Sex and the City - film
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 48
  1. #1

    Sex and the City - film


    Nakon što je 2004. godine završilo snimanje serije "Seks i grad", četiri glumice (Sara Džesika Parker, Sintija Nikson, Kirsten Dejvis i Kim Katral) ponovo su se okupile i dale saglasnost producentima da pristaju na snimanje filma. Za sada nije poznato oko čega će se vrteti filmska priča, ni kada će početi prikazivanje u bioskopima.
    Posle više od dve godine odbijanja, glumica Kim Katral, jedna od junakinja televizijske serije 'Seks i grad', pristala je da se pojavi u filmu koji će se snimati po popularnoj seriji- Kim je odbijala ovu ulogu, jer se navodno nije htela vraćati ulozi seksualno nezasite Samante Džons.
    Katralova, koja u tv seriji igra ulogu Samante, potvrdila je u intervjuu za časopis 'Star' da pripreme za ekranizaciju dobro napreduju i da će i sama učestvovati u projektu.
    Da li ste pratili ovu seriju? Raduje li vas snimanje filma, ili spadate u ljude koji to sasvim sigurno neće gledati?

  2. #2

    Odgovor: Sex and the City - film

    Obozavam seriju...

    s kim li cu ici da gledam premijeru....

    Ubica mekog srca.

  3. #3

    Odgovor: Sex and the City - film

    Gledao sam neredovno ovu seriju... nisam je nešto voleo, mada su prikazali krem društvo Njujorka iz drugog ugla...

    @ Kill Bill: Pa valjda sa dragim... čuj sa kim. Sa onim ko ti kupi kokice, grickalice, sok i kartu za bioskop.
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  4. #4

    Odgovor: Sex and the City - film

    seriju gledao povremeno i bila mi je sasvim OK... e sad za film imam neki predosjecaj da ce da bude zesci promasaj... bas zato jer je serija bila ultra, mega, giga popularna svi ce ocekivati od filma nesto wow... sto cisto sumljam da ce dobiti... no cekamo da se pojavi pa cemo da vidimo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Sex and the City - film

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    s kim li cu ici da gledam premijeru....

    Sta bre sa kim, SAMA, ne treba mi niko da gledam ovaj film. Volim ovu seriju, i to sam je gledala kad sam bila srednja skola (znaci idealno vreme za ovu seriju) i to kada je bilo prvo emitovanje ove serije ko nas. Drugarica mi je preporucila. Tek drugim emitovanjem serije kod nas je postala popularna.

    Od filma ocekujem dosta toga. Jedva cekam.

  6. #6

    Odgovor: Sex and the City - film

    Volela sam seriju a sto se tice filma delim swbino misljenje''bice promasaj''
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #7

    02 Odgovor: Sex and the City - film

    Gledala, tačnije redovno sam ''pratila'' seriju.. i sve reprize.. sa apetitom.. od filma ne očekujem ništa, tako da se mogu samo prijatno iznenaditi kada ga budem gledala.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #8

    Odgovor: Sex and the City - film

    to je jedna od rijetkih serija koje sam redovno pratila, i odgledala redovno i reprize. ne bi mi smetalo ni da je jos jednom repriziraju. za moj ukus, serija je odlicna. a sad bolno pitanje filma. bas mi se ne svidja ta ideja jer mislim da ce to biti pokusaj mlacenja para. iskreno se nadam da necu biti u pravu, a potajno se nadam da ce film biti bar upola dobar onoliko koliko i serija.
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Sex and the City - film

    Pratila seriju, ne bas redovno, ali uglavnom sve videla.
    Mislim da film nece biti nesto posebno.

  10. #10

    Odgovor: Sex and the City - film

    redovno pratila seriju,jedna je od meni najomiljenijih....a film...nadam se da ce biti ok
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #11

    Odgovor: Sex and the City - film

    "Zverka" ipak u filmu "Seks i grad"



    Neodoljivi par iz serije "Seks i grad", Keri Bredšo i Gospodin Zverka, ujediniće se i na velikom platnu, pošto je glumac Kris Not pristao da igra u filmu napravljenom po kultnoj seriji.

    Nakon više nedelja "natezanja", Kris Not je odlučio da se pojavi u filmu, a detalji scenarija i dalje se drže u strogoj tajnosti.
    Not već godinama ima intenzivan angažman u franšizi serija "Zakon i red", koje se takodje snimaju u Njujorku, pa će paralelno sa time raditi na filmu.
    Snimanje filma počeće ove jeseni, a svi koji su uživali u ljubavnim peripetijama, "menhetn" koktelima i "Manolo Blanik" cipelama, mogu da očekuju premijeru sredinom sledeće godine.


    Mislim da bez Zverke to ne bi bilo to
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #12

    Odgovor: Sex and the City - film

    Dženifer Hadson u filmu "Seks i grad"


    Oskarovka Dženifer Hadson pridružiće se ekipi na snimanju filma "Seks i grad", koje počinje sledeće sedmice u Njujorku.

    Hadsonova će u filmu pod režiserskom palicom Majkla Petrika Kinga igrati ulogu asistenta Keri Bredšou, koju u seriji glumi Sara Džesika Parker.

    Glumica koja je osvojila Oskara za sporednu ulogu u filmu "Dreamgirls" nedavno je završila i snimanje novog filmskog ostvarenja "Winged Creatures", a trenutno radi i na svom prvom albumu za "Arista Records" koji bi trebala izdati početkom 2008. godine.

    Mondo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #13

    Odgovor: Sex and the City - film

    Prva klapa filma "Seks i grad" i odmah svadja



    Početak snimanja filma "Seks i grad" obeležile su svadje izmedju glavnih glumica Sare Džesike Parker i Kim Kartel, čija je netrpeljivost poznata i iz serije.

    Bilo je predvidjeno da ekipa filma proslavi početak snimanja u njujorškom restoranu "Bater" na Menhetnu, medjutim svadja je počela i pre posluživanja večere, a nedugo zatim Kim je istrčala iz restorana.

    Snimanje filma trebalo je da počne prošle godine, ali se dugo čekalo jer je Kim, koja tumaču ulogu nimfomanke Samante, tražila da bude plaćena koliko i Sara Džesika Parker, što je na kraju i uspela.
    Ipak, atmosfera na snimanju filma je odlična, a glumice se ponašaju baš kao likovi koje tumače - najbolje prijateljice.
    Izmedju glavnih glumica na snimanju ne nedostaje osmeha, a posebnu čar celom projektu daju verni obožavatelji, koji su se u velikom broju skupili oko seta, pokušavajući da barem izdaleka otkriju radnju dugo očekivanog filma, pišu američki tabloidi.

    Ono što su fanovi i novinari do sada mogli da vide je scena veridbe Keri i "Zverke", kao i nezgoda Šarlot, koja konačno treba da postane majka. Njoj u šetnji gradom puca vodenjak, a "Zverka" joj pristiže u pomoć.

    Mondo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #14

    Odgovor: Sex and the City - film

    gledao seriju prilicno neredovno ali mi je skroz OK. Elem sad upravo skidam sve serijale ... svakako ih vredi imati u kolekciji
    a film? nemam velika ocekivanja (sto uglavnom ispadne ok)

  15. #15

    Odgovor: Sex and the City - film

    Gradonačelnik Njujorka Majkl Blumberg dobio je ulogu u filmskoj verziji popularne serije "Seks i grad", u kome naravno igra i glumica Sara Džesika Parker, prenosi BBC.

    Blumbergov predstavnik za štampu Stu Loeser potvrdio je da će se Blumberg pojaviti u sceni filma koja će se odigrati u njujoškom Brajant parku, ali nije hteo da otkrije detalje o ulozi.
    Blumberg nije prvi njujorški gradonačelnik koji se pojavljivao u ovoj seriji. Ed Koh, bivši njujorški gradonačelnik, je takođe imao ulogu 2001. godine.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cinema City 2009 Novi Sad
    Autor Cecara u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 04.06.2009, 23:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •