Pomoć u vezi sa forumom - Strana 21
Strana 21 od 62 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 918
  1. #301

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Imam problemcic

    Ne radi mi pocetna stranica sajta

    Je l samo do mene ili ?
    Everybody Wants to be a Cat

  2. #302

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nije do tebe. Ne radi. Videćemo zašto
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #303

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Evo, sad radi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #304

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Imam dva problema!
    Ne mogu da ubacim sliku za avatar, i kada god kliknem na moj javni profil, piše mi da sam banovana

  5. #305

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Stvarno kad se klikne na tvoj profil, piše da si banovana, ali mi se čini da to uopšte nije tvoj profil..ono je profil nekog starog člana koji je banovan Butterfly_..verovatno zbog sličnosti nickova..
    bio je sličan problem, ali za to moraš sačekati nekog od administratora..

    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #306

    14 Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Avatar je tu, ali ako misliš na fotografiju u profilu, proveri dimenzije fotke koju želiš da uploaduješ.


    Aiko ti je odgovorila na drugo pitanje
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #307

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ja sam baš mislila na avatar, nisam ja stavila ovaj avatar...htela sam da ubacim sa mog računara i ne mogu... vodila sam računa o dimenzijama...sliku u profilu sam ubacila i to je ok

  8. #308

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat *Butterfly* kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam baš mislila na avatar, nisam ja stavila ovaj avatar...htela sam da ubacim sa mog računara i ne mogu... vodila sam računa o dimenzijama...sliku u profilu sam ubacila i to je ok
    Ne možeš koristiti nick koji već postoji ili je postojao na forumu, ni ako staviš zvezdice. Uvek će te prebacivati na tuđi profil. (i ne samo tebe već i one koji žele da vide tvoj profil) U ovom slučaju, banovan. I retko šta možeš onda izmeniti tu, prosto, jer se računa kao da prčkaš po tuđem profilu, a za to nemaš dozvolu

    Rešićemo, pošalji mi pp sa nickom koji ćeš koristiti. Smisli nešto novo, pretraži listu članova i vidi da li je to što si smislila zauzeto i sredićemo ako nije
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #309

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Dogovoreno... hvala ti.
    Javiću se, čim smislim novi nick

  10. #310

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Daklem...

    1. Blank pages je bio problem do provajdera i ja vam se svima izvinjavam u njihovo ime.

    2. Crvena strašna poruka nije toliko strašna kao što je izgledala, na ovom sajtu se nikada nisu nalazili, niti će se ikada nalaziti bilo kakvi programi/skripte koji narušavaju bezbednost i privatnost posetilaca. Neka bude da je Google malo pobrljavio i to je to. Takođe vam se izvinjavam zbog neprijatnosti koju ste pretrpeli dok ste čitali kako poseta VojvodinaCafe-u može ugroziti vaš računar.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  11. #311

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nemam problem nego pitanje...ako nije mu mesto ovde, prebacite ga..ili obrisite...

    Nigde nisam videla objasnjenje sta znace one opomene...nula kroz nesto...pa u zagradi nekom 3, nekom 4, nekom 9..???

    p.s. samo sam radoznala
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #312

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Dobro veče,
    imam problem sa komentarima u albumu koji se nalazi u profilu. Ne mogu da ih objavim da svi vide...ispiše mi...You did not select any valid messages...u čemu je problem...znači čekiram"link do poruke" i u "Moderatorske opcije" stavim da mi objavi poruku...ali ispiše gore napisan tekst.

    Hvala unapred

  13. #313

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Nemam problem nego pitanje...ako nije mu mesto ovde, prebacite ga..ili obrisite...

    Nigde nisam videla objasnjenje sta znace one opomene...nula kroz nesto...pa u zagradi nekom 3, nekom 4, nekom 9..???

    p.s. samo sam radoznala
    Pa to znači da je neko kršio pravilnik nekako, nešto zloupotrebljavao, maltretirao članove ili nekog člana, nije bio dobar ili je dobijao mnogo opomena i onda ja moram da delim te gluposti kao u obdaništu i bljujem vatru... na nekoga utiču na nekoga ne... oni na koje ne utiču pa nakupe 10 oni nestanu sa foruma. Takođe, neka upozorenja ističu, a neka ne ističu nikada, sve zavisi

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Dobro veče,
    imam problem sa komentarima u albumu koji se nalazi u profilu. Ne mogu da ih objavim da svi vide...ispiše mi...You did not select any valid messages...u čemu je problem...znači čekiram"link do poruke" i u "Moderatorske opcije" stavim da mi objavi poruku...ali ispiše gore napisan tekst.

    Hvala unapred
    Ja sam sad bila u tvom albumu i ništa to meni nije jasno sa tim delom i galerijom se zabavlja silvia... vidim dva albuma, konji i autići, ali nisam videla komentare. Aj' čačkaću pa ću da vidim šta se dešava ili ću da pitam nekog pametnijeg pa ćeš dobiti neki odgovor.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #314

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam sad bila u tvom albumu i ništa to meni nije jasno sa tim delom i galerijom se zabavlja silvia... vidim dva albuma, konji i autići, ali nisam videla komentare. Aj' čačkaću pa ću da vidim šta se dešava ili ću da pitam nekog pametnijeg pa ćeš dobiti neki odgovor.
    Žažili-važili

  15. #315

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Cvishna, ako misliš na komentar koji je napisao slavkos, vidim ga sad sam našla. Evo, neka pogleda još neko, na autićima pa ćemo videti je li ok.

    I meni se dešavalo da na blogu vidim duple odgovore, obrišem jedan, višak, i nema oba Nešto pobudali ponekad možda skripta
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 21 od 62 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •