Drugar/ica iz vrtića - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    ....secam se slike s Nove godine....strashni deka Mraz i ON u gumenim zutim cizmicama i rumenim obrashcicima sa ogromnom kesom slatkisha...jednom sam uzela njegov chaj za vreme doruchka jer je imao punu sholju a meni je ostalo samo malo...Video je shta sam uradila i samo se nasmejao...
    Ostao je isti sa onim dobrocudnim osmehom....I on se josh uvek seca tog chaja...
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  2. #17

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Sedele smo u istoj klupi devet godina, godinu dana obdanista i celu osnovnu. Kad sam slomila ruku donela mi je rubikovu kocku da vezbam prste, cula je od doktora da tako treba.
    Retko je vidjam. Cesce sretnem 'onog njenog', uglavnom pijanog

  3. #18

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    U vrticu,osnovnoj i srednjoj skoli smo bile nerazdvojne.Faks nas je razdvojio.Dugo smo patile sto nismo u mogucnosti da se vidjamo svakodnevno.Ona je sada~poznata faca~cujemo se periodicno,ustvari ja nju cesce vidim jer~lepo se slika~.Drago mi je sto je ipak ostala i dalje otkacena i svoja.

  4. #19

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Moja drugarica iz zabavista ( tako se u moje vreme u mom kraju zvao vrtic) se zove Natasa.Jako smo se lepo druzile ,ne secam se u stvari da li jesmo ili nismo i zato mislim da ipak jesmo ( uh koja recenica ).Kad smo posle u skolu bile smo u razlicitim odeljenjima i nase drugovanje je zavrseno.Cesto se sretnemo, ispozdravljamo i to je to

  5. #20

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    moja najbolja drugarica bila je iz komsiluka. mladja je od mene 6 meseci i trebala je da krene u obdaniste kasnije od mene, ali posto smo bile nerazdvojne njeni upisali je iste godine kad i ja...medjutim razbole se ona od zauske, pa morala je da sedi kuci...vratila se, ali ne znam zasto stavili je u drugu grupu...kako smo samo bile tuzne....
    zavrsili smo OS, opet u razlicite razrede...srednju upisali smo isti skolu, ali opet su nas stavili u razlicite razrede...i na kraju fakuletet odosmo na razlicite strane...
    ipak to nas nije sprecilo da se druzimo i da ostanemo najbolje drugarice do danas.
    i na kraju udadosmo se i muzevi nam imenjaci


  6. #21

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    sa najboljim drugom se poznajem 14 godina isli smo zajedno u vrtić bili smo isti razred i nerazdvojan dvojac u školi i van nje.kakav je to lik bio stoputa veći zajebant od mene a nazalost razdvojila nas je srednja škola on upisa zurnalistiku a ja gimnaziju.

  7. #22

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Zove sa Tanja i bila mi je neka prva simpatija ja 6 godina ona 6 godina morate priznati to je bio neki cudan osecaj ali nismo znali sta bi to moglo biti.Sada je Tanja udata a moja dobra prijateljica

  8. #23

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    NIkola...................druzimo se jos od vrtica,znaci 15 godina............I bili smo najbolji drugovi do skoro...........zajedno smo bili u vrticu,u osnovnoj u istom odeljenju i sad u istoj srednjoj skoli,cak i sedimo zajedno u klupu ............
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #24

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Imala sam podosta društva iz vrtića, pa i osnovne škole, medjutim, selidbom u drugi grad- svaki kontakt sam izgubila sa njima...
    Ipak, uspomene su, još uvek, tu...

  10. #25

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Moj najbolji drugar iz vrtića je i danas moj najbolji drugar (najbolja drugarica kako on kaže).
    Koliko smo dobri pokazuje i to što sam ga izabrala za krsnog kuma mom sinu.
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  11. #26

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Nisam išla u vrtić, ali imam drugaricu, iz osnovne i gimnazije, i danas smo veoma bliske.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  12. #27

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Mirna je išla samnom u vrtić i prve 4 godine u osnovnu školu viđali smo se još tu i tamo za vrijeme osnovne škole u srednjoj smo izgubili kontakt našli se prije godinu dana na fejsu obnovili prijateljstvo i sad se čujemo skoro svaki dan
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  13. #28

    Odgovor: Drugar/ica iz vrtića

    Moj najbolji drug iz vrtića beše jedan od onih srećnika što ih roditelji spakovaše preko bare pre neke dve decenije i koju godinu pride
    Elem, otišao on da završi srednju I koledže I te fakultete i silno smo se dopisivali (ali ono zaboravljeno svojeručno dopisivanje preko goluba pismonoše jer ne beše savremene tehnike I tehnologije u ondašnjoj zemlji Srbiji)...do nekog trenutka u prošlosti
    I onda tako pre nekoliko godina, onomad kad beše finale Davis cup-a u Areni a ja dobila preko posla ona neka mesta odmah iza Bobe I Brene I Tadića I Tako Tih (😳😳😳) i zveram okolo jer me tenis ne interesuje ama ni malo, ali službena dužnost je službena dužnost, i ugledam iznenada jaaako poznat lik !!! Isti moj drug iz pelena i osnovne škole što mi svakog proleća donosio prve visibabe 😊😊😊
    I tako se debil od mene zaleti preko tri reda tribina i svih onih ljudova da mu padne u zagrljaj...a moj ti drug iz pelena mene pogleda sa visine, onako ladnjikavo ko ovaj vetar što se razduvao ovih dana I kaže E da dugo se nismo videli. I to je sve.
    E moj dragi...dugo se I nećemo videti 😉

    On je u medjuvremenu do tog Davis cup-a postao kao neka faca, ono naši mladi pametni u inostranstvu školovani itd
    Pa je na nivou biće previsokom da se pozdravi kako priliči sa drugaricom iz balavih dana 😃
    Epilogue: izadjem ti ja na televiziju I u novine nešto s proleća prošle godine I eto ti meni zahtev za prijateljstvom na FBu. Važi! Nikad me manje nije savest pekla kad sam kliknula na ono block this person from sending me requests. 😊

  14. #29

    Re: Drugar/ica iz vrtića

    Eh, bio je to drug iz vrtica, kasnije osnovne pa srednje skole...
    Najbolji drug, pogledam ga zna sta misli....pogleda me, zna sta mislim..
    i odjednom nista...
    e ne nije kriva daljina, kriv je on sto se udaljio zbog manje bitnih ljudi sa koijma je brzo prekinuo druzenje...
    tuga...golema...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Koja vam se misao vrti po glavi?
    Autor starsica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 3693
    Poslednja poruka: 28.10.2022, 21:42
  2. Vrtić
    Autor Goga u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 13.11.2013, 18:18
  3. Recitacije iz vrtića, škole
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 23.08.2012, 23:14
  4. Priče iz vrtića
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.01.2010, 07:38
  5. Ishrana u vrtiću
    Autor shacky u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 19:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •