Setite li se nekoga sa foruma? - Strana 13
Strana 13 od 23 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 331
  1. #181

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Gledala sam pre neko veče film ''Život je lep'' pa sam se setila naše Maski i onog njenog posta o naj muškarcu...

  2. #182

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    gledam malo pre neke casopise s receptama i naletim na recept "Vojvotkinjini krompirici"
    i setila sam se Vojvotkinje


  3. #183

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Malopre u mojoj omiljenoj prodavnici specijaliteta od DJ Tiesta (koja nije radila triiiiiiiii danaaa) ... trešti:

    Gledao sam belo jutro,
    došlo je polako,
    oteralo noćne ptice,
    svanulo tek tako.
    Al' ostao je ključ od stana
    i papir od čokolade,
    zaboravljen upaljač,
    od soka prazna flaša, sve je tu...
    A gde je Nataša?
    Muči me to.
    A gde je Nataša?
    Jo, jo, jo,jo.
    Pobeg'o je žuti mesec,
    odnela ga zora.
    Nikom nije rek'o :"Idem",
    vratiti se mora.
    Al' ostao je ključ od stana,
    i papir od čokolade,
    zaboravljen upaljač,
    od soka prazna flaša, sve je tu...
    A gde je Nataša?
    Muči me to.
    A gde je Nataša?
    Jo, jo, jo, jo.



    i setih se male ZOE.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #184

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    nedostaje mi butkica i njene fotke...... imam da joj poruchim - nemoj sluchajno da si bila negde lepo a da ne istovarish fotke ovamo!

    & underpaid......

  5. #185

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    ,,danas mi se zRnce kima uglavilo u zube..
    The rest...is silence.

  6. #186

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Sjetim...kako se ne sjetim..
    Evo sinoć...prebacim na neki film...glavna uloga Russell Crowe ....i skontam da ne mogu više da gledam filmove s njim...mislim, nisam ga nikada nešto posebno gotivila...ali poslije milion Yossinih političkih uvjerenja, ubjeđivanja...ja kad vidim tog glumca...samo mi pred očima "B92...na udaru...nemaš ti pojma...Ratko...Radovan...fuj fuj Nataša...." i slične stvari...prebacim i gledam pecanje.

    Nemo' neko da se šali od ostatka forumaških političara da se inkorporira u De Nira, Pacina...Kostnera, McConaughey-a...Nikolsona... pucat ću bRez razmišljanja.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #187

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Сретнем данас на пумпи Ђорђа Вукадиновића... и сетим се СКВО... кад сам јој нешто дирао Теофила Панчића, а она се наљутила и ставила на папарацо слику ЂВ, нешто са потписом "Јоса: Опет сам се оверђорђирао" Увек ми кез на лицу кад се сетим...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #188

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сретнем данас на пумпи Ђорђа Вукадиновића... и сетим се СКВО... кад сам јој нешто дирао Теофила Панчића, а она се наљутила и ставила на папарацо слику ЂВ, нешто са потписом "Јоса: Опет сам се оверђорђирао" Увек ми кез на лицу кад се сетим...
    E moj Džošua...
    Ja je se setim svaki dan. I tako već skoro 10 meseci.
    Dok kuvam, svaki put kad slušam Tracy Chapman, kad premeštam stvari iz jedne fioke u drugu pa naletim na knjige, diskove i raznorazne džidža bidže koje joj nisam stigla poslati, ponekad me i ćerino fufkanje dok pfiča podseća na nju...a ponekad mi doluta u misli i iz bezveze. Svuda je ima.
    Jebiga.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #189

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    e moj džošua...
    Ja je se setim svaki dan. I tako već skoro 10 meseci.
    Dok kuvam, svaki put kad slušam tracy chapman, kad premeštam stvari iz jedne fioke u drugu pa naletim na knjige, diskove i raznorazne džidža bidže koje joj nisam stigla poslati, ponekad me i ćerino fufkanje dok pfiča podseća na nju...a ponekad mi doluta u misli i iz bezveze. Svuda je ima.
    Jebiga.
    Верујем, и знам, али не могу сваки пут да запишем...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #190

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    E moj Džošua...
    Ja je se setim svaki dan. I tako već skoro 10 meseci.
    Dok kuvam, svaki put kad slušam Tracy Chapman, kad premeštam stvari iz jedne fioke u drugu pa naletim na knjige, diskove i raznorazne džidža bidže koje joj nisam stigla poslati, ponekad me i ćerino fufkanje dok pfiča podseća na nju...a ponekad mi doluta u misli i iz bezveze. Svuda je ima.
    Jebiga.
    Ja samo da se dodam na listu onih kod kojih je ima, uvek. Nisam, nažalost, čula to šuštanje, ali je imam uvek kada je teško, kada mislim da je kraj, da nema više snage da se gura napred, da se povlačim, onda mi se javi i pogleda me onako kako mislim da me pogleda i kaže mi ono što mislim da mi kaže i postidim se do kostiju zbog svog kukavičluka i njanjanja zbog radi ničega, i otresem ništa sa sebe i nasmejem joj se i namignem i nastavim dalje. Tu mi je ona, kao neko moje malo sunce.

    Osim nje, setim se jedne male vesele veštice, jedne malene čarolije, setim se moje irnikčice, pa mislim bar nekoliko puta na dan, kako je hrabra i odvažna i velika u onom velikom strašnom svetu, setim jednog dečaka, jedne bistrice koja nema više vremena da piše ovde, ali ga sretnem i vidimo se na nekim drugim netovskim poljanama, setim se jedene plavuše u tamo nekoj dalekoj Kanadi, možda je crnka sada ili nešto već treće, setim se jedog dragog tate koji sada ima svoj svemir u svom dečaku i koji me baš nervira što više ne piše, setim se jedne devojke koja je nekada pisala na ovom forumu i živela u gradu u kome sam ja sada, la femme, čini mi se, često je se setim, kako bi bilo lepo da podelimo utiske, Dunav će mi uvek mirisati na valtera i Mishicu, a Grinet kafe i kolačići koje sam ja poklonila njemu, a on ih poklonio kelnerici , na Love Huntera .
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  11. #191

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Ma jock ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  12. #192

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Setim se
    verovatno češće no što bi trebalo.

  13. #193

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Trazim malo pre nesto na netu u vezi vuvuzele i naletim na podatak da postoji i Sockzela, sto me odma asocira na Sokicu



    The Sockzela
    This exciting new product adds considerable distinction to our traditional world famous Vuvuzela.
    The Sockzela is available for each of the participating world cup teams.
    The Sockzela includes the Original Vuvuzela and is covered with a hard wearing, removable, fabric sheath presenting a stunning appearance



  14. #194

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    bellisime... još uvek mi duguje nešto...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  15. #195

    Odgovor: Setite li se nekoga sa foruma?

    Данас сам се сетио Веверице. Давно је престала да долази.
    На њу ме је подсетила веверица док сам гледао како је хитро сишла са дрвета и још хитрије се вратила у крошњу дрвета. Зврк....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 13 od 23 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 05:41
  2. Epitaf za forumaša
    Autor Uriel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 09.04.2016, 20:11
  3. Šta sanjaju forumaši?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 345
    Poslednja poruka: 25.10.2013, 11:04
  4. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2010, 23:06
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 17:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •