Pomoć u vezi sa forumom - Strana 8
Strana 8 od 62 PrvaPrva ... 6789101858 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 918
  1. #106

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nema ni Arhive datih reputacija.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  2. #107

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Da li moze neko da mi kaze kako da ubacim dobijene reputacije u post?
    Htela bih da se zahvalim na kvadraticima ali ne znam kako to da uradim,a videla sam da to rade clanovi? Prekopiraju!

    Unapred zahvalna!
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  3. #108

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Sonja, koliko sam uputjen u rad foruma, neophodno je samo selektovati zheljeni text reputacije, kao i u Wordu, i uraditi copy (Ctrl+C), i kasnije u poruku, ubaciti, odn. paste (Ctr+V)...

    valjda sam napisao da se razume... U pitanju je obichan copy/paste postupak...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  4. #109

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Nema ni Arhive datih reputacija.
    Izvini što pitam, a šta će ti?

  5. #110

    Odgovor: Imam predlog!

    Jo5 imam problem...
    ...a o tome se vec verovatno pricalo ali i ja da primetim...

    Dodjem na staru temu od desetina stranica i ne znam da li sam vec pisao nesto tamo... A ne bi voleo da se ponavljam...

    Pa ima li nacina da se prilikom citanja neke teme vidim linkove mojih komentara na datu temu?
    (negde na vrhu ili dnu stranice?....pls!)

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #111

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Jo5 imam problem...
    ...a o tome se vec verovatno pricalo ali i ja da primetim...

    Dodjem na staru temu od desetina stranica i ne znam da li sam vec pisao nesto tamo... A ne bi voleo da se ponavljam...

    Pa ima li nacina da se prilikom citanja neke teme vidim linkove mojih komentara na datu temu?
    (negde na vrhu ili dnu stranice?....pls!)

    ovo je trebalo da ide u pitanja, a ne predloge
    paleta sa alatkama:



    Pretraži ovu temu>napredna pretraga>traži po korisničkom imenu -upišeš bar prva tri slova svog nicka - klik mišem na željeno ime sa liste>pretraži



    klik mišem na zaokruženi link vodi do zadnje poruke na temi
    klik mišem na link obeležen strelicom bi trebao da vodi do te poruke, bez obzira na kojoj se stranici nalazi

  7. #112

  8. #113

    Odgovor: kako ja da udjem na chat?

    Link Chat koji vidite u meni-ju gore jos uvek nije u funkciji. Tako da Chat na ovom forumu jos uvek ne postoji.

  9. #114
    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Link Chat koji vidite u meni-ju gore jos uvek nije u funkciji. Tako da Chat na ovom forumu jos uvek ne postoji.
    a jel ima nekinchat ovde?

  10. #115

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Postoji javni chat iznad indexa foruma, piše "Trač partija" njega vide svi i svi članovi mogu učestvovati.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #116

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Jo5 imam problem...
    ...a o tome se vec verovatno pricalo ali i ja da primetim...

    Dodjem na staru temu od desetina stranica i ne znam da li sam vec pisao nesto tamo... A ne bi voleo da se ponavljam...

    Pa ima li nacina da se prilikom citanja neke teme vidim linkove mojih komentara na datu temu?
    (negde na vrhu ili dnu stranice?....pls!)

    Vidim da je već odgovoreno na ovo pitanje, ali postoji dva jednostavnija i brža načina da bi to utvrdili, pa pošto to može još nekome trebati ajde da ih spomenem.

    1. Ako kliknete na broj koji se nalazi desno od naziva poruke u rubrici: Odgovora a označava koliko je poruka u toj temi, dobićete jedan prozorčić u kojem će biti navedeni svi članovi koji su pisali u temi, pored imena nalazi se i broj poruka pa kada kliknete na njega treba da vas odvede do svih vaših poruka u toj temi ... sve poruke su na jednom mestu i možete otići na bilo koju od njih prostim klikom na naziv u unutrašnjosti poruke. Provereno sve radi.

    2. Drugi način je da predložite i zamolite Necromancer-a da doda plugin kojim se na ikonici sa leve strane označava da li ste pisali u toj temi, takođe kada postavite miša iznad ikone dobijate broj vaših poruka. Ovo je veoma zgodna i korisna opcija pa verujem da će vam izaći u susret.

  12. #117

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    1. Ako kliknete na broj koji se nalazi desno od naziva poruke u rubrici: Odgovora a označava koliko je poruka u toj temi, dobićete jedan prozorčić u kojem će biti navedeni svi članovi koji su pisali u temi, pored imena nalazi se i broj poruka pa kada kliknete na njega treba da vas odvede do svih vaših poruka u toj temi ... sve poruke su na jednom mestu i možete otići na bilo koju od njih prostim klikom na naziv u unutrašnjosti poruke. Provereno sve radi.
    Ako misliš na broj #116 u tvom postu meni daje pregled pojedinačne poruke nigde ne vidim nikakav prozorčić
    jel to ja nešto nisam dobro razumela ili...

  13. #118

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Ako misliš na broj #116 u tvom postu meni daje pregled pojedinačne poruke nigde ne vidim nikakav prozorčić
    jel to ja nešto nisam dobro razumela ili...
    Ušla si u temu, vrati se za korak nazad pa probaj ovim redom:



    Izvini što postavljam sliku ali je ovako jasnije i lakše ... probaj.

    PS.
    Ja obično koristim 1.korak kada želim da vidim koliko je ko pisao u nekoj temi ... a 2.korak ako želim da vidim na jednom mestu poruke od nekog člana ...

    Ne vide se kompletne poruke u tom pregledu, već samo one kraće ili početni delovi dužih poruka, tako da je potrebno po negde ući u poruku tj. očitati je celu u sklopu teme ... ovo pišem za one koje će to mrzeti da proveravaju a žele da znaju.
    Poruku je izmenio simke, 16.12.2007 u 11:42

  14. #119

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku


    Izvini što postavljam sliku ali je ovako jasnije i lakše ... probaj.
    To sam i htela tako će svima biti jasnije



    Ne vide se kompletne poruke u tom pregledu, već samo one kraće ili početni delovi dužih poruka, tako da je potrebno po negde ući u poruku tj. očitati je celu u sklopu teme ... ovo pišem za one koje će to mrzeti da proveravaju a žele da znaju.
    Kada hoćeš da vidiš ceo post klikneš na ovaj link:


  15. #120

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Možda ovo nekom bude od pomoći:

    ukoliko ne želite da čitate neki odredjeni forum na jednostavan način ga možete označiti tako da vam u pregledu Nove poruke više ne pokazuje skorašnje postove.
    U odredjenom forumu pronaći opciju Forumski alati



    u padajućem meniju izaberete:


    ...i takoc...

Strana 8 od 62 PrvaPrva ... 6789101858 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •