Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom! - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 54
  1. #31

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Meni se desila prosle godine takva situacija naime noc pre toga naravno bio sam sa drustvom u cuveni klub u Pancevu Atlantida i posle malo vise alkohola kada sam popio tu su se nasle neke lepotice na koje sam bacio udicu.Bilo je to i flerta i lupanja gluposti a ko i ne bi kada sam sa drustvom slistio 1,5 l votke a posle sa te dve jos pola litre.I tako kako je noc odmicala drustvo je polako krenulo nazad za Vrsac ja sam na nagovor ostao sa ove dve kod jedne u stanu ne daleko od centra iznajmljenog jer je ta bila student iz Kragujevca a ova druga je tu iz Panceva.Necu sada da govorim sta smo radili u troje.Nego kada sam se vratio nazad zove me devojka da mi kaze jednu stvar kako me je juce prevarila zamislite pricala je samo sa jednim tipom to je za nju bila prevara i plakala je dodatno.Ja sam da bio ispao muskarac naravno malo bio ljut na nju ali govoreci da to svakome moze da se desi ne razmisljajuci sta sam ja njoj uradio te noci.Nije mi to tesko palo zbog toga sto sam se lepo proveo ali posle ne punih mesec dana kada sam bio sa njom pred raskidom shvatio sam da je bila i sa 2 devojke e to nisam mogao da joj oprostim sto i mene nije zvala sa njih tri kada su bile

  2. #32

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Meni se desila prosle godine takva situacija naime noc pre toga naravno bio sam sa drustvom u cuveni klub u Pancevu Atlantida i posle malo vise alkohola kada sam popio tu su se nasle neke lepotice na koje sam bacio udicu.Bilo je to i flerta i lupanja gluposti a ko i ne bi kada sam sa drustvom slistio 1,5 l votke a posle sa te dve jos pola litre.I tako kako je noc odmicala drustvo je polako krenulo nazad za Vrsac ja sam na nagovor ostao sa ove dve kod jedne u stanu ne daleko od centra iznajmljenog jer je ta bila student iz Kragujevca a ova druga je tu iz Panceva.Necu sada da govorim sta smo radili u troje.Nego kada sam se vratio nazad zove me devojka da mi kaze jednu stvar kako me je juce prevarila zamislite pricala je samo sa jednim tipom to je za nju bila prevara i plakala je dodatno.Ja sam da bio ispao muskarac naravno malo bio ljut na nju ali govoreci da to svakome moze da se desi ne razmisljajuci sta sam ja njoj uradio te noci.Nije mi to tesko palo zbog toga sto sam se lepo proveo ali posle ne punih mesec dana kada sam bio sa njom pred raskidom shvatio sam da je bila i sa 2 devojke e to nisam mogao da joj oprostim sto i mene nije zvala sa njih tri kada su bile
    ...nego...jel' potonula ta Atlantida?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #33

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...nego...jel' potonula ta Atlantida?...
    Jeste Anguse prijatelju jos kako...

  4. #34

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Meni se desila prosle godine takva situacija naime noc pre toga naravno bio sam sa drustvom u cuveni klub u Pancevu Atlantida i posle malo vise alkohola kada sam popio tu su se nasle neke lepotice na koje sam bacio udicu.Bilo je to i flerta i lupanja gluposti a ko i ne bi kada sam sa drustvom slistio 1,5 l votke a posle sa te dve jos pola litre.I tako kako je noc odmicala drustvo je polako krenulo nazad za Vrsac ja sam na nagovor ostao sa ove dve kod jedne u stanu ne daleko od centra iznajmljenog jer je ta bila student iz Kragujevca a ova druga je tu iz Panceva.Necu sada da govorim sta smo radili u troje.Nego kada sam se vratio nazad zove me devojka da mi kaze jednu stvar kako me je juce prevarila zamislite pricala je samo sa jednim tipom to je za nju bila prevara i plakala je dodatno.Ja sam da bio ispao muskarac naravno malo bio ljut na nju ali govoreci da to svakome moze da se desi ne razmisljajuci sta sam ja njoj uradio te noci.Nije mi to tesko palo zbog toga sto sam se lepo proveo ali posle ne punih mesec dana kada sam bio sa njom pred raskidom shvatio sam da je bila i sa 2 devojke e to nisam mogao da joj oprostim sto i mene nije zvala sa njih tri kada su bile
    Мени је свеједно лажеш ли, мене је ова прича узбудила...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #35

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Razumem one koji nece da veruju,sta da radim kada sam pun dogadjaja i deluju skoro neverovatno ali istina je sve navedeno.

  6. #36

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Ovo mi se stvarno nikad nije desilo.
    Nikad nisam dobio "pedalu" od cure.

  7. #37

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    evo opet nekog da citiram....."...ćud ženska je čudna rabota,stotinu će promjeniti vjera,da učini što joj srcu drago..."

  8. #38

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    zanimljiva tema... pa, naljutio bih se zato što nisam i ja bio prisutan,i insistirao bih da me ponovo prevari u mom prisustvu, naravno ne sa drugaricom koja liči na turskog kamiondžiju, već sa nekom koja liči na moju devojku...
    Orem duboko, sadim iluzije, okopavam mrnju, berem sujetu, skladitim zlato, prodajem ideje (merkantilne, tvrde)-povoljno!

  9. #39

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    samo bi rekaO : 'blago meni s tobom' ...ma nasmijao bi se...ne bih se shokiraO..uziwao bi da slusam kako je bilO narawno da se bitno razlikUe od preware sa nekim rmpaLijom ili ma kako on izgledao da...

  10. #40

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Mislim da mi to ne bi cak ni zasmetalo.... Poceo bih da vrtim video te prevare u glavi Naravno, ako bi se ponavljalo, nasa veza bi postala besmislena....

  11. #41

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    pito bi shto me nisi zvala da se pridruzim

  12. #42

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    - Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!
    - Jesi snimila to ako jesi daj mi da pogledam ?! Nisi e jbg idi u pm ti ufff Zasto me nisi zvala da gledam uzivo "varnicenje breskvica" i naravno... nasa veza je gotova draga ne-normalna moja ljubavi... bivsa.

    Eto ukratko to bi bilo to.
    Lakse bih to prihvatio nego da me prevari sa nekim tipom ipak je ovo lepse za cuti zar ne ?
    Ali... bilo kako bilo tu bi bio kraj veze
    U svakom slucaju nemam nista protiv lezbo ribica to je ipak tako sexy i tako hot dok gejse/pederose ne da mrzim nego nemam tu rec koja moze da docara to osecanje ili bolje reci zgrazavanje i prezir.

  13. #43

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku

    Ali... bilo kako bilo tu bi bio kraj veze
    U svakom slucaju nemam nista protiv lezbo ribica to je ipak tako sexy i tako hot dok gejse/pederose ne da mrzim nego nemam tu rec koja moze da docara to osecanje ili bolje reci zgrazavanje i prezir.
    A šta ako je bi?

    Pitao bi je da cimne drugaricu za neku trojku

  14. #44

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    A šta ako je bi?

    Pitao bi je da cimne drugaricu za neku trojku
    Ne.
    Jesam za trojku ali samo ako se uklope kockice da to budu dve devojke sa kojima prethodno nisam bio u vezi inace ne bih mogao to da radim ako je jedna od njih dve bila moja velika ljubav da se tako izrazim.

    Sta bi ti uradio u takvoj situaciji ? Recimo da ti, tvoja devojka sa kojom si duze vreme u vezi, ponudi trojku sa njenom drugaricom ?

  15. #45

    Odgovor: Ljubavi, prevarila sam te... sa drugaricom!

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Ne.
    Jesam za trojku ali samo ako se uklope kockice da to budu dve devojke sa kojima prethodno nisam bio u vezi inace ne bih mogao to da radim ako je jedna od njih dve bila moja velika ljubav da se tako izrazim.

    Sta bi ti uradio u takvoj situaciji ? Recimo da ti, tvoja devojka sa kojom si duze vreme u vezi, ponudi trojku sa njenom drugaricom ?
    Budući da sam pun predrasuda,prihvatio biH,koliko malo da ih razbijem(pod uslovom da drugarica ne izgleda kao kamiondžija naravno)...

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predrasude u ljubavi
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 24.02.2013, 17:02
  2. Strah od ljubavi
    Autor Mish u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 29.06.2011, 21:01
  3. Letnje ljubavi
    Autor goga58 u forumu Ljubav
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 08:37
  4. Ljubavi, sto je pod kafom...
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:25
  5. Ljubavi poznatih
    Autor DrinChe u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.02.2009, 19:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •