Dosta vise grafita!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 27
  1. #1

    Dosta vise grafita!!!

    Dokle vise "navijackih" grafita po Novom Sadu.

    FKV, FKV, FKV, FIRMA, GRBAVICA, ovo - ono.

    Muka mi je od njih.

    Da ih policija uhvati pa da svako do njih dobije 1000 sati drustveno korisnog rada na krecenju fasada koje su sjebali!
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  2. #2

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Ma da se sekiras ne vredi.
    Ne prestajte snove svoje sanjati,
    ni ljepsem sutra se nadati.
    Ne prestajte rukama raditi,
    ni srcem svojim ljubav grabiti,
    jer dok budemo voljeli i snove svoje snili
    vjecno ce Krajina da zivi...

  3. #3

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Pa kad bi poceli da ih hvataju i naplacuju kazne, smanjio bi se broj grafita. Sa nasim narodom treba samo ostro.

  4. #4

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Prolazim neki dan pored Novosadskog pozorišta, gledam baš lepo okrečeno, sređuju ga... Kad iza ćoška OGROMAN grafit "Firma 1989" na sveže okrečenom zidu. U stvari to nije grafit. Grafiti su na stadionu Kabela kod Štranda. Ovo su dela maloumnika koji treba da žive u pećini.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  5. #5

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    kada bi svaki klinac koji pravi grafite bio uhvacen, a svaki uhvacen dao bar dinar, Srpske finansije bi porasle i do 4 puta vece od americkih...

    Najvise mrzim: "OTPOR" grafite... i grafite gde potpisuju svoja imena ili svoje pateticne nadimke...

  6. #6

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    E super, hvala bogu! Kada bi ti Cezare simpatisao Otpor, ja bi se zabrinuo!

  7. #7

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Ja sam pisao grafite "Otpor!".

    Crtao sam i onaj grafit na nasipu na desnoj obali Dunava s leve strane Varadinskog mosta.

    Kada hoces da ti dam dinar?
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #8

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    nekome smetaju ti grafiti "otpor" a nekome ovo.
    toga ce uvek biti, sve vise i vise, a od policije tu nista ne mozes da ocekujes

  9. #9

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    za to firma vam ja svima dodjem oko 5000 dinara.....ali nista od toga tezim ka 10000

  10. #10

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Ja pisem te ruzne grafite po fasadama (doduse, samo koje su vec "nacete")... Mozete samo da me mrzite! F89!

  11. #11

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Mislim da je pregrubo reci da iko mrzi to sto ti radis ali je definitivno van svake pameti da unistavas nesto sto nije tvoje, ma koliko grafiti mogu ponekad biti interesantni nikako ne mogu da opravdam to da unistavas tudju imovinu...znaci apsolutno te niko ne mrzi, bar te ja ne mrzim ali pokusaj da razmisljas malo racionalno ili na kraju krajeva naskrabaj neki grafit na svojoj kuci kad ti roditelji sveze okrece zidove...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  12. #12

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Meni ni jedan grafit ne moze biti lep...Al ajde da se sve zavrsi na grafitima, medjutim mali milion plakata koji su izlepljeni po celom gradu...zaista grozno izgleda...

  13. #13

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je pregrubo reci da iko mrzi to sto ti radis ali je definitivno van svake pameti da unistavas nesto sto nije tvoje, ma koliko grafiti mogu ponekad biti interesantni nikako ne mogu da opravdam to da unistavas tudju imovinu...znaci apsolutno te niko ne mrzi, bar te ja ne mrzim ali pokusaj da razmisljas malo racionalno ili na kraju krajeva naskrabaj neki grafit na svojoj kuci kad ti roditelji sveze okrece zidove...

    Ja zivim sam, tako da sam i krecim svoj stan, a veruj mi, na mojim zidovima su iscrtani navijacki grafiti! Medjutim, ja na to ispisivanje grafita gledam drugacije: kao "obelezavanje teritorije"...Naime, ne mogu da dozvolim da u mom gradu stoje grafiti BG klubova...To me jako iritira...Napominjem, nikada necu uprljati cistu fasadu, vec samo precrtam tudji grafit i pored stavim kratko i jasno:"FKV" ili "Firma 1989". To smatram kao svoju obavezu, iz vise razloga, a jedan od glavnih je, sto zelim da, jacanjem FIRME, sprecimo dolazak BG huligana u NS i maltretiranje nasih sugradjana, cega je u prethodnih 15-20 godina bilo i previse!!! Kada beogradski sljam prestane da dolazi masovno u NS, svima ce nam biti bolje, veruj mi...

  14. #14

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    Citat Mare care kaže: Pogledaj poruku
    Ja zivim sam, tako da sam i krecim svoj stan, a veruj mi, na mojim zidovima su iscrtani navijacki grafiti! Medjutim, ja na to ispisivanje grafita gledam drugacije: kao "obelezavanje teritorije"...Naime, ne mogu da dozvolim da u mom gradu stoje grafiti BG klubova...To me jako iritira...Napominjem, nikada necu uprljati cistu fasadu, vec samo precrtam tudji grafit i pored stavim kratko i jasno:"FKV" ili "Firma 1989". To smatram kao svoju obavezu, iz vise razloga, a jedan od glavnih je, sto zelim da, jacanjem FIRME, sprecimo dolazak BG huligana u NS i maltretiranje nasih sugradjana, cega je u prethodnih 15-20 godina bilo i previse!!! Kada beogradski sljam prestane da dolazi masovno u NS, svima ce nam biti bolje, veruj mi...
    O ovome bi mogli malo sire da diskutujemo ne zalazeci u to da li su ljudi iz Bg., huligani ili ne posto je rec o grafitima. Znaci to tvoje shvatanje tipa "obelezavam teritoriju" nikako nije na mestu jer jednostavno nemas napominjem nemas prava da obelezavas teritoriju koja je vlasnistvo druge osobe odn. tvog sugradjana i time ne mozes doprineti nikakvom poboljsanju maltretiranja samo srdis ljude do kojih ti je stalo na tebe...jednostavnije, postizes kontra efekat.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  15. #15

    Odgovor: Dosta vise grafita!!!

    protiv grafita sam ...
    ali i mişljenja da i tim klincima treba dati prostor za njihovu umetnost !
    u mnogim gradovima şirom sveta opştine su ak dale i farbu za taj posao !
    to bi trebalo organizovati da bi se smanjilo şaranje i pronaşle ştetoine koje uniştavaju mermerne fasade...
    mada je to najmanji problem Srbije

    moram priznati da su me neki grafiti i nasmejali kao npr.
    -oko za oko , pasta za zub- joş pre 25 godina u Petrovaradnu
    -pazi sveze okreeno- preko belog zida crnim slovima u centru na narodnoj banci preko puta poşte kod ulaza u podzemni ... pre vişe od 15 god....
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko voli sex vise, muskarci ili zene?
    Autor veljko yaric u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.12.2014, 19:59
  2. Kvalitet seksa vise zavisi od...
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 15:33
  3. Kakav raskid vam vise odgovara?
    Autor jellena u forumu Muška kafana
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 21:39
  4. Dokle vise te valjuske?!
    Autor bebagm u forumu Spomenar
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 23.04.2008, 09:03
  5. Svakog gosta 3 dana dosta! nije li?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.10.2007, 10:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •