Idealno buđenje - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 113
  1. #91

    Odgovor: Idealno buđenje

    Ta mistika buđenja mi nekako baš fali u životu. Ne umem da se budim, bar ne tako da osetim neku posebnu radost pri otvaranju kapaka. Malo mi treba. Osnovni zahtev - tišina! Eventualno, ovo pojanje ptičica pred prozorom, ili kakav prijatan ženski glas.... Drugi detalj je slobodan prolaz do šolje za kafu i koridor do kuhinje.

  2. #92

    Odgovor: Idealno buđenje

    Vikend, kad je dragi slobodan i kad se probudi prvi, skuva kafu i metne soljicu na natkasnu pored kreveta...a kafa mirise najlepse na svetu - pa da, kad mi je on skuva s puno ljubavi


  3. #93

    Odgovor: Idealno buđenje

    Kada legnem pored nje, počnem nežno da je mazim, svuda (a naročito...), i šapućem: "`ajde, dušo, vreme je". (Za?)
    I vice versa!

  4. #94

    Odgovor: Idealno buđenje

    tamo negde kako bih rekla " na mom kraju sveta", pored njega, nedeljom ujutru, kada ne zuri na posao, dok on spava a ja sedim pored njega i gledam kako spava, upijam svaki detalj njega...........jer nisu cesta nasa zajednicka budjenja.
    nedostajes mi...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  5. #95

    Odgovor: Idealno buđenje

    Poljubac i kafa....nista vise mi ne treba

  6. #96

    Odgovor: Idealno buđenje

    Sada bi mi idealno buđenje bilo osjet njegovog dupeta na mojem dupetu. Volim taj taktilni osjet
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #97

    Odgovor: Idealno buđenje

    Idealno buđenje po meni je kada se budim uz nju jer,...njen miris je svud oko mene, a nisam džabe vuk .
    Tišina, njen dodir, miris koji me i probudi, par traka svetla okolo je najbliže nirvani .
    P.S. Stvarno sam pristalica tvrdnje da smo uspeli "zadržati nešto iskonsko", međusobno traženje po feromonima. Ima smisla i u prirodnom poretku stvari i u naučnom objašnjenju .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #98

    Odgovor: Idealno buđenje

    Ne piški mi se,
    zraci sunca mi ne prže kapke,
    ne leži preko mene celom težinom kao klada i tera me da se borim za vazduh,
    nije šes' ujutro, nego recimo...barem 9...
    a ako i jeste 9 i moram da skočim kao oparena jer kasnim na posao...idealno je kad ukapiram da mi je slobodan dan...pa se sa izrazom nirvane na licu vratim u krevet i zavučem glavu pod jastuk.

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #99

    Odgovor: Idealno buđenje

    Kada mi se cile popne na vugla i počne da me čupa, pa se spusti do stomaka i počne da skače k'o manijak, da, to je idaelno buđenje, samo što sam ja idiot koji prvih sat vremena mrzi sve oko sebe.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  10. #100

    Odgovor: Idealno buđenje

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Kada mi se cile popne na vugla i počne da me čupa, pa se spusti do stomaka i počne da skače k'o manijak, da, to je idaelno buđenje, samo što sam ja idiot koji prvih sat vremena mrzi sve oko sebe.
    idi bre,begaj!
    da si dusa od coveka,a nisi,da si najpitomiji medju pitomima a nisi,da si pamuk a ne covek,pa ne moz` da ti to bude idealno budjenje...nego ti nedostaje u danima kad nije tu pa sviras qrcu tako nikakav,raznezen....

    idealno budjenje je kad ustanes naspavan,ne bole te ledja,ni vrat,ni glava,nije vrucina,nit je zima....pa odes pod tus,pa stavis kafu,a neko doneo novine i stavio na sto,i ispario,jer volis da cutis i pusis i srces kafu i citas novine sam....
    e to je budjenje....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #101

    Odgovor: Idealno buđenje

    Videh da sam vec poodavno odgovorila na ovu temu, pa reko' da vidim sta sam pisala, cisto da sad ne napisem nesto kontra od toga

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Bez mnogo premisljanja i filozofiranja - sex Kad ti tako pocne dan, niko posle ne moze da te iznervira toliko da ti pokvari raspolozenje
    Al' moram brate da se opovrgnem
    Stisle godine, stisla i besika, a s godinama porasli i kriterijumi, pa je sad neophodno da se mnogo vise ljudi ukljuci u moje idealno budjenje.

    Da ne dolazi niko u sedam ujutro da ocitava strujomer/vodomer/dopuniti niz.
    Da mi koleginica Zora napravi raspored tako da nikad nemam prva dva casa.
    Da drugovi iz komunalca neznije prazne kontejnere.
    I da golubovi ne upraznjavaju zornjak na balkonu kod moje spavace sobe
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #102

    Odgovor: Idealno buđenje

    polagano u svakom slucaju . nista ne valja na brzinu . ni rim nije sagradjen za jedan dan .
    onda ... trazenje jos u polusnu tih geografskih obelezja , brda i dolina . i da to traje . i kad
    se zavrsi , hhehee, budan si . to otprilike . aj' zhemo kafa , dva secera , zeru mleka ...
    hvala duso .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  13. #103

    Odgovor: Idealno buđenje

    Naspavana i odmorna.Bez preterane buke,uz miris kafe,topli dah i poljubac u oko
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  14. #104

    Odgovor: Idealno buđenje

    Probuditi se oko 9-10 sati, naspavan, bez vecih obaveza i briga na umu. Laganica.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #105

    Odgovor: Idealno buđenje

    Za mene nema idealnog buđenja, svako je podjednako teško.
    Ujutru sam grogi.
    Petnaest godina spavam sama i bilo bi mi užasno traumatično da se probudim pored nekog. Ujutru ne volim da pričam i ne volim da skačem na prvu.
    Prijatno buđenje ne bi bilo pre devet sati. Prvo što uradim je da odem do prozora i ma kako da je hladno, obavezno otvorim i ostavim neko vreme da se luftira. Ako je leto, onda postojim koji tren na prozoru. Onda pod tuš da mi se malo razdani, pa posle toga sve je lakše, smažem neku voćkicu ili keksić i počnem dan kafom.
    Ne volim jutarnje nežnosti, sex i ostale bliske susrete
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas podstiče na učenje?
    Autor JohanaZahndiese u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.10.2013, 22:47
  2. Pušenje ili ne
    Autor Kunic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 28.11.2010, 15:23
  3. Taloženje...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.11.2009, 16:42
  4. Lečenje sinusa
    Autor bianka u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.09.2008, 11:07
  5. Počelo suđenje Šešelju!
    Autor morrib u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 14.02.2008, 21:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •