Pomoć u vezi sa forumom - Strana 61
Strana 61 od 62 PrvaPrva ... 115159606162 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 901 do 915 od ukupno 918
  1. #901

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ćao svima! Nova sam na forumu! Interesuje me gde da "idem" da bih postavila pitanje u vezi handmade stvarčica. Pokažite mi pravac! Postoji li negde tema "HANDMADE"?

  2. #902

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Avony kaže: Pogledaj poruku
    Ćao svima! Nova sam na forumu! Interesuje me gde da "idem" da bih postavila pitanje u vezi handmade stvarčica. Pokažite mi pravac! Postoji li negde tema "HANDMADE"?
    Vidi ovde, vec ima raznih slicnih tema

    Hobi - Uradi sam
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  3. #903

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Setio sam se lozinke!!
    Slučajno sam se odjavio pre par dana i nisam mogao da se setim lozinke. Pošaljem zahtev za novom lozinkom ali....od nove lozinke ništa. I tako ja probavao, probavao i setio se lozinke, ubo! Tako da mi nova ne treba.

  4. #904

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ovaj...imam jedno pitanjce
    Gde se dela tema iz podforuma Kućni ljubimci..."Naši bebimci"???
    Ili sam ja ćorava ili ta tema više ne postoji?
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #905

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Teme više nema, kao ni još nekih u kojima su preovlađivale isključivo slike. Problem je nastao jer je imageshack, koji koristi sigurno 90% članova kao mesto za upload slika, sve slike koje su bile uploadovane za dž jednostavno obrisao i samim tim teme su izgubile smisao, pa su i obrisane. Većina tih tema će biti pokrenute ponovo, konkretno što se tiče ove teme slobodno je pokreni, samo sliku više nemoj da kačiš negde za dž, ili koristi attachment koji pruža forum ili je postavi na sajt na kome imaš nalog kako slika ne bi nestala.

    Uđi recimo u Paparazzo fotografije i videćeš na šta to liči na primeru, mislim da je to jedina slikovna tema koja je ostala, jer sam emotivno vezan za nju. Nenad je u haosu, već danima prekopava i dopunjava njegove slikovne teme, jer se našao u istom problemu.

    Biće o ovome reči čim završim sve što trenutno radim i kada zajedno sa moderatorima teme dovedemo u red, bar one koje se mogu dovesti.

    Forum nudi opciju dodavanja slike sa kompjutera direktno u post, retko je ko tu opciju koristio i desilo se šta se desilo. Takođe, postoji i Galerija na ovom sajtu (trenutno nedostupna, postavljam novu), sa kategorijom Kućni ljubimci i tamo su te slike mogle biti postavljane, pa bi ostale sačuvane. Meni je žao što članove mrzi da posete i druge delove sajta, pa od Foruma prave i foto i video galeriju.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #906

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Шта се дешава са форумом? Не може да му се приступи по неколико дана.
    Пас ће те увек разумети

  7. #907

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ja gotovo nedelju dana bezuspesno pokusavam da udjem na forum..sad slucajno pprobala ,radi

  8. #908

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ljudi,ovo je patnja ..vrti,vrti nikako da otvori temu,posalje odgovor,stranice otvori do pola,pola je prazno..nesto zaista nije u redu,u pocetku je samo letelo

  9. #909

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Тотално се успорио. Не може из првог ни да се уђе. Има ли уопште неки админ овде да објасни у чему је проблем и најбитније, кад ће то бити решено?
    Пас ће те увек разумети

  10. #910

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Sefe, ja jesam prisutan na dosta sajtova, ali uvek ista tri ispadaju. Frustrira me...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #911

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Jbt..5 puta sam se logovao da bih mogao JEDAN post napisati?!?
    Pomisliću da neko hakuje forum i da skida lozinke !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #912

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    U čemu je "kvaka 22" kada se tek ulogujete, odete na jednu temu i ..odmah ste izlogovani?? Pre je bilo moguće da ako prođe 30 minuta, dok sastavljate odgovor, morate se ponovo ulogovati a sada ne prođe ni minut i već prilikom želje da lajkujete nečije pisanje vam kaže (morate se ulogovati)!!!
    Već nekoliko nedelja je takav slučaj i, barem u mom slučaju, ubija mi želju da išta napišem ili pohvalim. Mogu misliti kako je pridošlicama kada to jako smeta nama starosedeocima.
    Uostalom kakav je to podsticaj da se moram 4 ili 5 x logovati da bih napisao dve rečenice na neku temu u roku od 5 minuta?
    Gazda, podmazivaj mašinu ili ćemo te gađati kokicama pošto biti učesnik je jako teško izvodljivo !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #913

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    U čemu je "kvaka 22" kada se tek ulogujete, odete na jednu temu i ..odmah ste izlogovani?? ...
    A da nije 'kvaka' u tome što se ne stavi kvačica u kockicu 'zapamti me' prilikom logovanje?!

  14. #914

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ovako...nije da me baš frustrira ali me živo interesuje šta je sad pa to
    Primetila sam i prošli, pretprošli put kada sam se logovala da ja kliknem na neku temu pa idem na back (gore levo strelica u FF) i treba 3 puta da kliknem back da bih išla back.
    Prvi put nisam obratila pažnju...drugi put jesam ali pomislih da je do moje tastature neđe ba zapelo (jer mi sinko letos prosuo neku višnjuEvaču) ali nije...na drugim sajtovima se ništa slično ne dešava.
    Evo gU danas opet...kliknem na temu i on mi je 4 puta otvori


    p.s. sada primetih da ni dodavanje slika s kompa ne fercera više (kod mene)... a baš je bilo zgodno tako..
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #915

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Gazda...Jopet ponešto ne fercera!
    Naime, primetio sam da kada poželim nekome dati lajk NIŠTA SE NE DEŠAVA! E sad...nije da sam baš neki ljubitelj "fejsbukovskog lajkovanja" ali ipak uvek ima bisera koje treba pohvaliti, podržati, pokazati da neko nije "džaba krečio" .
    Prvo sam pomislio da je trenutan bag, pa ko velim, srediće se. JOK! Zatim sam ukapirao da to radi preko Jave, pa shodno iskustvu sa državnim sajtovima, vratim Mozilu na 51.0.1 verziju jer je to zadnja verzija koja podržava Java plug in, i probam..ali !
    DakleM...u čemu je fora? Zašto opcije reputacija, dole levo ispod posta (hvala, lajk, dislajk) ne rade?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 61 od 62 PrvaPrva ... 115159606162 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •