Tudje mane koje Vam smetaju
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 65
  1. #1

    Tudje mane koje Vam smetaju

    OVNOVE daleko najviše iritira tuđa pasivnost i (ili) laganje. Ako Ovan nešto najviše mrzi onda je to kad ga se gleda u oči i - laže. Tu istu tuđu manu najstrože i kažnjava, bez minimuma tolerancije. Ne voli ni ulizice i uvlakače, kao ni one koji danas obećaju jedno a sutra se prave kao da ništa nisu rekli a kamoli obećali.

    BIKOVI ne vole kada ih se na nešto tjera i kada to isto moraju obaviti brzo zato ih iritiraju ljudi koji su stalno u nekoj frci i žurbi. Mrze i ucjenjivače, i ljenčine (a takvi im se često zakače kao privjesci nadajući se sponzorstvu bilo kakve vrste).

    BLIZANCI mrze one koji im smišljeno uskraćuju informacije ali i one preozbiljne tipove koji ih stalno kritiziraju i traže dlaku u jajetu. Ne vole ni one koji ih stalno pozivaju na odgovornost i očekuju od njih da budu ozbiljni, iz jednostavnog razloga što je biti ozbiljan za Blizance jednostavno - nemoguć pothvat.

    RAKOVE najviše iritiraju tuđa bezosjećajnost ili pokušaji prisvajanja njihovih (prije svega onih emocionalnih) teritorija. Ne mogu smisliti, dakle, one koje su unaprijed procijenili kao potencijalne otimače ili one koji se miješaju u njihove odnose bilo koje vrste. Isto tako, mrski su im oni koji ne poštuju pravila ponašanja u njihovom domu i(ili) im učestalo svojim nenajavljenim navraćanjem remete mir.

    LAVOVI su najviše ljuti na one koji ih učestalo ignoriraju i ne primjećuju sav sjaj njihove pojave (ili osobnosti). Nerviraju ih i oni koji se s njima cjenkaju oko nekih (drugima ipak preluksuznih i skupih) želja, a u širokom luku će zaobići i one koji ih pokušaju svojom duhovitošću ili sjajem (a koja nadmašuje njihovu, lavlju) skinuti s prijestolja i oteti im pažnju standardnih obožavatelja.

    DJEVICE najviše mrze neuredne i smušene ljude, one koji su neorganizirani i dezorganizirani, kao i one koji naprave glupost u afektu pa onda gnjave njih Djevice da im svojim savjetima i analitičkim sposobnostima nered iznova vrate u - red. Isto tako, nisu im baš dragi ni bučni ljudi, kao ni hvalisavci (imali za to pokriće ili ne).

    VAGAMA je najgore naći se u društvu prostaka i galamdžija, kao i onih osoba koje su na bilo kakav način sklone prljavštini (u doslovnom ili prenesenom značenju te riječi). Mrze i grubost i nasilništvo drugih ili situacije kada se nađu u središtu nečije rasprave ili svađe.

    ŠKORPIONI najviše od svih mrze izdajnike i one koji su ih izigrali i(ili) ostavili na cjedilu (što, dakako, nikada ne opraštaju!). Isto tako, budući da gotovo uvijek djeluju iz sjene mrze i nametljivce, kao i one koji ih stalno o nečemu ispituju i kopaju po njihovoj intimi, stoga su im tračeri na prvom mjestu onih najiritantnijih.

    STRIJELCIće uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju naturiti silom.

    JARCIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili - izaleđno) narušiti ugled ili im raditi o glavi (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem Smile.

    VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na zelenu granu.

    RIBE će uglavnom pobjeći od ne-empatičnih i emocionalno indiferentnih osoba, kao i od onih koje nemaju ni malo mašte. Iritiraju ih i materijalisti, ali i kritičari, kao i one vječito namrgođene, i pretjerano ozbiljne osobe. No, isto tako, nisu im ni drage krajnje površne osobe, kao i one koje ih tjeraju da preko noći promjene nešto na što su taaako navikli.
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #2

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    OVNOVE daleko najviše iritira tuđa pasivnost i (ili) laganje. Ako Ovan nešto najviše mrzi onda je to kad ga se gleda u oči i - laže. Tu istu tuđu manu najstrože i kažnjava, bez minimuma tolerancije. Ne voli ni ulizice i uvlakače, kao ni one koji danas obećaju jedno a sutra se prave kao da ništa nisu rekli a kamoli obećali.
    Hmmm, da... iritira mene štošta, ali laganje mi se, najblaže rečeno, gadi. Posebno ono gledanje u oči i laganje bez ijednog treptaja oka. Uspevam da istolerišem (tako da tu baš i nisam u fazonu gore napisanog kažnjavanja bez minimuma tolerancije), ali je ta osoba za života kod mene izgubila poene i jako teško će ih povratiti. A ne volim ni ulizice, istina je... Ne volim ni one koji nemaju svoj stav, pa su im svi dobri, sve ljude vole najviše na svetu, sva mesta su im omiljena mesta itd... Kažu da su ovnovi generalno borci za pravdu... Kod njih je sve tako prosto i jednostavno, bez uvijanja, pakovanja, laganja... I samo ih treba prihvatiti takve kakvi su.

  3. #3

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na zelenu granu.
    I oni koji ne veruju u horoskop, a pročitaju moj pa sa tim uporede moj lik i delo, počnu da veruju u isti. Klasičan predstavnik svog znaka.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na zelenu granu.
    I oni koji ne veruju u horoskop, a pročitaju moj pa sa tim uporede moj lik i delo, počnu da veruju u isti. Klasičan predstavnik svog znaka.
    moj slucaj .... sa sve Squawinim komentarom....

    Ubica mekog srca.

  5. #5

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    STRIJELCIće uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju naturiti silom.
    Sat i kalendar u kući ne držim jer me ograničavaju (kome je još 5 minuta toliko bitno u životu). Ljudi smorovi, posesivci, vlastodršci koji najviše vole u vlasti imati drugu osobu ili tuđu slobodu, pa čak i u ime ljubavi su mi preteški da bi ih držala u svom okruženju. Fanatici - užas koji na žalost postoji u društvu, ali ne u mom. Ali ima jedna jako dobra stvar u svemu ovom - strelci barem nisu povodljivi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #6

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    JARČEVIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili - izaleđno) narušiti ugled ili im raditi o glavi (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem Smile.

    + nevolim kad neko menja stavove, aljkavost u svakom smislu, brzo reagovanje bez iole razmišljanja, iživljavanje nad slabijim, nepravdu, nepoštovanje drugih, . . .
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  7. #7

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    JARČEVIMA su najomraženije i najiritantnije osobe koje će im pokušati raznim smicalicama, izokola (ili - izaleđno) narušiti ugled ili im raditi o glavi (čitaj: o položaju). Nerviraju ih i brbljavci, neodgovorni i nepouzdani tipovi ljudi, kao i oni koji se poigravaju s njihovim novcem Smile.

    + nevolim kad neko menja stavove, aljkavost u svakom smislu, brzo reagovanje bez iole razmišljanja, iživljavanje nad slabijim, nepravdu, nepoštovanje drugih, . . .
    POTPISUJEM
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #8

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    OVNOVE daleko najviše iritira tuđa pasivnost i (ili) laganje. Ako Ovan nešto najviše mrzi onda je to kad ga se gleda u oči i - laže. Tu istu tuđu manu najstrože i kažnjava, bez minimuma tolerancije. Ne voli ni ulizice i uvlakače, kao ni one koji danas obećaju jedno a sutra se prave kao da ništa nisu rekli a kamoli obećali.
    uh gdje me nadje

    ajd ova tudja pasivnost mi i ne smeta nešto pretjerano jer i sam znam ponekad da budem pasivan al ostatak texta
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    ŠKORPIONI najviše od svih mrze izdajnike i one koji su ih izigrali i(ili) ostavili na cjedilu (što, dakako, nikada ne opraštaju!). Isto tako, budući da gotovo uvijek djeluju iz sjene mrze i nametljivce, kao i one koji ih stalno o nečemu ispituju i kopaju po njihovoj intimi, stoga su im tračeri na prvom mjestu onih najiritantnijih.


    100% tacno taj sam

  10. #10

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na «zelenu granu».
    Definitivno DA!
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  11. #11

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    OVNOVE daleko najviše iritira tuđa pasivnost i (ili) laganje. Ako Ovan nešto najviše mrzi onda je to kad ga se gleda u oči i - laže. Tu istu tuđu manu najstrože i kažnjava, bez minimuma tolerancije. Ne voli ni ulizice i uvlakače, kao ni one koji danas obećaju jedno a sutra se prave kao da ništa nisu rekli a kamoli obećali.
    Ma sve tachno od rechi do rechi.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  12. #12

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Ne smetaju mi dok me ne diraju....

    posle ce im smetati moje.....

  13. #13

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku

    VODENJAKE malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na zelenu granu.
    Ne, zaista nemam vremena za besmislene analize tudjih ponašanja. I tačno je da me iritiraju mračni i inertni likovi. I istina je da uopšte nemam nameru da sa takvima stajem na bilo kakvu granu...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  14. #14

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    STRIJELCIće uvijek izbjegavati one koji ih pokušavaju sputati, kontrolirati, zarobiti i pokušati im ograničiti slobodu (kako onu fizičku tako i - slobodu duha). Ne vole osobe koje su fanatici u bilo čemu, jer Strijelac sam vremenom mijenja svoje filozofske sustave i širi ih spontano, nošen znatiželjom pa će izbjegavati one koji im bilo što pokušavaju naturiti silom.
    pa da
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  15. #15

    Odgovor: Tudje mane koje Vam smetaju

    VODENJAKE
    malo što i malo tko nervira, jer ovi cooleri jednostavno nemaju vremena za analizirati tuđe ponašanje, budući da su uvijek privučeni nečim novim i neobičnim. No, ipak, malkoc ih iritiraju konzervativni, zatvoreni i učahureni tipovi ljudi jer, ma kako pokušavali, s njima nikada neće doći na zelenu granu.

    Mislim , da postoje stvari, koje mi smetaju mnogo više nego to.
    Između moje moći da kaem
    i tvoje da čuje,

    stanuje sam đavo.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaše ime i reči koje vas opisuju
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 22:27
  2. Tajne koje vam nikada neće reći
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 20.10.2012, 23:54
  3. Svi ljubimci koje ste imali....
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 23.03.2012, 22:24
  4. Koje su vaše vrline?
    Autor Crazy Angel u forumu Pričaonica
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 16.05.2010, 22:42
  5. Da li imate velike grudi i da li vam smetaju?
    Autor goldie u forumu Lepota
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2009, 21:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •