Pomoć u vezi sa forumom - Strana 18
Strana 18 od 62 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 918
  1. #256

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Дешава ми се нешто необично са приступом форуму. Из чиста мира приметим да одједном нисам пријављен, и то у неправилним временским размацима, поново се пријавим па се одјавим али када дођем неки други дан као данас видим да сам и даље пријављен.

    Молим за помоћ.

  2. #257

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Dešava se da forum izbaci u nepravilnim razmacima, mada je najčešće 30 minuta u pitanju ukoliko si neaktivan na forumu, nigde ne klikćeš ili se pomeriš od kompjutera. Verovatno si čekirao opciju "zapamti me".
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #258

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Procitala sam svaku poruku od 1 do 26 stranice,i nisam nasla odgovor na pitanje koje mene muci licno a to je sledece:kad hocu da dodam sliku ili animaciju iz kompjutera uz odgovor,odradim sve po uputstvu,ali kad stignem do stavke"prekopiranje" pritisnem ctrl+c dotle je ok,kad treba oznaciti link sa slike nema mi onaj deo "direkt link to image" i dalje ne mrdam.Pa onda odustanem i ubacim sliku u "organizuj priloge" gde se pojavljuje umanjena slika i animacija je "mrtva"slika.Na drugim forumima je to reseno na jednostavniji nacin :ides na "shoose" potrazis sliku,zapamtis je i pored "shoose" imas opciju upload i slika ti se automatski dodaje uz odgovor.Ovako na vas nacin je dosta komplikovano,pa ko nezna engleski taj nema sanse da prikaci sliku.
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  4. #259

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    pokušaću da ti objasnimispod poruke u dodatnim mogućnostima imas imageshackklikneš na pregled nadješ sliku onda ides na host it.pojaviće ti se tri linka a ti klikni na liku koju si izabrala u levom kutu ispod zadnjeg linka.pojavice ti se uvećana slika a ti klikni na link ispred kojeg piše forum i izaberi opciju copy i ubaci taj link u porukupokusaj ako ne uspes pokušaću jos jednom da ti objasnim

  5. #260

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne znam kako je na drugim forumima, ovde je ovako:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/o...oad-slike.html
    A za ovo ne treba znanje engleskog, samo volja da se pročitaju neke teme koje su upravo tu da bi pomogle novopristiglim članovima.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  6. #261

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Stvarno nisam od onih koji se ne trude,pokusavam i pokusavam,ali ne ide.Ponovo sam pregledala svaku stavku u uputstvu i uocila razlike: U uputstvu iznad shoose pise "Join tagworld for free" a kod mene "Download imageshack toolbar",i na dnu stranice mi je HTML kod iskljucen(ostalo sve ukljuceno).Da li je to razlog sto mi ne uspeva prikaciti sliku?Hvala unapred,svima koji mi pokusaju pomoci,ili uz ciju pomoc uspem savladati ovaj deo.
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  7. #262

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    ne moras uopšte da daunlouješ tulbarja nisam daunloudovao pa postavljam slikepročitaj josh jednom šo sam napiso

  8. #263

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Jel moze,i kako da se obrise moj nalog?
    There is no rules!!!

  9. #264

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne može se brisati nalog.
    Iskreno, ja i ne vidim svrhu brisanja naloga. Jednostavno, ko ne želi da dolazi više na VC, neće dolaziti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #265

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Jedno glupo pitanje. Kako se stavlja smajli u reput?
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #266

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Samo ako znaš kako se piše - a piše se isto - oću reći npr za ovog - ukucaš "ok" al umesto navodnika dvotačka i pojaviće se u reputu.
    Jel sam uspeo da ti objasnim?

    Još jedan primer:
    :smajli:

    "kiss" umesto navodnika dvotačka i... voala.

  12. #267

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Bravo za tebe
    Tenks
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  13. #268

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Uprošćen prikaz danas nije moguć svima ili je problem do mog računara?

  14. #269

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    teško može biti do računara, pre će biti da je do Browsera
    kod mene se sa lisicom sve otvara bez problema

  15. #270

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Kod mene neće ni sa njom ni sa WIE

Strana 18 od 62 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •