Pomoć u vezi sa forumom - Strana 33
Strana 33 od 62 PrvaPrva ... 23313233343543 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 481 do 495 od ukupno 918
  1. #481

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Sun, najbolje bi bilo da se obratiš SQUAW na pp..još neki su imali sličan problem sa proizvoljnom titulom..
    Pa hoću, da znaš.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #482

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Šta treba još da se ispuni da se dobije pravo na onaj potpis? ...Jer ako budem morala da čekam 5000 postova. . .

    Zato... ko može neka pomogne.

    Ne znam ni šta bih stavila...ali što da ja nemam kad drugi imaju?

    Dali vidis u profilu opciju za izmenu proizvoljne titule?

    Mislim kad odes u Moj profil - promena licnih u delu za ostavljanje msn, skajp i td....nalazi se box za tu opciju...


  3. #483

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Dali vidis u profilu opciju za izmenu proizvoljne titule?

    Mislim kad odes u Moj profil - promena licnih u delu za ostavljanje msn, skajp i td....nalazi se box za tu opciju...
    Ne vidim, jer je nemam. Pokazivao mi je Artur...nemam. Poslala sam pp Squaw...pa ćemo da vidimo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #484

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ispunjavaš sve uslove, samo ta opcija ponekad "zakuca", srediće to skvojka

  5. #485

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Zar nije postojala tema "Problemi sa forumom"?

    Nema veze, pitacu ovde...

    Danas popodne mi jako koci forum, stranice otvara po par minuta...ali ne sve..recimo tako otvara teme i naslovnu stranu foruma dok podforume, nove poruke otvara brzo..
    Vidim da se niko ne zali...a mislim da nije do mog kompa jer probala i druge sajtove i sve ok...
    Znam da mi niko ne moz' pomoci, ali bilo bi mi lakse kada bih znala da se jos neko pati kA ja
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #486

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Zar nije postojala tema "Problemi sa forumom"?

    Nema veze, pitacu ovde...

    Danas popodne mi jako koci forum, stranice otvara po par minuta...ali ne sve..recimo tako otvara teme i naslovnu stranu foruma dok podforume, nove poruke otvara brzo..
    Vidim da se niko ne zali...a mislim da nije do mog kompa jer probala i druge sajtove i sve ok...
    Znam da mi niko ne moz' pomoci, ali bilo bi mi lakse kada bih znala da se jos neko pati kA ja
    Koči meni malo..ali ne sve. Onako..učita skoro do kraja, ali me dva milimetra zezaju, i neće pa neće. Sad sam se bacila da ubrzam radi mozile, sve mislim do mene je.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #487

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    @leptirić
    I meni malo sporije očitava stranice, ne sve, ali je sporiji nego inače.
    Znači, patim se i ja

    @Sunflower
    Dok si žuta, tj. dok imaš titulu člana meseca, ne možeš menjati proizvoljnu titulu, tek kad ti istekne ovaj septembar, moći ćeš da promeniš Mislim da je i Leptirić ili neko drugi imala isti problem kada je bila član meseca.

  8. #488

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    ewo owako ja jos ne razumijem owa upozorenja ..pishe mi Upozorenja: 0/2 (9) a owako mi pishe jos od prosle godine
    a wiidim ima i 0/3 (14) neko da objasni

  9. #489

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Moraš mi reći gde piše 0/2 (9) a gde 0/3 (14).
    0/2 odnosno 0/3 zapravo govori o ukupnom broju dodeljenih upozorenja (2, odnosno 3), a brojevi u zagradama (9 i 14) o ukupnom broju kaznenih poena dodeljeno prilikom upozorenja.
    Konkretno, ti si ukupno 4 puta upozoravan, s tim da je od toga 1 upozorenje bilo vremenski ograničeno. Takođe, ukupno si dobio 14 kaznenih poena.
    E, sad, s obzirom da si ti u međuvremenu bio i banovan (toga se verovatno sećaš kao i toga kako ti je ban skinut), moja pretpostavka (nisam sigurna, to bi već morali znati admini) da razlika potiče upravo u vremenskom periodu na koji se odnosi (jedno se odnosi na sva upozorenja, a drugo na ona koja imaš nakon bana i deaktivacije bana).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #490

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    pa meni pishe 0/2 (9) jel widis ? a 0/3(14) ima neko drugi ..

  11. #491

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    To znači da imaš 2 upozorenja sa ukupno 9 kaznenih poena. Neko drugi (ko god da je to) ima 3 upozorenja sa ukupno 14 kaznenih poena.
    E, sad zašto ti se kod učitavanja postova pojavljuje 0/2 (9) a u statistikama (najviše upozorenja) 3 (14) to zaista ja ne znam da ti odgovorim.
    Nadam se da si zadovoljan odgovorom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #492

  13. #493

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ja imam jednostavno pitanje i molbu za pomoc.
    Radi se o tome da mi je bila podesena opcija dnevna obavestavanje mailom, o novim odgovorima.
    Ja sam pre par dana podesila na nedeljna, jer se spremam na put, godisnji, gde necu imati komp, da mi ne bude zatrpana posta i da lakse pregledam kad se vratim.
    Medjutim, iako ta opcija za nedeljna obavestavanja stoji zapamcena u mom profilu, ja i dalje dobijam dnevna.
    Znate li da li sam nesto pogresila ili propustila da uradim?
    Hvala!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  14. #494

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Izgleda da smo se uspavali, niko mi nije odgovorio na pitanje.
    Ok, kad se vratim i otvorim postu, imacu 1000 poruka...
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  15. #495

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    od opcije obaveštenja mejlom imaš praktične koristi samo ako želiš pročitati odgovore bez posećivanja foruma

    jednostavno - ignoriši to (isključi je dok nisi tu)
    uredi direktorijume - otvori jedan u kome želiš da se nalaze pretplaćene teme za koje trenutno dobijaš obaveštenje mejlom
    kada se vratiš, jednostavno otvori taj direktorijum
    klik na ikonicu koja se nalazi ispred imena teme, i bićeš poslata na prvu nepročitanu poruku

    Drugačije ne znam kako da pomognem... jedino da kažeš na koje si teme pretplaćena, pa da se potrudim da imaš bar 2000 poruka

Strana 33 od 62 PrvaPrva ... 23313233343543 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •