Živeo drug govornik - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 63 od ukupno 63

Odgovor: Živeo drug govornik

Aca Vučić, moj omiljeni lik:

Vučić: Šešelj je lažov

19. mart 2010. | 15:47 | Izvor: FoNet Beograd --

Funkcioner SNS-a Aleksandar Vučić demantovao je tvrdnje Vojislava Šešelja da se Tomilsav Nikolić sastajao sa predstavnicima tužilaštva Haškog tribunala.

"Šešelj je običan lažov", rekao je Vučić na konferenciji za novinare i istakao da je lider radikala tu "jednu od bezbrojnih laži", izjavio po nalogu Demokratske stranke. On je ponovio da Nikolić nikad neće da se susretne ni sa kim iz tužilaštva Haškog tribunala, niti će da svedoči u tom sudu.

Vučić je optužio DS da je, sa svojim koalicionim partnerima iz vlasti i "satelitima iz opozicije, pre svega SRS", krenula u opšti napad protiv SNS.
    Posebno me dojMio boldovani deo. Nema tu više zezanja, sad DS izdaje naloge i Vowislavu,

Najjači smo!

Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    Kog političara organski ne možete da svarite dok vam prodaje muda za bubrege preko malog ekrana?
    Ne moze bas meni da se prodaju olako ni muda ni bubrezi.
    Al me uzasava svaka rec mladjanoga Dinkica, ljigavca Dacica, neobavestene ekipe DSS i naravno radikala, onih starih ili ovih novih maskiranih.

Od borca za veliku Srbiju, osnivača prve paravojne formacije u Srbiji i monarhiste do NATO lobiste i Čede Jovanovića broj dva. A može i sada si najniže pao Vuče...

Moramo da menjamo državnu strategiju, jer nije mudro da čuvamo nešto što realno nemamo, uz rizik da izgubimo ono što imamo. Galama protiv NATO-a je borba protiv Zapada i Srbije u Evropskoj uniji
    Članak - Odbranom Kosova gubimo EU
    A ako bih krenuo da tražim njegove izjave hronološki unazad, pa da vidimo od čega je postao ovo što je danas, mislim da bih bacio peglu

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

1. Drug Čanak!
    Autor sa juga u forumu Politika
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 10.07.2013, 12:28
  2. Drug iz maste
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 27.10.2009, 22:37
  3. Drug na drumu
    Autor SQUAW u forumu Auto-moto