Pomoć u vezi sa forumom - Strana 10
Strana 10 od 62 PrvaPrva ... 891011122060 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 918
  1. #136

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Eto, pojavilo se objašnjenje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #137

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    .

    Sada znaš da su ti poruke obrisane. Niko nijednog člana nije na ovom forumu ostavio bez saveta i u neznanju. U pravilniku piše (mada si pročitao, al' da ponovim) da moderator nije dužan da obaveštava članove o obrisanim porukama, pa zbog toga i ti nisi obavešten. Tako će forum funkcionisati i dalje,


    Ne, ja sam administrator i na ovaj strašan način postupam sa svim članovima bez obzira koliki im je forumski staž.


    Pozdrav!
    Хвала на обавештењу и Вашем потрошеном времену.

  3. #138

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Nema na čemu i drugi put.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #139

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Kako se pravi put do linka ali "obojenim rečima" -ono kada napišete npr. : "a više o tome možete videti ovde" pa klikom na zeleno obojeno "ovde" vidimo šta smo želeli?
    Isti je fazon i za muziku sa svog harda koju hoćemo da linkujemo ovde,jel`?


    I još nešto:kada hoću da citiram deo ili čitav post sa jedne na nekoj drugoj temi,kako to?
    Probala sam permalink i klik na properties,ali mi nije uspelo.

  5. #140

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Kako se pravi put do linka ali "obojenim rečima" -ono kada napišete npr. : "a više o tome možete videti ovde" pa klikom na zeleno obojeno "ovde" vidimo šta smo želeli?
    Isti je fazon i za muziku sa svog harda koju hoćemo da linkujemo ovde,jel`?
    Isti je fazon ako ti je muzika sa harda već uploadovana na neki sajt, da. Direktno sa harda ne može ovde jer je upload ograničen.

    Otkucaš:

    [url=pa zalepiš link ovde] ovde mu daš ime koje hoćeš pa to ime osenčiš kao i normalno što bojiš tekst u postovima i klikneš na boju, bold ili underline... ili sve to, i na kraju otkucaš isto url u onim zagradama samo ispred url a posle zagrade dodaš i ovu crtu /

    Ako napišem kako treba pretvoriće se u nešto što ti možda neće biti jasno Probaj ovde da li ti ide, da isprobaš, obrisaćemo

    I još nešto:kada hoću da citiram deo ili čitav post sa jedne na nekoj drugoj temi,kako to?
    Probala sam permalink i klik na properties,ali mi nije uspelo.
    Nikad nisam to probala, sad ću da čačkam, pa ću da javim. Ja obično kopiram poruku koju želim, zalepim je tamo gde želim, stavim je u quote i to je to
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #141

  7. #142

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Kliknes na multi quote, nalazi se ispod svakog posta...gde su opcije izmena,brz odgovor na temu, citat...

    Ne vidi baba dobro sine! Skvojka sta bih ja bRez tebe
    Ja odradim citat pa copy
    Poruku je izmenio _baba_, 17.01.2008 u 13:49
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #143

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Isti je fazon ako ti je muzika sa harda već uploadovana na neki sajt, da. Direktno sa harda ne može ovde jer je upload ograničen.

    Otkucaš:

    [url=pa zalepiš link ovde] ovde mu daš ime koje hoćeš pa to ime osenčiš kao i normalno što bojiš tekst u postovima i klikneš na boju, bold ili underline... ili sve to, i na kraju otkucaš isto url u onim zagradama samo ispred url a posle zagrade dodaš i ovu crtu /

    Ako napišem kako treba pretvoriće se u nešto što ti možda neće biti jasno Probaj ovde da li ti ide, da isprobaš, obrisaćemo
    a još je jednostavnije da koristi "pregled poruke pre slanja"
    i u tom slučaju administratori i moderatori neće imati potrebe za bisanjem

    a može i ovako:jednostavnije je:
    klik na ikonicu "insert link" (obeležena je crvenom strelicom)



    u pruzoru koji izadje:

    pastirati lokaciju linka



    zatim pritisnuti ikonu za odabir boja (obeležena je zelenom strelicom na slici br 1) i nakon toga upisatii proizvoljan naziv linka

    ima objašnjenje u uputstvu za pravilno korišćenje VB kodova (link)

    PS permalink je link prema celoj stranici na kojoj se neki post nalazi
    ima još jedno dugmence pored

    i to izgleda ovako link za samostalan post

  9. #144

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Pa nisam ni sumnjala da ćeš bolje, hvala Arture Ja sam to jednostavnije koristila dok se nešto u skripti nije zabrljalo za explorer, davno. Onda sam naučila pešaka, i sad koristim to u svakom browseru, navikla sam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #145

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Hvala ljudovi
    I za ovo i za Torrent.Sve jasno k`o dan

    p.s.kao što ja nemam ni potrebu ni razlog da se "šlihtam" ni eboye-u,ni Dentu,ni _blubejbi_ ni redženi...ma,nikome...tako ni Vi niste morali odmah i ovako jasno da objasnite.
    E zato,između ostalog, smo se i usidrili ovde i zato moji drugari pišu u onoj knjizi utisaka ono lepo što i većina nas misli.
    Znači,u skraćenoj verziji:čovek je čoveku (ipak) čovek

    (yes da su mi jutros ukrali čizme,ali kukolj mi neće pokvariti lirsko nadahnuće )

  11. #146

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Поздрав !!

    дана 21.01 и 22.01 нисам могао никако приступит ВојводинаКафе-у да ли неко има информацију зашто ?

  12. #147

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Imam ja! Iz pouzdanih izvora mogu ti rechi da VCafe nije radio par dana

  13. #148

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Ради се наиме о томе да је форум поштовао предизборну, изборну и постизборну шутњу
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #149

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ради се наиме о томе да је форум поштовао предизборну, изборну и постизборну шутњу
    На ћирилици се не каже шутња.



  15. #150

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    По савету администратора доле написано сам послао као приватну поруку 19.01.08, до данас нисам добио одговор.



    Поштовани,
    сада сам упућен, да постоји одговор са Ваше стране, упутство ми је дала нцкнм скво.
    У најбољој намери, те да би се за убудуће и боље разумевали, одговорићу.
    Прво, скво ме упутила да овакве дискусије пребацимо на пп. Ваш одговор мени стоји јавно, те сматрам да сам аутоматски ускраћен за одговор на јавном месту.


    Citat:
    simke kaže:
    Poruku u temi Subotica je obrisao moderator Simke tj. moja malenkost a radi se o ovoj poruci:
    Kao razlog za brisanje poruke sam uneo: glupost
    Da budem iskren, ovo nekoliko nemuštih trapavih reči ja ne smatram porukom, deluje mi kao dečje ruganje koje nije na nivou teme i ne može da stoji u sklopu teme.
    Da si mi se obratio na pm isto ovo bih ti odgovorio..

    Глупост или не, требали су други дописници са форума сами оценити, што би имало много већи утицај на мене.
    Коментари могу бити иронични, саркастични осим увредљиви или нешто још горе.
    Ова песмица коју сам навео, би била ругалица да сам додао утата утата.
    Оно што неразумем, никада паушално не прогласим глупошћу, поготово ако имам већу власт ( овлашћење) као што је сада случај. На разним темама има пуно краћих порука.


    Citat:
    simke kaže:
    PS.
    Pošto već kuckam poruku, iskoristiću priliku da napišem nešto što se odnosi na više članova među kojima si i ti.

    Molim Vas pokušajte da pišete korektnije, niko ne očekuje da sve bude pravopisno idealno napisano ali zbog Vas samih pa i nas ostalih koji čitamo bezvezno je da u ozbiljnijim delovima foruma pišući ћирилицу наилазимо на нј, лј, када постоје њ и љ, nije bolje stanje ni sa porukama pisanim na latinici tj, ch, w, sh itd. Ovo je forum, koristimo tastaturu za unos poruka a ne tastere mobilnog telefona prema tome nema opravdanja za egzibicije naročito ako želimo da nam poruke deluju ozbiljno i dovoljno čitko .

    Да, искрено се трудим, да смањим број грешака у писању ( и након контроле ), надам се да немислите да сам полуписмен, ако имам проблема са тастатуром, где невидим ни једно ћирилчно слово, него гледам са папира поред.
    Видите, у обрнутом случају, ја бих ценио Ваш труд, да се вратите свом изворном писму. По питању правписа, подсећам Вас, да су запете-зарези саставни део реченице.



    Citat:
    simke kaže:
    U zabavnim delovima foruma mi je svaka sloboda i osobenost pisanja OK ali u ozbiljnijim delovima foruma verujem kako treba da prilagodimo svoje pisanje.

    Postoje neke fore i fazoni koji mi nisu jasni a radi se o kucanJu velikog slova J u sred reči, pa bih voleo da mi neko obJasni o čemu se tu radi.

    Мислим да је грешка због брзине писања.

    Даље: Нисте ми обрисали само ову поруку, већ и поруку на теми градови, тачније на Суботици.
    Надам се да имате неко објашњење макар и овакво, те да имате воље да га поделите самном

Strana 10 od 62 PrvaPrva ... 891011122060 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li ste u vezi?
    Autor Necromancer u forumu Ljubav
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:43
  2. Pomoć u vezi sa putovanjima
    Autor lavanda u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.07.2012, 15:23
  3. Pomoć oko prevoda
    Autor bezec u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.12.2009, 18:49
  4. POMOĆ: Windows XP
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.10.2009, 21:18
  5. Pomoć od žene?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.11.2008, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •