Pomoć u vezi sa forumom - Strana 15
Strana 15 od 62 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 918
  1. #211

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    ...nisam znao gde da smestim ovo, pa reko' ajd ovde... ...a imam bas zarku zelju da to podelim sa vama...

    ...moze li neko da mi objasni koji su kriterijumi za ocenu da li se neki post brise ili ne.... ...posto mi je malo nejasno da za neki post recimo supermod da reputaciju a posle taj isti post obican mod obrise...

    ...ajd' da je obrnuto, pa da razumem...

  2. #212

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Vrlo je prosto i može se lako razumeti.

    Da li se samim tim što je neko član, mod, supermod, administrator - njegov kriterijum za dodeljivanje reputacije smatra savršeno ispravnim ili uvek dobrom procenom? Ne. Reputaciju može da dodeli ko kome hoće i za šta hoće. Za dobro jutro, srećan rođendan, za offtopic, za nešto smešno, za nešto pametno, za nešto ekstremno glupo, iz čiste simpatije ili nesimpatije, zato što se sa nečim slaže ili ne slaže itd ili za šta se već sve dodeljuju reputacije i ne znam.

    Moderator je procenio/la da određeni post ne treba da stoji na forumu. End of story.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #213

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Dobro jutro.
    Ozirom da sam relativno nov na sajtu, zanima me da li mogu da se obrisu postovi sa teme?

    unapred zahvalan,
    bloom73

  4. #214

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Jel treba nešto da znači to što si naglasio da si nov na sajtu, ne razumem
    Koji postovi i sa koje teme, zbog čega?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #215

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Radi se o tome da sam ranije na temu "kantri muzika " stavio jedan spot za koji mislim da mu nije tu mesto i voleo bih da nije tu... ako prijavim poruku administratoru, da li će biti obrisana?

  6. #216

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Aha, ok, na trenutak mi se učinilo da to naglašavaš zato što želiš da ti se svi postovi sa sajta obrišu, a to ne radimo

    Nema problema, javi mi na pp za koji spot (tačnije post) misliš da ne treba da je tu i ja ću pobrisati. Za ubuduće, uvek se možeš obratiti moderatorima foruma za koji imaš pitanje, supermodovima ili meni, kako hoćeš
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #217

  8. #218

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vrlo je prosto i može se lako razumeti.

    Da li se samim tim što je neko član, mod, supermod, administrator - njegov kriterijum za dodeljivanje reputacije smatra savršeno ispravnim ili uvek dobrom procenom? Ne. Reputaciju može da dodeli ko kome hoće i za šta hoće. Za dobro jutro, srećan rođendan, za offtopic, za nešto smešno, za nešto pametno, za nešto ekstremno glupo, iz čiste simpatije ili nesimpatije, zato što se sa nečim slaže ili ne slaže itd ili za šta se već sve dodeljuju reputacije i ne znam.

    Moderator je procenio/la da određeni post ne treba da stoji na forumu. End of story.
    ...hvala...vrlo si ljubazna... ...ako tako nastaviš počeću i da te sanjam...

  9. #219

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ako neko ima vremena i znanja, zamolila bih da mi pomogne i objasni kako od ove animacije da napravim sebi ovde avatar.


  10. #220

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Sasvim ozbiljno pitanje: Koliko JAVNIH OPOMENA treba da dobijem da bi me banovali,pošto sam k'o lud da još neko može da se pohvali kako je imao ŠUT STOLEĆA ? Volim i ja u guzu i sve oko iste,pa mi šutevi pričinjavaju zadovoljstvo naročito ako neko može da živi od toga sledećih nekoliko godina... dok đavo ne dođe po svoje,a sudbina pregazi...

    @ a ti ispod mene

    ne možeš gif kompresovati , a da ti ostane animirano , koliko ja znam , a ne znam mnogo , pa se unapred ograđujem ...

  11. #221

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    ja imam problem sto ne mogu da postawim awatar ,kao neki sa animacijom'pokretni awatar'...to me poludje,mnogo sam se mucio,i digao ruke..ima li mozda nade

  12. #222

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Ako neko ima vremena i znanja, zamolila bih da mi pomogne i objasni kako od ove animacije da napravim sebi ovde avatar.
    Iskopiraću ti ovaj post na "Kako da uradim sledeće", tamo će ga više ljudi videti možda i pre se javiti neko ko hoće i ume da ti pomogne u vezi ovoga, ako je to uopšte moguće.

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Sasvim ozbiljno pitanje: Koliko JAVNIH OPOMENA treba da dobijem da bi me banovali,pošto sam k'o lud da još neko može da se pohvali kako je imao ŠUT STOLEĆA ? Volim i ja u guzu i sve oko iste,pa mi šutevi pričinjavaju zadovoljstvo naročito ako neko može da živi od toga sledećih nekoliko godina... dok đavo ne dođe po svoje,a sudbina pregazi...
    Od tog ozbiljnog pitanja pola razumem, a pola ne i rekla bih da me se i ne tiče, pa evo odgovora na pola: Nakon 10 kaznenih poena ide ban, 10 kaznenih poena možeš da zaradiš odjednom, možeš iz dva-tri-četiri-pet puta, zavisi od procene i zavisi od tvog ponašanja. Ukoliko ne vredi da te neko par puta opomene putem pp-a ili negde na temi, idu opomene (poeni). Kazneni poeni mogu da budu trajni, a mogu i da ističu, takođe zavisi. Ban možeš da dobiješ i bez ikakvih opomena, odmah, opet zavisi. A možeš i da ga naručiš ako želiš, ispunjavam tu želju članovima, bilo i do sad

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    ja imam problem sto ne mogu da postawim awatar ,kao neki sa animacijom'pokretni awatar'...to me poludje,mnogo sam se mucio,i digao ruke..ima li mozda nade
    Ne znam, odgovoriće ti neko ko se više razume. Možda prekoračuješ dozvoljene kilobajte Postavi taj avatar tamo na softverske probleme gde ću iskopirati ovaj Drinin.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #223

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    squaw,ali ja kad iskopiram taj awatar onda je on statican kad ga pastujem,ali owako na tom sajtu s kog ga skidam on je 'ziwahan'//to je mene pasujem ga u moj komp narawno prwo..ali,kazem ti...

  14. #224

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Od tog ozbiljnog pitanja pola razumem,...
    Još bolje,ne daj Bože da razumeš... , a i što da brineš tuđu brigu... Nego ovo gledam sad:
    Profile Warning 21.09.2008
    23:34 05.10.2008
    23:34 0 Nepristojno ponašanje Mish


    Samo 0 poena ? Da li to znači da bi na eurosongu dobio koji poen samo kada bi mogla uža familija da glasa za mene i da moje nepristojno ponašanje vredi 0,a da ću za nešto više poena morati da se potrudim... Kako ne volim da bolim,osim ako ona voli...

    Hvala u svakom slučaju...

  15. #225

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    To znači da je Mishonja bila umorna pa je zaboravila da ti upiše poene Evo dodaću ti ja sad dva komada, da se ne stidiš što imaš krompirić
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 15 od 62 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •