Omiljena igracka - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 64
  1. #31

    Odgovor: Omiljena igracka

    Bockalice male sarene.Sto sitnije tim bolje.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  2. #32

    Odgovor: Omiljena igracka

    Ni za jednu igracku nisam bila posebno vezana..Bilo ih je nekoliko najdrazih,ali nijedna mi nije bila nesto posebno draga
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  3. #33

    Odgovor: Omiljena igracka

    Lutka,Pinkica.Zbog nje me zovu Pinky...Malo fali da joj padne glava sa vrata,ali ona se ne da...

  4. #34

    Odgovor: Omiljena igracka

    Mislim da je očigledno... nemam skoro nijednu sliku bez velikog ili malog mede (primetite da stoji na papučama, na moje insistiranje, da ne bi bio bos ) i onog trećeg... čuda!





  5. #35

    Odgovor: Omiljena igracka

    ne pamtim igracke....mislim da nisam bila vezana ni za jednu posebno....vidim da ni moj potomak nije vezan ni za sta....tak`i smo.....naopaki....
    odrasla sam u kuci ispred koje se pruzao ogroman park i botanicka basta.....vazda smo bili napolju,izgrebani,cupavi i shtrokavi....igrali smo se ratnih igara....puzili preko poljanceta,skakali u guste redove shimshira,peli se po drvecu i gadjali neprijatelja kuglicama od zemlje nataknutim na prut od kiselog drveta..... i jeli migavce i zelene kajsije....a neretko i padali u koprive.......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #36

    Odgovor: Omiljena igracka

    koliko se secam.. to je bila moja mladja sestra..
    oduvek mi je sluzila kao dobor povod za igru..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #37

    Odgovor: Omiljena igracka

    Ja sam malo zakasnio sa pronalazenjem omiljene igracke. Konacno sam je otkrio tek kao gimnazijalac. Medjutim, isplatilo se cekati je....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #38

    Odgovor: Omiljena igracka

    volela sam puzzle... i sad ih volim...

  9. #39

    Odgovor: Omiljena igracka

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    koliko se secam.. to je bila moja mladja sestra..
    oduvek mi je sluzila kao dobor povod za igru..


    A ja sam imala mlađeg brata kao glavnu igračku...
    Pošto sam kao starija morala da ga čuvam i vodim sa sobom, on je jadničak morao da me sluša i radi sve što kažem i ja i moje drugarice (jedini je on bio mlađi brat!) - bio nam je pacijent, učenik, beba, nosač, Švaba (a mi partizanke), Indijanac (a mi kauboji) - ma divota jedna!
    Još smo ga i zvali Bobi flips!!! A onda je porastao i pobegao sa svojim društvom i onda nismo imale koga da malo ''mučimo''...
    Jadniče, kad se setim šta smo sve smišljale...

  10. #40

    Odgovor: Omiljena igracka

    eh.. pored sestre imam jos par..
    jednog tigrica kojeg sam dobila kad sam bila jako mala, ne znam kada samo znam da od kad znam za sebe, znam i da imam njega i jos uvek je ceo, samo malo ofucan, ali zivi kod mene u sobi dosta dugo sam i spavala sa njim, dok nije postalo tesno u krevetu
    a druga je lopta.. kao klinka sam vitlala non-stop za loptom, uvek bila igrac koji se zvao da igra i fudbal i kosarku (iako ni za jedno od ta dva nemam pojma ).. bila sam team player
    a imala sam samo jednu loptu, koja je pukla posel kratkog vremena a posle sam bila sa ostalima gde god da je lopta
    i inace.. kao klinka sam volela Barbike sve dok im nisam otfikarila kosu naskroz i nedugo posle toga, i moja kosa je rekla cao pa bila sam fancy Barby
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #41

    Odgovor: Omiljena igracka

    obozavala sam puzzle i tigra Jocu kog i dan danas imam...xe,xe
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand

  12. #42

    Odgovor: Omiljena igracka

    Imao sam dosta igračaka koje sam dobijao kao poklon od strica i ostale rodbine ali niti jednoj ne mogu dati prednost u odnosu na nešto što je obeležilo moje detinjstvo.

    Skupljao sam pojaseve po bojama koji se nose na karate kimonu. Svaki pojas sam morao da nosim određeno vreme i da vežbam u tom nivou. Tada se to striktno poštovalo i nisi mogao da polažeš za veći pojas ako nisi dovoljno ostažirao postojeći. Tako su prolazili meseci, a ponekad i više od godinu dana...

    I tako moje omiljene igračke uz obavezni kimono postojali su beli, žuti, crveni, zeleni, plavi, braon pojas .

    Sve posle toga nije bilo igračka....

  13. #43

    Odgovor: Omiljena igracka

    bile su tih godina male igracke matchbox automobili te zeleznice mehanotehnika izola pa one piste sa automobilima.
    A NORK je krajem 70-ih godina u NS bio najbolje mesto za decu tamo na prvom spratu kad se popne te desno pa opet desno na zidu do ulice su bile zeleznice ma sanjalo je svako dete otvorenih ociju a prekoputa je bio pult a iza njega autice i ostale evropske igracke.
    Secam se kad sam imao sest godina da mama nije htela da mi kupi jedan mali auto braon policijski americki sa jednom rotacionom lampom na krovu a od matchbox-a...da sam samo demostrativno malo kasnije dok su oni razgledali nesto drugo izasao iz NORKA i peske sve do Detelinare do Tozine skole onako sam stigao do stana. I naravno nisam imao kljuc te sam ih cekao,...kasnije sam dobio taj auto al mi ga je jedan drugar maznuo....

    a islo se i u Trieste po igracke one na daljinac sa jednostavnim komandama a u Szeged po avione na sklapanje i farbanje.
    a omiljena igracka mi je bio i jedan veliki tenk na vojnom poligonu na Majevici tamo na Avijaciji kako sam voleo da se igram u njemu da vrtim kupolu da mastam.


    a plisani meda sada cuva atelje i skoro je pred penzijom a vrsnjaci smo maltene

    ali jednog dana cu pronaci i novo uvo za njega kao i levu plisanu nogu ali samo bas od ovog modela!
    Poruku je izmenio robert ns, 27.11.2008 u 20:38

  14. #44

    Odgovor: Omiljena igracka

    jedan tada za mene veliki
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #45

    Odgovor: Omiljena igracka

    jedna barbika,koja je imala zvezdice u ocima

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljena poza?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 19.10.2018, 12:16
  2. Omiljena životinja
    Autor Kunic u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 25.12.2015, 06:13
  3. Omiljena priča
    Autor DrinChe u forumu Književnost
    Odgovora: 142
    Poslednja poruka: 15.11.2015, 17:25
  4. Omiljena kozmetika
    Autor Mater Vetru u forumu Lepota
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.01.2014, 14:46
  5. Omiljena teniserka
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 14.03.2011, 21:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •