Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

Prikaz rezultata glasanja: Igrate li igre na srecu?

Učesnika ankete do sada
35. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da

    13 37.14%
  • Ne

    22 62.86%
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 48
  1. #1

    Kladionice, igre na sreću, nagradne igre...

    Kažu, što je zemlja siromašnija, to ima više igara na sreću. Koliko često ulažete i ovo malo para u želji za dobitkom, odnosno, da li uopšte to radite ili se vodite parolom "bolje vrabac u ruci nego golub na grani"
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Obično kalkulišem pa "ulažem" samo u one igre na sreću za koje procenim da su "realne" Probala sam da igram neke loto-e, ali sam na vreme shvatila da me ta sedmica zaobilazi u širokom luku i da su mi šanse male, pa neću ni da ostavljam novac na takve gluposti. Malko se igram u sportskoj kladionici, ipak su mi tu realnije šanse za neki dobitak.

  3. #3

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Povremeno okusam srecu u kladionici,ali se prevarim pa i loto uplatim,svremena na vreme.
    A dobitak..hmm..taman toliko da pokrijem ulog.
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!

  4. #4

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    igram redovno neku igru na radnom mjestu... sto rece leka dobitci taman toliki da pokrijem izdatke...
    loto, opet sa radnim kolegama zaigram kad su neki basnosnovni iznosi, za sad jos nista a valjda ce i to da se ubode nekad pre penzije
    a one slot masine, pokere i kojekakva cuda zaobilazim na siroko, jer nikako covjek nemoze biti pametniji od masine, i sve da si ti lupio vecu umesto manje na onom glupom poker aparatu on ako je programiran da neda nema tu ni n od nadanja dobitku
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Moram priznati da sam ranije mnogo cesce uplacivala tikete i to nesto sitno, ali posto mi u poslednje vreme uvek propadne za po jednu utakmicu, batalila sam. Sad se uzdam u one nagradne kupone, mozda mi i upadne neki stancic.
    "Bupu pi du pu !"

  6. #6

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Citat Betty Boop kaže:
    Sad se uzdam u one nagradne kupone, mozda mi i upadne neki stancic.
    Ogrebi ,i blago tebi. greb,greb
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!

  7. #7

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Citat Necromancer kaže:
    Kažu, što je zemlja siromašnija, to ima više igara na sreću.
    Narodu samo daj hleba i igara, i svi ce biti srecni.

  8. #8

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    A...setila sam se i jos jedne ces,ces,ces i dobicu stan. Ma samo kad bi tako bilo, odprilike u poslednje vreme se sve vise cesem gde me ne svrbi.
    "Bupu pi du pu !"

  9. #9

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Dok sam jos zivjela u SCG, svako jutro posle dorucka - pravac kladionica i naravno igram samo "sigurice"

    Uglavnom me "izbacivao" jedan mec, ali desavalo se da ponekad pogodim tek toliko da potpuno ne odustanem. Igre "na srecu" tipa LOTO i BINGO su me zaobilazile...

    Ovamo nema kladionica kao kod nas pa sam se nekako privremeno "izlijecila" od kladjenja (za sad)...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  10. #10

    12 Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Citat irnik kaže:
    Ovamo nema kladionica kao kod nas pa sam se nekako privremeno "izlijecila" od kladjenja (za sad)...
    Šalji meni novce... ću ti nadoknadim užitak...

    Rekoh već, na sličnoj temi: red kladionica, pa red banaka, pa red kladionica, pa red banaka...

  11. #11

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Citat irnik kaže:
    Ovamo nema kladionica kao kod nas pa sam se nekako privremeno "izlijecila" od kladjenja (za sad)...
    a da mi nesto organizujemo u vlastitoj reziji
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  12. #12

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Koliko sam uspela da primetim, u poslednje vreme veoma su popularne trke pasa. Iz kog razloga, nemam pojma, tek neki podobijase silne pare na kucice.
    "Bupu pi du pu !"

  13. #13

    12 Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Citat Betty Boop kaže:
    tek neki podobijase silne pare na kucice.
    To je čisto igra na sreću. Inače, malo je onih koji se mogu pohvaliti da su u plusu. Fora je u tome da svi pričaju kad dobiju, a ćute dok gube. Mnogo se više ćuti.

  14. #14

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Sva sreca pa sam se te ruzne navike oslobodila Totalno bespotrebno kidanje zivaca, posebno kad stavim na tiket nesto sto prenose na TV-u... i onda jednog vikenda jednostavno nisam otisla po listu... pa onda ni sledeceg, ni onog tamo i... sad sam skoncentrisana na prijatnije stvari
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #15

    Odgovor: Kladionice/igre na sreću

    Ponekad odem u kladionicu, ali nisam fanaticno lud za njom.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Paraolimpijske igre
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.09.2012, 09:48
  2. Zmajeve dečje igre
    Autor Kitty u forumu Novi Sad
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.05.2012, 18:15
  3. Najbolje igre
    Autor Necromancer u forumu Igre
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 02.08.2011, 16:06
  4. PC i PSP igre - opisi
    Autor Morpheus u forumu Igre
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 01.11.2010, 03:14
  5. Igre
    Autor Necromancer u forumu Predlozi, pohvale i kritike
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 07.06.2009, 18:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •