Pomoć u vezi sa forumom - Strana 29
Strana 29 od 62 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 918
  1. #421

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ja kad se ulogujem na forum...i otvorim neku temu, ispod svakog člana mi piše neki text koji se ponavlja. Tipa "Član Egzotic je nadaleko poznat....napisano nekoliko puta" i za svakog člana ponaosob nešto. Poslije par minuta nestane.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #422

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ja kad se ulogujem na forum...i otvorim neku temu, ispod svakog člana mi piše neki text koji se ponavlja. Tipa "Član Egzotic je nadaleko poznat....napisano nekoliko puta" i za svakog člana ponaosob nešto. Poslije par minuta nestane.
    to je nivo koji svaki clan postigne , a je rezultat reputacija koje dobija. najverovatnije dok se ucita strana vidis tekst, a onda pojave se one plave kockice. ako ides iznad njih cursorom, pojavice se taj tekst opet. i kod svakog clana je razlicit.


  3. #423

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    To sto pominje Sunflower, moze da zavisi i od tipa konekcije koju koristi. Meni to izbaci kad mi se zapuca net, ali to brzo nestane, cim otvori stranicu do kraja. Hoveruj misem preko kvadratica koje imas ispod titule, pa ces videti ko ima koliku reputaciju, odn. izbacice ti tekstic koji iznacava nivoe reputacije.
    To nije strasno i to je nevezano za problem koji postoji
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #424

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    I meni se to pojavi...i to u nekoliko redI...ali nestane...

    No kod mene se javlja da umesto necijeg avarata pise ...."Avaratar od clana tog i tog..."...ali nista strasno, tako bejase i prosli put...

    A...kako sutra putujem, nadam, se da ce se srediti do povratka mog...ili dok ne odem u net caffe dolJe
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #425

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    kad hocu da vidim nechiji profil ili pogledam temu izbaci mi ovopa moram vishe puta da ulazim

    Stanje preusmjerenja

    URL adresa je preusmjerena na . Kliknite vezu kako biste krenuli na tu adresu.
    Generirala je Opera.

  6. #426

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Dobro, moramo svi malo da se strpimo dok problem ne bude rešen.

    Što se tiče polja iznad avatara, i ta polja su slike (), a slike se učitavaju (). Ako to učitavanje teče presporo (a tokom ovog problematičnog perioda je tako), umesto slika (kockica) pojavluje se tekst koji označava polje na kom se nalazi kockica (). Tih tekstova je onoliko koliko član ima kockica. Prilikom normalnog učitavanja strane, taj tekst se isuviše brzo "pretvori" u kockicu da bi smo mi to primetili. E sad, neko (egzotic) možda nema problema s učitavanjem, pa ne vidi taj tekst, već regularne kockice.

    @maksimilijan, dok ovo ne prođe navikni se na taj ekran, kao što i ja moram, opera tako označava nemogućnost redirekcije, samo refresh i ide dalje

    @Glishka, Malwarebyte's Anti-Malware uklanja taj tvoj spyware, instaliraj, update-uj, ukloni.
    Poruku je izmenio Morpheus, 26.07.2009 u 19:53

  7. #427

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Eto, kad strucni mod napise, odmah izgleda lakse, ja sam ga samo zakukuljila
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #428

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Meni apsolutno nije bilo jasno o čemu vi pričate jer ja kući nemam nikakvih problema sa forumom, ni jedan od nabrojanih..sve radi perfektno, čak nema ni blanko stranica koje su se pojavljivale pre par meseci kad je bio zatvoren sajt..međutim, juče na poslu sam se ulogovala i videla o čemu pričate..tamo ima samo explorer i na svaki drugi klik je bilo problema, a dva puta sam morala da restartujem računar jer je sto nekih prozorčića iskočilo..

    evo danas čitav dan, kod kuće, sve radi perfektno..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #429

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Hm da, čini se da je to do sporog otvaranja stranice, jer su mi prije dva dana usporili konekciju, dobro sam prešišala limit. Danas skidam po 7 pjesama odjednom...i onda mi se desi to. Evo primjer čisto za one koji nemaju čast da preopterete konekciju i vide tu once in a lifetime pojavu.


    (Slučajno sam uzela Mementa kao uzorak)
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #430

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    kad ce Necromancer
    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    a kad ce Necro...owo postaje swe opasnije,cini mi se
    Izvol'te:

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/c...cromancer.html

    Tu klikneš pa mu pošalješ pp, a evo ti i mail, pa se informiši:

    support@vojvodinacafe.com

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Kada se uđem u Arhivu ( "Uprošćen prikaz" do skoro), ne mogu da:

    - izađem (stalno se ponavlja ta strana) drugačije osim da ukucam vojvodinacafe.com/forum

    - da kao ranije pogledam prikaz čitave teme što mi je bilo super kada je u pitanju tema sa xx strana a želim da je iščitam lepo, da bih pokušala isto tako lepo i da se nadovežem

    Imate li rešenje?

    Ovo nema veze sa trenutnim funkcionisanjem i problemima u radu koje ćete otkloniti po običaju brzo, ne sumnjam i radujem se "popravci".
    Iz Arhive ja bez problema izlazim klikom na Punu verziju, ako sam te dobro razumela (ne misliš na Arhivu - Spomenar), a ono sa iščitavanjem pokušavam da pronađem, ali mi ne ide, ja to zapravo nikad nisam koristila ni ranije, pre će ti pomoći neko ko jeste, ako toga uopšte ima još.

    Ako ga nema možda će ga pri sledećem sređivanju biti.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #431

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    ih,pa ja mu mogu poslat pp,narawno..ali sta kad nije tu..

  12. #432

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat moja porukiCa kaže:
    Kada uđem u Arhivu ( "Uprošćen prikaz" do skoro), ne mogu da:



    - kao ranije pogledam prikaz čitave teme što mi je bilo super kada je u pitanju tema sa xx strana a želim da je iščitam lepo, da bih pokušala isto tako lepo i da se nadovežem



    Ne umem da se tehnički/informatički izrazim ispravno, pa vi koji znate na šta mislim i kojima je, kao meni, bilo lakše da koristite ovu opciju, kažite mi da bih ja mogla da pitam ljudski.

    Na ovo mislim:

    Poruku je izmenio DrinChe, 27.07.2009 u 22:52 Razlog: Capture No II (vojvodinacafe-ovsky)

  13. #433

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Ne umem da se tehnički/informatički izrazim ispravno, pa vi koji znate na šta mislim i kojima je, kao meni, bilo lakše da koristite ovu opciju, kažite mi da bih ja mogla da pitam ljudski.
    Bar za pitanje meni upućeno nema potrebe da se izražavaš informatički ispravno kao što znaš uostalom, a ipak sam razumela ispravno na šta misliš, jer se nekad googlanjem nailazi na samo takve prikaze. Od mog kliktanja ispade nešto:

    Na samoj temi u zaglavlju odeš u - alate vezane za temu - i odabereš - Prikaz za štampanje. U gornjem desnom uglu imaš dodatak - Show 40 post(s) from this thread on one page - kako bi videla više i to je nadam se to što ti treba kao i da funkcioniše, kao kod mene trenutno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #434

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Hvala.
    To je ono što je moglo da se uradi na Uprošćenom prikazu.

  15. #435

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ono što je moglo na uprošćenom prikazu može i sada, samo se zove Arhiva. Potraži ga na dnu stranice.
    Index - Kontakt - Arhiva - Vrh stranice
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 29 od 62 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 17:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 14:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 17:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 20:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 22:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •