja, ali ostaje samo na maštanju. Ali još nisam postao zavisnik, i mislim da neću, kasno je za to, jer prođe i mesec dana a da ne uplatim listić lotoa. I šta je još interesantno iste te brojeve neuplaćene pogledam kad prođe izvlačenje, pošto uvek uplaćujem istu kombinaciju brojeva.
    In vinas veritas

  15. #30

    Odgovor: Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Ja ne znam da l' je neko ovo leto pojeo više Šarenko sladoleda od mene možda se u nekom drugom krio onaj štapić al' ja volim baš Šarenka i pravila sam se da jurim štapić

    Prinuđena sam da skupljam kesice od sličica, kupone neke, poklopce i tako to, zbog deteta, kad je aktuelno Svi skupljaju, pa hoće i on

    Ja sam što se tih nagradnih igara tiče, jednom dobila neki bedž od ekspres politike čini mi se, kad sam bila mala, i to sam bila ne znam koja na spisku izvučenih - to su one nagrade na kraju, utešne, posle 1 ovoga, 2 onoga, 3 onoga... pa tek onda 3000 bedževa dele

    Dobila sam i dva puta večeru za dvoje, emisija se zvala Čekajući burek, vodili Ica i Boža, a ja pogodila dva puta zagonetni predmet

    Iz zabave, bez ikakvog primanja, hladnokrvno, sam znala otići na rulet onaj elektronski, i uzeh lovu par puta volim i tombolu baš, išla sam dok je bila jaka igra u gradu, a išla sam i u inostranstvu - samo što tamo to igraju sve neke bakice i dekice, kao na filmu, meni to zanimljivo da ređam brojke Igrala sam i kladionicu, nisam dugo, i tu ih je Indijanac oprao na hokeju Igrala sam i igram sve što mi je interesantno i kad mi je interesantno, zabave radi, a karakter mi je takav da ne mogu se navučem na to
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Paraolimpijske igre
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.09.2012, 08:48
  2. Zmajeve dečje igre
    Autor Kitty u forumu Novi Sad
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.05.2012, 17:15
  3. Najbolje igre
    Autor Necromancer u forumu Igre
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 02.08.2011, 15:06
  4. PC i PSP igre - opisi
    Autor Morpheus u forumu Igre
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 01.11.2010, 02:14
  5. Igre
    Autor Necromancer u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 07.06.2009, 17:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •