Pomoć u vezi sa forumom - Strana 58
Strana 58 od 62 PrvaPrva ... 8485657585960 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 856 do 870 od ukupno 918
  1. #856

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Evo drugi dan svaki pristup Vc moram da se logujem.Juče pet puta,a danas već treći put.Čim odem na drugi forum pa se vratim ponovo mi traži da se ulogujem.Ima li još neko isti problem.Do sada nisam imala taj problem.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #857

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Sređeno tako da niko nemora da mi daje savet

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  3. #858

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Interesuje me kako i gde se daje i dobija reputacija?

  4. #859

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    U donjoj margini svakog posta ima nekoliko simbola. Kada klilknete na zvezdicu (videti zaokruženo na slici) pojaviće se prozorčić gde možete da ostavite nekome pozitivnu ili negativnu reputaciju i kratku poruku uz nju.



    Reputacije koje ste dobili možete videti kada odete na svoj Korisnički panel. To, pak, možete učiniti tako što ćete otići na vrh strane i u gornjem desnom uglu kliknuti na to.
    Priložene slike Priložene slike  
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  5. #860

  6. #861
    Cula sam odavno za ovaj forum pa rekoh sebi, obilazis druge koji nemaju veze sa Vojvodinom pa hajde da i ovde malo svratim da vidim kako izgleda domaci forum. aLi iskreno, tesko se snalazim, verovatno je drugaciji od onih na kojima sam do sada bila. napr. neznam gde i kako da pratim aktuelne teme.Evo pogledacu sada gde ce se ovaj moj post pojaviti. Volela bih da mi "krene" sto da lutam po belom svetu kad ima hleba i u om kraju,. Pozdrav sa severa celoj Vojvodini

    Zasto mi se ne pojavljuje slika, avatar , na mom postu kad sam ga lepo u mom profili kreirala?
    Poruku je izmenio Cecara, 05.01.2013 u 16:58 Razlog: uzastopni postovi

  7. #862

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom



    Nove poruke možete videti na:

    - početnoj strani foruma, u prozorčiću s leve strane, ispod 'Like us' i 'Marketing'
    - klikom na link 'Nove poruke', koji se nalazi ispod slike suncokreta, drugi red.

    Avatar Vam se ne vidi jer ste sliku postavili kao sliku u profilu, a ne kao avatar. Idite na Korisnički panel, i tamo ćete s leve strane naći u meniju 'Podešavanje avatara'.

    Samo polako, pitajte šta treba i slobodno istražujte.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  8. #863

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    ljudi, svojim komentarima ste mi puno pomogli oko dodavanja slika - hvala svima
    jednostavo je - samo nisu mi radili klikeri
    Lesi se vraca kuci

  9. #864

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ne znam iz kog razloga mi se pri svakom mom pokušaju postovanja na forumu pali image verification, popularna CAPTCHA?
    Bio bih Vam veoma zahvalan ako biste mi to ukinuli.
    Dodji janje kad se žito žanje




  10. #865

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam iz kog razloga mi se pri svakom mom pokušaju postovanja na forumu pali image verification, popularna CAPTCHA?
    Bio bih Vam veoma zahvalan ako biste mi to ukinuli.


    I ja imam taj problem. Danaske je počelo. Dakle, ukinite x2
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #866

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ja to ne umem da doĆeram, ali sasvim sigurno će nam uskoro priteći u pomoć neko od supermod ili administratora. Samo malo budite strpljivi
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #867

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ja to ne umem da doĆeram, ali sasvim sigurno će nam uskoro priteći u pomoć neko od supermod ili administratora. Samo malo budite strpljivi

    Daklem, čekaćemo tog deliju da nam napravi reda.Što se strpljenja tiče, ko nam kaže odmah motku vadiš. Hvala na (po) moćnoj informaciji da ne izludimo od pisanja i brisanja.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #868

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Sad bi trebalo da je sve ok, a vi vičite ako se ponovo pojavi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #869

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Sad bi trebalo da je sve ok, a vi vičite ako se ponovo pojavi


    sredženo! Hvala
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  15. #870

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Sad bi trebalo da je sve ok, a vi vičite ako se ponovo pojavi




    sredženo! Hvala
    ...i ja se zahvaljujem na opravci...s'istim sam imala problem proteklih sati.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 58 od 62 PrvaPrva ... 8485657585960 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •