Žene vozači - predrasuda ili istina? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 64
  1. #46

    13 Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Znam i loše i dobre (jedna me je bas oduševila )vozace medju ženama, cak su i loši vozaci ženskog pola bolji od loših muških vozaca, jer nemaju potrebu za dokazivanjem, nije im teško da potraže pomoc u odredjenim situacijama kao npr. vožnja u rikverc, parkiranje i ostalo. Svesnije su od muškarca po pitanju svog znanja i nije ih blam da pitaju da im se nešto objasni u vidu dodatne obuke. Manje ucestvuju u teškim saobracajnim nezgodama. A da je istina da su lošiji vozaci, onda bi osiguravajuce kuce uvele posebne cene za žene vozace Mada i kad bih se to desilo kod nas, verujte da bi osiguranje bilo skuplje za muškarce, jer je dokazano da su ne bezbedniji vozaci od žena, bez obzira na procenat žena u saobracaju.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  2. #47

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?



    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #48

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Ides bre vrtiguzu u ochin zagrcnuh se od smeha
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #49

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?


    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #50

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Moja prijateljica je kupila novi auto.
    Fenomenalni mališan Toyota Yaris, za fenomenalnog vozača.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  6. #51

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    'eeeeej,pazi,zena za wolanom''

  7. #52

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    bolje imati nego nemati

  8. #53

    Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Zbog zena koje ne znaju da voze,jer im je bitnije da popravljaju sminku,gledaju izloge i sl.ne mozete reci da ni jedna ne zna da vozi,i da su sve iste,kao sto ni svi muskarci nisu "dobri" vozaci...Neke cak to i ne zanima.Ja sam bila najbolji vozac u svojoj auto-skoli,kao sto sam i sada dobar vozac.Zato tvrdim,da mnoge zene nisu losi vozaci,vec jako dobri,a muskarci vole da se prave .... pametni,da budem kulturna. Vise sudara godisnje izazivaju muskarci,a ne zene!!!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Znate kome bi ja dala tu titulu? Beogradjanima!!! Ako vidiš nekog da te obilazi u nemogućoj situaciji...BG table ako svira na semaforu pogotovo ako je s'kraja kolone...Bg table ako žmigavac ukuljuči posle skretanja...BG table ako pokušava da ti "udje u gepek"...BG table...ako se parkirao na knap...BG table
    Ma prepoznajem ih na kilometar



    Evo sad poznaješ i mene
    To su gluposti...Mi sa BG tablama upravo bezimo od vas,'sa strane'...jer po Bg-u ne znate da vozite,i najbolje je se sklanjati.Kako bi nam auto ostao citav.
    Poruku je izmenio Mish, 20.11.2008 u 16:16 Razlog: spajanje uzastopnih poruka

  9. #54

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Ja licno mislim da nema dobrih i losih vozaca.Postoje oprezni,smireni i sto je naj vaznije kao i za sve kulturni ili ne.To za zene je cista glupost,ali naravno da ima izuzetaka.Bezobraznih i manje talentovanih ima svuda i u BG i u NS,KG...

  10. #55

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Mene jedna vozila pre par dana,svidja mi se,kako vozi.

  11. #56

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Citat Marcelin kaže: Pogledaj poruku
    zena za volanom...ne nikako
    naravno cast izuzecima
    evo kako jedna pokusava da parkira svoj auto tamo gde ga ni Sumaher ne bi uglavio.


    YouTube - Woman Parks Her Car
    Ovo je neka bu*ala!!!
    Ja sam vozac,znam da nas ima raznih,ali cast izuzetcima(medju kojima sam i ja) ....

  12. #57

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Citat diktatorka kaže: Pogledaj poruku
    Ja licno mislim da nema dobrih i losih vozaca.Postoje oprezni,smireni i sto je naj vaznije kao i za sve kulturni ili ne.To za zene je cista glupost,ali naravno da ima izuzetaka.Bezobraznih i manje talentovanih ima svuda i u BG i u NS,KG...
    Istina,slazem se...

  13. #58

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Pošto sebe smatram izuzetno dobrim vozačem,tvrdim da je predrasuda da su žene generalno lošiji vozači
    od muškaraca.Susrela sam se na putu sa sijaset loših vozača muškaraca ,sa zakasnelim refleksima i lošim
    poznavanjem pravilima u saobraćaju...nekulturnim do zla boga, prostacima kojekakvim
    Jedino što bih rekla da njih ima više nego nas pa možda taj odnos i nije najpodesniji.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #59

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Možda (ma verovatno) sam nikakav vozač...ali kao suvozač sam nezamenljiv
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #60

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    koja god me je vozila dobro me je (na)vozila!!

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 27.05.2017, 00:23
  2. Koliko dugo ste vozač?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.04.2012, 18:56
  3. Korisno za vozače
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 23.07.2011, 11:11
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •