Pomoć u vezi sa forumom - Strana 51
Strana 51 od 62 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 751 do 765 od ukupno 918
  1. #751

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    U porukama na zidu imam osobu koju sam smestila u ignore listu, ali poruka od te osobe i dalje je meni vidljiva na zidu...kako to da uklonim,
    jer svaki put kad se ulogujem i dodjem na zid moram to da gledam? i stomak mi se prevrne
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  2. #752

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    ne znam zašto sam zaslužila nadimak frajer na ovom forumu, ali ni posle 3 ili 4 molbe administrator ni moderator neće to da uklone...e, baš su frajeri!

    Može li to da se ukloni , ustvari znam da može pa da preformulišem : molim admine i moderatore da to već jednom usklone!!!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  3. #753

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Fiona, o titulama se vec pisalo. One su predefinisane i same se pojavljuju na osnovu broja poruka (mislim). Ne mogu se menjati.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  4. #754

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Cecara, ima kockica u podešavanju profila da može da se označi da ne želim da se prikazuje. Kliknem, označim, ali to ne funkcioniše.

    Ja sam sigurna da može, ako to već postoji, i molim da se obriše, jer ne želim tu titulu, zaista...Alo, pa kako jedna ženska osoba može biti frajer ?
    Neću tako.
    Pitajte programera foruma, videćete da može ( 100%) samo treba volja!
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  5. #755

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne radi se o volji, nego se radi o tome da ta opcija vise nije dostupna u smislu da moze da se menja. I to vazi za sve, a ne samo za pojedine.

    Sto se tice ignore liste, proveri u podesavanjima kome si dozvolila poruke na zidu, mozda je u tome fora.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #756

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Meggy, hoćeš da kažeš da to znači da ce mi titula ostati zauvek takva? i tebi će ostati takva? ko je to birao i stavljao?
    ma hajde, gde to ima da programer ne može da promeni !?

    to je non sense


    U podesavanjima za poruke na zidu im samo ovo:Visitor Messaging on ili off

    taj lik mi nije u prijateljima...poruka je na ignore listi, ali on je i dalje vidljiv na zidu...kako da ga obrišem?

    hvala za pomoć
    Poruku je izmenio fiona, 20.06.2011 u 00:52
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #757

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Fiona, nije stvar u tome da ne moze da se promeni, stvar je u tome da vise nije praksa da se to moze menjati, moglo je do skoro, ko je promenio - promenio je.
    I nece ti titula ostati zauvek takva, menja se sa brojem postova.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #758

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    U podesavanjima za poruke na zidu im samo ovo:Visitor Messaging on ili off
    E, tu bi trebalo da imas i opciju "Visitor Messages Limit", pa tu mozes da ogranicis poruke na zidu samo na svoje kontakte.
    A jesi proverila da li ti je ta osoba definitivno na ignore listi?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #759

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Fiona, nije stvar u tome da ne moze da se promeni, stvar je u tome da vise nije praksa da se to moze menjati, moglo je do skoro, ko je promenio - promenio je.
    I nece ti titula ostati zauvek takva, menja se sa brojem postova.
    Da li povodom prakse treba da napišem specijalnu molbu nekom? Halo, jesmo li ljudi ovde ili mašine/roboti ?

    ...menja se sa brojem postova? Da li mogu sledeću titulu još ružniju da očekujem? KO o tome odlučuje?Opet mašina, robot ili ima programer koji to podešava?
    Izvini, nije lično tebi ljutnja, ali zaista se sad već ljutim na odgovore -ne može ...šta ne može što je pitanje programa-iranja ?
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #760

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    jeste , osoba je u ignore listi, naravno , ne bih se žalila da nije...

    "Visitor Messages Limit" daje opciju da samo admini i moderatori mogu da ostavljaju poruke na zidu, a ja želim da to mogu i prijatelji
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  11. #761

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    ...menja se sa brojem postova? Da li mogu sledeću titulu još ružniju da očekujem? KO o tome odlučuje?Opet mašina, robot ili ima programer koji to podešava?
    Izvini, ali ja zaista o tome ne odlucujem. A medju proizvoljnim titulama je zaista bilo svega i svacega, verovatno su zato i ukinute.


    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    "Visitor Messages Limit" daje opciju da samo admini i moderatori mogu da ostavljaju poruke na zidu, a ja želim da to mogu i prijatelji
    Trebalo bi da stoji "Prijem poruka na zidu samo od administratora/moderatora i mojih kontakata." Proveri jos jednom.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #762

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Ne radi se o volji, nego se radi o tome da ta opcija vise nije dostupna u smislu da moze da se menja. I to vazi za sve, a ne samo za pojedine.

    Sto se tice ignore liste, proveri u podesavanjima kome si dozvolila poruke na zidu, mozda je u tome fora.
    Pa kad važi za sve onda nek svima piše bećar, frajer, i ostale gluposti, a ne meni piše mangup a nekome nešto što on hoće.
    Kada nešto važi za sve onda znači da svima piše isto

    Ne radi se o volji
    Ne nego je u pitanju svemirska mehanika
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #763

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Oni koji su to izmenili, uradili su to pre nego sto je ta opcija onemogucena. Posle toga niko vise nije menjao svoju titulu.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #764

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Oni koji su to izmenili, uradili su to pre nego sto je ta opcija onemogucena. Posle toga niko vise nije menjao svoju titulu.
    Kada ste toliko prilježni u objašnjavanju toga kako "niko" ne može da ima drugačiju titulu od ove koja mu se nesrećnim slučajem pojavi ispod avatara, onda budite dobri pa zamolite koga god, kome je svemirska mehanika da promeni to da nam barem omogući da nam se te gluposti ne vide.
    Fala
    U svakom slučaju ta "ravnopravnost" koja je prisutna glede titula bode oči
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #765

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    ...zamolio bih ako moze da kod mene u profilu pise Geak...a posto vidim da je ovo tema Zelje i Pozdravi...pozeleo bih svima prijatan radni dan pesmom Pij ako ti se pije...
    ...Peder je svaki muskarac koji ne misli da je svaka zena kurva...

Strana 51 od 62 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •