Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?
Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 173
  1. #1

    Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila?

    Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu koja vas je igrom slucaja ostavila.Iskren da budem od dosta osoba sam cuo da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje,a kada budu ostavljeni pricaju sve najgove.Kako je vase iskustvo ne mora biti licno?

  2. #2

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Jok. Suvise je to jadno. Bilo da sam ostavio ja nju ili ona mene, pamtim lepe stvari, a iz ruznih izvlacim pouku. Eventualno najboljim prijateljima ispricam sve, mada je to uglavnom subjektivan pogled, ali nikako ne idem okolo i pricam bljuvotine. Zaista je jadno i ljudi koji to rade su jadni.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Nikada ni za jednog bivseg nisam nasla losu rec. Stvarno su mi sve veze ostale u lepoj uspomeni. Nikada nisam mogla da volim nekoga ko je los covek. Bile su tu i tamo neke budale, u pozitivnom smislu, ali losi ljudi, ne. Jednostavno, ne spadam u tu grupu ljudi iz tvog pitanja.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Mene ne ostavljaju,ne smiju
    Ako je veza bila ozbiljna,normalno da cu pomislim tu i tamo nesto lose.Pogotovo ako saznam za neki 'necasni cin'.Ali ne pricam,udarim sebi blokadu,i mogu recimo da se salim na nas racun,i neki starih slavnih vremena.
    Ali,ako me zaista povrijedi,svakako necu da umisljam da sam glavni lik nekog loseg ljubavnog romana,i sirim traceve.Nosim se sa tim kao pravo zensko!!!

  5. #5

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    nikada nisam rekla nesto lose za bivsim ipak je on bio jedan momenat mog zivota
    amore e tutto quello che si ama

  6. #6

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Boze sacuvaj.
    Na nesto sto je bilo i zavrsilo se, ne trosim reci. Naravno, po zavrsetku veze, sa najboljim drugom procesljam njegovo i svoje ponasanje, i ako sam ja negde gresila trudim se da to ispravim za ubuduce . A za bivseg mi partnera, ne pricam nista lose okolo. Iz razloga sto: 1. sta koga ineteresuje sta je bilo izmedju nas i zbog cega se zavrsilo; 2. ako sam ja bila sa takvom osobom, i jos posle unaokolo da trtljam o tome sta je bilo i da ga opanjkavam, kakvom me to, onda, osobom cini.
    "Bupu pi du pu !"

  7. #7

    11 Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    nikada, bez obzira sta bilo. to mi je strasno pateticno i djetinjasto.
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Zanima me da li pricate odjednom sve lose i pogrdne stvari za osobu koja vas je igrom slucaja ostavila.Iskren da budem od dosta osoba sam cuo da za do skorasnjeg partnera za koga su pricali sve najbolje,a kada budu ostavljeni pricaju sve najgove.Kako je vase iskustvo ne mora biti licno?

    Iskrena da budem,normalno je da postoji bes,ljutnja,nezadovoljstvo,zelja za osvetom u nekim patoloskim slucajevima
    Medjutim,veoma je ruzno pricati lose o osobi sa kojom smo jednom bili.Time dovodimo sebe u situaciju da u ocima drugih izgledamo nedosledni-odnosno,ako je to neko koga smo mi jednom tamo davno izabrali,kako odjednom sada mozemo da imamo samo pogrdne reci za istog?Ako to nije bila osoba sa kojom smo zeleli da budemo,onda se to resava u startu-do veze ne dolazi.Ovako,samo rizikujemo da nas okolina klasifikuje kao nekog ko ne ume stoicki da istrpi gubitak,odbijanje,poraz u neku ruku.Druga stvar,sta ako se jednog dana pomirimo s tom osobom?Na sta ce to da lici,ako smo pre kratkog vremena istu opanjkavali,ocrnjivali,pljuvali i sl. ?
    Diskrecijom i sistemom 'o bivsem sve najbolje ili nista' mozemo da ispadnemo veci covek.

  9. #9

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Nikada,jer mislim da je to stvarno ruzno! Ja sam sa tom osobom delila sve, svoje tajne, osecaje, strahove i snove. Znali smo sve jedno o drugom, i stvarno ne bi bilo fer da posle raskida okolo pricam njegove tajne samo da bih mu se osvetila!To je tako nisko! Ako on to radi, pa, iskreno, bilo bi mi uzasno krivo zbog toga ali to samo pokazuje kakva je on osoba. Naravno, krivila bih i sebe kada bih cula da me opanjkava okolo, jer kako sam migla da ne vidim to odmah?! Na srecu, to mi se jos nikada nije desilo, i nadam se da i nece

  10. #10

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Sta god covek mislio o osobi koja ga je ostavila bolje da zadrzi komentar za sebe, jer u suprotnom i svoje lice pokazuje u pravom svetlu !

  11. #11

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Sve one su mi u tom momentu trebale takve kakve su Nikada ali apsolutno nikad ne bih rekao nista lose o njima
    To Rade samo napaceni i ko zna kakvi likovi koje nebih voleo ni da upoznam jednog dana.

  12. #12

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    naravno da ne to bi bilo totalno bezveze

  13. #13

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Ne, zašto bih sebe ponižavala, pa ja sam bila sa tom osobom. Uostalom jako je ružno kad neko piški u bunar iz koga pije vodu!
    Remember my name, You'll be screaming it later!

  14. #14

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Izgleda da ne, doduse samo sam jednom bio ostavljen, a to i nije bila neka veza, pa nisam ni imao sta lose da kazem o njoj.
    Osecaj je doduse uzasan, biti ostavljen, pa mogu da shvatim da ljudi taj bol, bes, nezadovoljstvo i ... kanalisu tako sto ocrnjuju drugu stranu.
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  15. #15

    Odgovor: Da li pricate lose stvari o osobi koja vas je ostavila

    Citat Mind_reset kaže:
    Osecaj je doduse uzasan, biti ostavljen, pa mogu da shvatim da ljudi taj bol, bes, nezadovoljstvo i ... kanalisu tako sto ocrnjuju drugu stranu.
    Osecaj jeste uzasan i bolan, nekada, nekada nije. Nekoliko puta sam bila ostavljena. Uglavnom nisam pricala nista lose. Sve zavisi zbog cega te taj neko ostavi. Ako te sutne zbog nekog drugog ne moz' ga bas faliti. Jednom je bas bio truo raskid pa sam rekla svasta i njemu u lice i bliskim drugaricama, ali nisam ga olajavala po selu. To je vec nisko ma sta da je uradio.
    Jedan decko me je ostavio posle dve nedelje veze. Ja sam se bas zagrejala zestoko. Ali on je bio toliko iskren da sam mu bila zahvalna, i cak sta vise odusevio me je. Tako da sam o njemu pricala samo pozitivno.
    Kada me je jedan mangup sutnuo u osnovnoj skoli, toliko sam bila besna da sam vristala ko necista, tamo negde, da me niko ne cuje

Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta mislite o osobi iznad vas?
    Autor Kunic u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 9778
    Poslednja poruka: 18.09.2017, 14:09
  2. Mozgalica, koja to u stvari i nije ;)
    Autor memento u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.03.2017, 21:14
  3. Sta pokloniti voljenoj osobi?
    Autor jamiroyu u forumu Ljubav
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 05.02.2015, 23:10
  4. Sta fali osobi iznad?
    Autor Wampirche u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 1198
    Poslednja poruka: 25.01.2014, 17:17
  5. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •