CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21
  1. #1

    CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Da li pratite ovu seriju?


    Već imam ustaljenu šemu, gledam u 00:00 njih, pa onda bolesnike iz South Parka. Mnogo mi se sviđa serija, naročito kako je snimana. Direktoru fotografije treba dati tri oskara kako je dobro odradio posao. Ako novine ne lažu, u petak će biti poslednja epizoda. Ako do tada ne saznam zašto Horejšio zove Vulfa "Mr. Vulf" popizdeću kao Kartmen. Jel ima neko ideju? Svima se оbraća sa imenima, jedino njega zove Mr. Vulf. Zašto??? Jedino što mi pada na pamet je da Vulf cinkaroš, ali čak i ako jeste, nemoj da mi neko kaže.

    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    To je jedan od boljih spin offova mada ih ja u principu ne volim(mislim na spin off)...

    Sto se tice same serije,pa nije losa ali osim Horatia glumci su mi dosta plasticni tako da mi iskreno kvare uzitak gledanja...

    Geldala sma i spin off New York,tek su oni ocaj

    Las Vegas is the best

    Horatio je glumio i u Njujorskim plavcima,bas mi je bilo zao kad je otisao
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Las Vegas is the best


    A mene jako nerviraju ovi iz Majamija. Ajd serija k'o serija, nije losa ali glumci... mislim uloge... Pocevsi od Horejshiove.- stalno je nesto nakrivljen i uvek prica istim tonom.Bas mi je bzvz.

  4. #4

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    kao pasionirani ljubitelj forenzičara, detektiva i tome slično, gledam csi: majami, new york i las vegas. tu spada još i serija crossing jordan, a i fox crime mi polako postaje omiljena tv stanica (da nakondanim propušteno i utvrdim gradivo). ipak, među najboljim serijama te vrste mi je csi: las vegas
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Pratim kad god imam vremena,ako ne,pogledam reprizu,mada sve serije ovog tipa volim tako da cu uvek pre pogledati tako nesto nego,recimo,neki film koji se u isto vreme emituje na nekom drugom kanalu.
    I may not be perfect but I'm always me

  6. #6

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Pratim sve serije CSI (LV, NY i Miami). LV je svakako najbolji. Mnogo volim takve serije.

    Prije neki dan na nekom predavanju nam javise da je naglo porastao interes za hemiju i forenzicne nauke od kad se ta serija pojavila.
    Medjutim, hemija je u seriji pomalo nerealana . Bas bih voljela da mogu tako brzo i jednostavno da odradim hemijke analize

    Ne samo da je poraslo zanimanje za hemiju, nego su djeca u osnovnim skolama pocela da smisljaju nacine kako ubiti, a ne ostaviti dokaze za forenzicare
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Nešto poput nattydread, ja upijam sve žive kriminalističke serije, a Fox Crime mi je ubedljivo omiljena TV. E sad, Istražitelje iz Majamija i ne gledam toliko često, ali mi je David Caruso (Horatio) nenormalno zanimljiv. Mislim, nije čovek baš moj tip muškarca, ali mi je neodoljiv u Njujorškim plavcima i u Istražiteljima iz Majamija. Jadan mi je razlog za gledanje, ali šta sad...
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  8. #8

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    juce je bila poslednja epizoda..
    pa pocinje CSI New York

    najbolji je LV, ali volim i Miami.. koliko sam uspela da uhvatim, imaju najbolje ribe u seriji
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    obozavam ih, malo bolesno, ali...
    dokaz da nema savrsenog zlocina. bar se tako cini na tv.
    ne racunamo policiju i sud u srbiji...

  10. #10

    12 Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Ovo gledam kada naidjem na njega ali mi moja baba ugasi pa se ja sakrijem i gledam na mom teveu.
    Ich Bin Nich' Ich

  11. #11

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Citat Zvonchica kaže: Pogledaj poruku


    mislim uloge... Pocevsi od Horejshiove.- stalno je nesto nakrivljen
    Horatio je ustvari rodjak Chak Norisa i ima rendgenski pogled, zato je stalno nakrivljen. Skenira.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #12

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    interesuje me ima li savrsen zlocin??????
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #13

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Nema vise Vorika Brauna u LV. Ubise ga dusmani.



    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #14

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Jel? Baš mi ga je žao? Mnogo volim seriju, sve tri... I vrlo su mi dragi.
    Nedostajaće mi...



    Hvala ti _baba_ na vesti..
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!

  15. #15

    Odgovor: CSI: Miami - Istražitelji iz Majamija

    Ju baba sta ucini
    itejebac, da ne bude zabune Vorik Braun je uloga...izbacili su ga iz serije tako sto su ga utepali...corcima. Gary Dourdane koji ga glumi je i dalje jaaako ziv. I taaaako zgodan
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Istra
    Autor blueella u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 20.03.2019, 10:00
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.10.2007, 08:03
  3. Pet satelita istražuje polarnu svetlost
    Autor SQUAW u forumu Astronomija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.02.2007, 15:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •