Kakav raskid vam vise odgovara? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 60
  1. #46

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    bez objasnjenja bez javljanja ionako sve vremenom postane nebitno ili

  2. #47

  3. #48

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    ...uzbudljiv...

  4. #49

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    expiditiwan

  5. #50

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    direktan....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #51

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    Onako malo dramatican,cisto zbog sujete(i moje i njegove).

    Ali,raskidam uvek brzo-kad osetim da je vreme za to.

  7. #52

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    ...onaj koji ipak ne rushi mostove...od onih sam sorte ljudi koje mrze sto se kraj pise sa velikim K....
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #53

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ...onaj koji ipak ne rushi mostove...od onih sam sorte ljudi koje mrze sto se kraj pise sa velikim K....
    Mslim suprotno.Kad je kraj,onda je kraj.Bre.

  9. #54

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    Ne pravim pitanje oko načina (SMS, telefon, face to face...), važnije mi je da sve ne postane agonija . Da je postojala mogućnost da rečima to rešite....rešili bi ranije. Niko nije baš toliki slepac da nije naslutio "šta se iza brda valja" . Stoga sam pristalica brzog , civilizovanog i definitivnog. Ja je neću masirati, neću zapitkivati "pobogu, zašto ?" , neću tražiti da se secira svaka naša situacija. Ukoliko u nekom od nas postoji želja da prekine, nema potrebe to elaborirati, terati mak na konac i mrcvariti se.
    "Želiš to...ok je". Time se izbegnu situacije da neko sateran u ćošak da obrazloži, navede milion nebuloznih stvari i time samo podstakne "skupštinske rasprave". (jasno je da će svako naći milion razloga da opravda svoj postupak pa makar iz aviona bilo jasno da se poneo kao džukac. Smatram da mnogi zloupotrebljavaju "zaštitni mehanizam" i optužuju druge za svoje postupke).
    Takve odluke se ne donose na prečac, stoga je degutantno pričama pokušavati promeniti nečiju odluku.
    Više mi to odgovara...nego da me mesecima "priprema". Tražim iskrenost, sam je dajem...i bivšu partnerku ću više poštovati ako je sve bilo brzo, jasno i efikasno.
    Btw...i sam se trudim da neku vezu završim u nekoliko reči.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #55

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    moje veze se nikad nisu zavrsile nekakvim razgovorom ili svadjom......moze biti da ja nisam normalna neka zena,niti su oni bili normalni muskarci.....uvek smo ostavljali stvari na "nastavak sledi..."
    citam sta pisete....sve brate mili kako treba da bude.....
    sta to,dodjavola,nije u redu sa mnom?!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #56

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    Ciganski




    da se ne uvrede sunarodici Romi, mislim da se zna na shta mislim
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #57

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    Ne volim raskide uopšte.Uvek me podsećaju na to da sam negde pogrešila...bez obzira ko je inicijator pomenutih...
    E sad,spada u onu grupu ljudi koji sve vole da obrazlože,direktno(ako je to moguće).Raskidi preko SMS-a i uopšte telefona su mi...kukavički.
    Nisam za neko mrcvarenje...tri sata da pričamo o tome š.b.b.k.b.b.,ali onako...kratko,u nekoliko reči...preživi se.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  13. #58

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    Ko zna, da sam covek koji lako raskida da li bi prosao bolje ili ne?
    Kraj je uvek agonija ali ne mogu da gasim dok tinja! Ljubav je sveta, zar ne?
    A da li je veci egoizam preseci ili se boriti i izvan zdravog razuma, pa nikad nisam nasao pravi odgovor.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  14. #59

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    Onaj s obostranim razumevanjem. Svi bivši jako dobro znaju zašto su postali bivši.

    Kad nešto presaberem, uvek sam i bila s ljudima gde je razumevanje bilo okosnica veze, uz osećanja i sve drugo, naravno. I imam utisak da bih sa svakim od njih mogla opet biti iskrena do kraja, kao i oni sa mnom. Ne mislim na nastavak veze, nego na ljudski odnos.
    Vrag odneo šnalu...

  15. #60

    Odgovor: Kakav raskid vam vise odgovara?

    ja ne bih dopustio da ona raskine samnom,ako je ona inicijator,jednostavno,primetim po ponasanju i osecanjima i napustim je,teskog srca i teskih osecanja...

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  2. Neslaganje u sexu - razlog za raskid
    Autor Muckota u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 27.07.2013, 23:33
  3. Kakav ste putnik?
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.09.2012, 17:49
  4. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26
  5. Koji ljubimac odgovara vasem znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 11.10.2008, 12:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •