Živeo drug govornik - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 63
  1. #16

    Odgovor: Živeo drug govornik

    TADICEVE zbod svilenih govora koji mi izazivaju mucninu sa svojim demokratskim sladunjavim sarenim lazama.

  2. #17

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Nisam osoba tako jakih emocija... Ne bih nikog ni streljala, ni vešala, niti kuvala u loncu...
    Ne mogu da slušam radikale, SPS i G17+. Iritantni su i jako neprijatni, što za slušanje, što za gledanje... Užas.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  3. #18

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Manje-vise, svi preteruju pa me i nerviraju.

    Ali, one koje izbegavam (radi svog licnog zdravlja) su: komplet radikali, Velja Ilic i V. Kostunica... I, naravno, SPS (ja , zaparavo, ne mogu da verujem da oni jos postoje! )

  4. #19

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Ma, Velji Ilicu ne bi pomoglo ni 18 profesora lepog izrazavanja!
    Ne mogu da verujem da nam likovi takvog obrazovanja mogu biti ministri

  5. #20

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Ostaviću po strani one koje već više od deset godina ne slušam, jer znam da ništa ne mogu da čujem, ali u poslednje vreme me jako nervira izvesni mladi gospodin Vuk Jeremić (nadam se da sam pogodila ime i prezime - savetnik predsednika Tadića, mislim), ne zbog arogancije sa kojom nastupa već zbog rečnika u kome ima više stranih reči nego kada bismo slušali našeg prestolonaslednika. Činjenica da je završio neke škole negde van svoje sopstvene države mu nikako ne daje za pravo da tako brzo zaboravi jezik iste. Zaslužila je ova naša Srbija boljeg savetnika, ipak....
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #21

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Vojislava Šešelja, Tomu Nikolića, Aleksandra Vučića + galerija žena (diskutabilno) iz njihove stranke + Ivica Dačić & SPS otpad. Ali bukvalno ORGANSKI.
    Ti imas veliki problem
    Poruku je izmenio Lillith, 11.05.2007 u 18:58 Razlog: Caps Lock

  7. #22

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Тома д гробар, Чанак д пиг и Чеда д коман.

  8. #23

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat TRAKTORISTA kaže: Pogledaj poruku
    Ti imas veliki problem
    Problema koliko voliš. Evo i dalje isto mislim. Ja mislim da je neizlečivo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Citat BaneK kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da svarim Tomu grobara i gumenog Vučića a i Koštunicu koji ne zna čak ni da se unese u fabulu
    svaka ti je iz usta Njegoseva!!!!

  10. #25

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Lista je poduza...retki su oni koje mogu da slusam...u svakom slucaju, pozli mi kad slusam govornike iz SRS, "SRS lite" (DSS), SPS, PSS, NS...ostali mi samo malo iduckaju na zivac...a ponekad se nadje neko koga mogu da saslusam, i da se cak i slozim (uglavnom iz DS, ponekada LDP ili G17)...

    Drago mi je da su Romi dobili svoje predstavnike u parlamentu, sigurno ce imati da kazu mnogo pametnije stvari od ovih likova koji misle da su im fotelje u skupstini porodicno nasledstvo...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  11. #26

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Ретко кога могу слушати, јер ретко ко од актуелних политичара уме да каже о једној теми више од три смислене реченице, а да нису оптужбе на рачун неке друге опције, само хвалоспеви.
    Конкретне одговоре и тумачења блиске будућности на реалан начин је ретко чути, сем ако не укључите радио апарате, па се ту и тамо може послушати изузетан говорник. Имена не памтим.

  12. #27

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Na prvom mestu svakako radikali sa Tomom Nikolićem, koji uvek izgleda kao da mrzi ceo svet, prepotentni Vučić. U poslednje vreme sve manje imam nerava za Koštunicu, Aligrudića koji su krajnje cinični. Meni se okrene želudac posle svake izjave našeg premijera koji se sve više povlači u samoizolaciju. On kao da živi u nekim višim sferama i tek se ponekad probudi i nađe se u čudu kada vidi šta se sve izdešavalo u toku njegovog zimskog sna. Osim toga, nikad nije obavešten, tako da izgleda da ima jako loše ministre i savetnike
    Posebno mesto zauzima kapitalac Velja, koji je pravi primer prostog, nepristojnog čoveka koji ne želi da čuje nečije mišljenje koje se razlikuje od njegovog.

  13. #28

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Ћопавог имбецила Чанка, Чеду наркомана и њима сличне.

  14. #29

    Odgovor: Živeo drug govornik

    Radikali na čelu sa Tomom grobarom , pussylips Vučićem , Kalašnjikova i Velju Selju !

  15. #30

    Odgovor: Živeo drug govornik

    тај списак би и код мене садржао кључне ликове деведесетих...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Drug Čanak!
    Autor sa juga u forumu Politika
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 12:28
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 21:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 19:40
  4. Padobranac preživeo pad sa 4.570 metara
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 16.02.2007, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •