Pomoć u vezi sa forumom - Strana 9
Strana 9 od 62 PrvaPrva ... 78910111959 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 918
  1. #121

    Odgovor: Ima li tema da iskazemo bes ...

    A da li ima negde neka tema/ podforum da kazemo gde smo sta lose videli u svojoj okolini? tj. zasto smo danas bili ljuti ...ili ko nas je iznervirao...

    Mora da ima, a ja je ne nalazim...

    A ne da sam ljuta na rad osoblja u Domu zdravlja na Novom Naselju, vec duze vreme, a neeemam gde to da napisem ee, nemam reci od besa

    Imal' takva tema da ih osramotim vec jednom javno?

    Ako neko zna podforum sa takvom temom, da mi javi hitno, dok me ne prodje bes
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  2. #122

    Odgovor: Imam predlog!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #123

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Često na forumu čitam "uskakanje" "uletanje"
    pa hajde da pomognem da ga bude manje

    čitate neku stranicu, i odlučite da ostavite post
    pritisnite prvo link za brzo slanje poruka


    Ispod prozora za tekst možete pročitati, da li se još neko osim vas nalazi na toj temi


    Ukoliko niste sami na temi, skrolojte mišem do prvog "idi na vrh" i proverite sa prečicom "ko je na forumu" da li taj neko odgovara na poruku.
    pritiskom na "go back one page" vašeg internet pregledača (Mozilla Firefox Keyboard prečice "AltOpt"+"Left Arrow" ili "Backspace") ćete biti vraćeni nazad na temu
    Ko je navikao može poruku pisati i iz prozora za brzo slanje poruka
    ... ko nije, potrebno je samo još da pritisne "napredni editor"


    mada neke teme su puno zanimljive, kada ima povremenog uskakanja preko reda

    PS Sve slike su nalepljene u thumb modu,
    za punu veličinu je dovoljan klik mišem na njih

  4. #124

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Thanks Arture I ima još jedna mnogo lepa opcija. Zove se "Pregled poruke pre slanja", nalazi se desno od opcije "Pošalji odgovor" (monitorovo levo ). Tako lako vidiš šta je iznad tvog posta sekund pre nego ga pošalješ ... a i prepraviš greškice ako uočiš i ako ih ima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #125

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Thanks Arture I ima još jedna mnogo lepa opcija. Zove se "Pregled poruke pre slanja", nalazi se desno od opcije "Pošalji odgovor" (monitorovo levo ). Tako lako vidiš šta je iznad tvog posta sekund pre nego ga pošalješ ... a i prepraviš greškice ako uočiš i ako ih ima
    Znam, i koristim
    ali ako šaljem poruke bez citiranja postova, i u kojima nije potrebna neka preterana upotreba kodova, i pregled poruke pre slanaja (preporuka: koristiti obavezno zbog provere ispravnosti linkova, ako se ubacuju u poruku) koristim samo prozorče za brzo slanje, a i ne počinjem da pišem post, ako neko to već radi

  6. #126

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Imaš na Pri?aonici.

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/p...-teksta-4.html
    ...
    I da ne linkujem dalje, ima na Pri?aonici još tema na kojima možeš da se istreseš. Go ahead.

    Hvala draga!! Mnooogo!
    Sade cu da se rastrcim po pricaonici, nisam tamo cesto utrcavala, ali vidim dobri naslovi, pod hitno...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #127

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Поздрав !
    О проблему који не разумем !

    Јуче сам послао 2 поруке ( кафанске приче, Суботица-Бачка) данас ни једне поруке нема, синоћ су биле.
    Да ли је грешка или нешто друго, молим за обавештенје.

    Данас сам се морао три пута пријавлјивати, у време рада на форуму, а нисам се ниједном одјавио.

  8. #128

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Pozdrav!

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Поздрав !
    О проблему који не разумем !

    Јуче сам послао 2 поруке ( кафанске приче, Суботица-Бачка) данас ни једне поруке нема, синоћ су биле.
    Да ли је грешка или нешто друго, молим за обавештенје.
    Nešto drugo. Ukoliko poruka nema, najčešći i najverovatniji razlog je to da ih je obrisao moderator, supermoderator ili administrator. Ukoliko je nešto obrisano, nije obrisano bez razloga.

    Данас сам се морао три пута пријавлјивати, у време рада на форуму, а нисам се ниједном одјавио.
    Problem oko logovanja se rešava čekiranjem opcije "Zapamti me". Tako ćeš ostati na forumu i ako nisi aktivan dok god ne ugasiš browser
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #129

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav!



    Nešto drugo. Ukoliko poruka nema, najčešći i najverovatniji razlog je to da ih je obrisao moderator, supermoderator ili administrator. Ukoliko je nešto obrisano, nije obrisano bez razloga.



    Problem oko logovanja se rešava čekiranjem opcije "Zapamti me". Tako ćeš ostati na forumu i ako nisi aktivan dok god ne ugasiš browser
    Ако неко, неком, обрише поруку, треба имати разлог. Уколико се тај разлог не наведе, онај који пише ће и даље грешити, ( ако греши ) што нам није циљ, бар се надам. Без обзира сто у културу понашања, писања, спада одговор на одређени поступак.
    Уколико онај ко брише обршсе, а несме или неће да каже зашто то је онда друга ствар, али и она подразумева одговор.

    Опција " запамти ме " је стално чекирана ( штиклирана ).

  10. #130

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Ако неко, неком, обрише поруку, треба имати разлог. Уколико се тај разлог не наведе, онај који пише ће и даље грешити, ( ако греши ) што нам није циљ, бар се надам. Без обзира сто у културу понашања, писања, спада одговор на одређени поступак.
    Уколико онај ко брише обршсе, а несме или неће да каже зашто то је онда друга ствар, али и она подразумева одговор.
    Nema potrebe ispravljati krive drine. Evo dela iz PRAVILNIKA Vojvodina Cafe foruma, koji možda nisi pročitao. A i to je neka kultura

    zabranjeno je postavljanje tema tipa Zašto mi je obrisana poruka? i slično. Za tako nešto je sigurno postojao dobar razlog. Uopšte, zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora, bilo da su u pitanju pohvale ili kritike. Ukoliko imate pritužbu na nekog člana/moderatora, kontaktirajte administratore putem privatnih poruka. Moderator nije dužan da obavesti člana ukoliko mu je poruka obrisana. U slučaju brisanja teme, član će dobiti obaveštenje putem privatne poruke, kao i objašnjenje.
    Опција " запамти ме " је стално чекирана ( штиклирана ).
    Razumem. Moguće da ima veze sa određenim browserom ili skriptom. Pogledaj da li je na strani 9 ove teme odgovor na tvoje pitanje.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #131

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Server ili kontakt sa serverom ponekad ispada, kao sto je to bio slucaj i jutros.
    Tada se desi da se poslat post ne registruje a desavalo se i da se registuje ali da korisnik o tome ne dobije povratnu informaciju.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  12. #132

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Радио сам са копи-паст да не преносим све.
    Цитат је од скво

    zabranjeno je postavljanje tema tipa Zašto mi je obrisana poruka? i slično. Za tako nešto je sigurno postojao dobar razlog. Uopšte, zabranjeno je javno komentarisanje rada moderatora, bilo da su u pitanju pohvale ili kritike. Ukoliko imate pritužbu na nekog člana/moderatora, kontaktirajte administratore putem privatnih poruka. Moderator nije dužan da obavesti člana ukoliko mu je poruka obrisana. U slučaju brisanja teme, član će dobiti obaveštenje putem privatne poruke, kao i objašnjenje.

    Нисам поставио ТЕМУ већ само поруку у оквиру теме " ПОМОЋ у ВЕЗИ СА ФОРУМОМ " надам се да је то очигледно.

    Ја незнам да ли је порука обрисана, пошто сам и сада имао проблема да се укључим у Војводина кафе, а када сам се укључио ( најзад из 5 покушаја ) пише да сам пријављен, мада сам се пре око пола сата одјавио.

    Како могу имати притужбе на били ког од наведених, када незнам да ми је нешто лоше урадио ????????????????? или да ја нисам у праву.

    Moderator nije dužan da obavesti člana ukoliko mu je poruka obrisana.

    Ако није дужан назначи да је лепо-пристојно, новог члана оставити без савета или у незнању. Постоји могућност и да је технички проблем.

    Зашто мислите да нисам прочитао првилник ?

    Код Вас пише да сте снебљива аждаја ( било шта то значило ) невидим да сте модератор, а ако јесте онда реците ( поруком, приватном пруком, зашто сте брисали поруку и шта сам погрешио ) или га пустите да сам одговори.

    Све ово у циљу да будемо што бољи !!!!!

    Ако сте модератор и на овај начин поступате, поготову са новим чланом, рачунајте ову поруку као жалбу на Вас.

  13. #133

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Prva pojava - 99,9% koristite Operu. Ako sam u pravu - pomoći nema. Jedina sugestija je da pre svake akcija koja zahteva slanje (slanje odgovora, slanje poruka) osvežite stranicu. Ako nisam u pravu, obrišite kukije i probajte ponovo. Do sada korisnici Internet Explod[/B]era i Firefoxa nisu imali slične probleme.

    Да данас сам имао ове проблеме, плус што сам навео у претходној поруци. Не користим оперу него експлорер.

    Поздрав !

  14. #134

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Поздрав !
    О проблему који не разумем !

    Јуче сам послао 2 поруке ( кафанске приче, Суботица-Бачка) данас ни једне поруке нема, синоћ су биле.
    Да ли је грешка или нешто друго, молим за обавештенје.

    Данас сам се морао три пута пријавлјивати, у време рада на форуму, а нисам се ниједном одјавио.
    Poruku u temi Subotica je obrisao moderator Simke tj. moja malenkost a radi se o ovoj poruci:

    Citat NIKNIK kaže:
    А имамо и џамију, нејка, нека......нека, нека......................
    Ви немате....................................... ..... ..
    Kao razlog za brisanje poruke sam uneo: glupost

    Da budem iskren, ovo nekoliko nemuštih trapavih reči ja ne smatram porukom, deluje mi kao dečje ruganje koje nije na nivou teme i ne može da stoji u sklopu teme.
    Da si mi se obratio na pm isto ovo bih ti odgovorio.



    PS.
    Pošto već kuckam poruku, iskoristiću priliku da napišem nešto što se odnosi na više članova među kojima si i ti.

    Molim Vas pokušajte da pišete korektnije, niko ne očekuje da sve bude pravopisno idealno napisano ali zbog Vas samih pa i nas ostalih koji čitamo bezvezno je da u ozbiljnijim delovima foruma pišući ћирилицу наилазимо на нј, лј, када постоје њ и љ, nije bolje stanje ni sa porukama pisanim na latinici tj, ch, w, sh itd. Ovo je forum, koristimo tastaturu za unos poruka a ne tastere mobilnog telefona prema tome nema opravdanja za egzibicije naročito ako želimo da nam poruke deluju ozbiljno i dovoljno čitko

    U zabavnim delovima foruma mi je svaka sloboda i osobenost pisanja OK ali u ozbiljnijim delovima foruma verujem kako treba da prilagodimo svoje pisanje.

    Postoje neke fore i fazoni koji mi nisu jasni a radi se o kucanJu velikog slova J u sred reči, pa bih voleo da mi neko obJasni o čemu se tu radi.

  15. #135

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Нисам поставио ТЕМУ већ само поруку у оквиру теме " ПОМОЋ у ВЕЗИ СА ФОРУМОМ " надам се да је то очигледно.
    Da. Znam kako izgleda kad se postavi nova tema. I sama sam ih postavila 600 puta do sad na ovom forumu. Prema tome, ne znam čemu taj bold. 2 posta su obrisana, rekoh da je to načešći i najverovatniji razlog. U 99,9% slučajeva. Dakle, tvoja dva posta su obrisana. Nije nikakav tehnički problem. Mislila sam da će ti to biti jasno iz onog prvog odgovora, pa sam zato i citirala deo iz pravilnika, ali sam izgleda pogrešno mislila. Moja greška. Ne sumnjam da ćeš posle ovoga dobiti objašnjenje putem privatne poruke ili na ovoj temi.

    Зашто мислите да нисам прочитао првилник ?
    Rekla sam možda. Ne znam da li si pročitao pravilnik.

    Ја незнам да ли је порука обрисана, пошто сам и сада имао проблема да се укључим у Војводина кафе, а када сам се укључио ( најзад из 5 покушаја ) пише да сам пријављен, мада сам се пре око пола сата одјавио.

    Ако није дужан назначи да је лепо-пристојно, новог члана оставити без савета или у незнању. Постоји могућност и да је технички проблем.
    Sada znaš da su ti poruke obrisane. Niko nijednog člana nije na ovom forumu ostavio bez saveta i u neznanju. U pravilniku piše (mada si pročitao, al' da ponovim) da moderator nije dužan da obaveštava članove o obrisanim porukama, pa zbog toga i ti nisi obavešten. Tako će forum funkcionisati i dalje, iako postoji verovatnoća da poruke ponekad nestanu i zbog tehničkih problema. Mala je. Problem sa logovanjem nema nikakve veze sa postovima koji nestaju ako su već bili tu.

    Код Вас пише да сте снебљива аждаја ( било шта то значило ) невидим да сте модератор, а ако јесте онда реците ( поруком, приватном пруком, зашто сте брисали поруку и шта сам погрешио ) или га пустите да сам одговори.
    Da, jesam aždaja. Plašim dobre seljane i bljujem vatru. Vrat mi je dugačak 2 metra. Avatar mi je šatorčić. Ja ustvari nisam šator. Nick mi je obojen crvenom bojom. Na indexu foruma postoji legenda. Ona izgleda ovako:


    Što se tiče problema oko logovanja...

    Pokušavam da pomognem i da shvatim i ja o čemu se radi. Zato i pitam da nije možda do ovoga, onoga... itd. Nikakve informacije nemam. Samo "ne, meni ne radi". Upućujem na već pisane odgovore i probleme, jer ni sama ne znam mnogo oko tehničkih stvari, a dok se ne javi neko ko zna, možda se i reši problem, samo ako se pročita već napisano. Problem se takođe dešava ako se ljudi loguju sa neke univerzitetske mreže ili iz firme gde postoje neka administratorska ograničenja na umreženim računarima. Dešavalo se da se ljudi izloguju i ne mogu ponovo da se uloguju. Nije isključeno i da će tvoj tehnički problem ostati nerešen. Imam ih i ja nekoliko

    Све ово у циљу да будемо што бољи !!!!!

    Razumem. Služimo narodu! Zato i postoji ova tema.

    Ако сте модератор и на овај начин поступате, поготову са новим чланом, рачунајте ову поруку као жалбу на Вас.

    Ne, ja sam administrator i na ovaj strašan način postupam sa svim članovima bez obzira koliki im je forumski staž.

    Računam. Hvala

    Pozdrav!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 9 od 62 PrvaPrva ... 78910111959 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •