psssst - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35

Tema: psssst

  1. #31

    Odgovor: psssst

    Ajd i ja da virnem malo u tvoj kutak,probala da nađem i eto me.Musakica je super,pa sam mislila da ti pošaljem jednu lepu pitu sa mlevenim mesom,peče se piškot testo vrlo je jednostavna ali ukusna,za ono kad ti neko dođe očas,ili se najavi.Sad me mrzi al šaljem sigurno,peče se u đuveču,očas ispečeno i mekano



    ti dodaj šta želiš u ovu čašu


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #32

    Odgovor: psssst




    Za tebe
    Najveca vlast je vladati sobom.

  3. #33

    Odgovor: psssst

    Vaskrsla temica

    Jer moguce da je tetka vec stigla negde da procita da obozavam schweppes ili je intuicija neverovatna?!

    A za hromoterapiju (th bojama) dusu je dao lila buketic- HVALA lado
    Ljubicanstvena bese cuda cini s limfnim sistemom, pomaze(ali ne vizuelno) kod celulita, jača intuiciju, pomaže kod migrena i djeluje na hipofizu.....mora se koristi s velikom pozornošću, jer je "teška" u jačim dozama, te može izazvati depresiju. Korisna je kod raznih upala unutrašnjih organa i liječenja išijasa. Ljubičasta boja smanjuje osip, usporava otkucaje srca i pomaže u slučaju nezgoda i povreda glave, jača imunitet, smiruje živce i odmara oči. Ona simbolizira mir, spaja u sebi snagu i mekoću i otkriva skrivene mogućnosti. Ova boja je spoj crvene i plave boje, pa zato utječe na ravnotežu duha i tijela, potiče osjećanja, a ubija apetit.
    Lako cu,ako je do mene.........

  4. #34

    Odgovor: psssst

    Pita sa mesom

    Ulupati 8 belanaca kao za tortu u to dodati 8 sup.kašika pavlake,8 žumanaca 5 kaš.brašna,1 prašak za pecivo.
    Sve to sjediniti i polovinu testa sipati u namazan đuveč i staviti da se peče u zagrejanu rernu ..
    Kada se napola ispeče izvaditi iz rerne i staviti prethodno izdinstano meso kao za sarmu 300gr.je dosta,preko celog testa.Odgore preliti sa ostatkom fila,ina to testo dodati još malo rendanog trapista oko 100gr.koji si prethodno spojila sa 1-2 kisela mleka.Staviti ponovo u rernu i zapeći.Netreba dugo Bude brzo pečeno .
    Prijatno!!!!!!!!!!!!!!!
    Služiti isečeno na kocke.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  5. #35

    Odgovor: psssst

    Jaoooooooo,sad sam evo počela da kopam po starim postovima i vidim da sam ti davno ostavila recept za pitu sa mesom u đuveču.A rekla sam da je i jednostavno.Jes ti to nekad probala.Ma nisi znam,ajd nakani se pa probaj.Nemam sliku jer nemam fotoaparat a nebi ja to ni znala.Umesto pite malko torte.



    Ovo je sa piškotama ja često pravim samo da se ne peče u rerni.Očas.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •