Novogodisnja noc
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Novogodisnja noc

    prodje i to pa rekoh da malo procaskamo kako se ko proveo

    kako je krenulo meni je na kraju bilo i vise no dobro... bar tako kazu, ja se slabo sjecam
    da ne reklamiram ni klub ni renomiranog grandovca koji me uveseljavao samo cu da kazem da je pocelo katastrofalno... da bi izbjegli totalno nistavilo morali smo da pristupimo zescem oalkoholisavanju... davno bjese kad sam zadnji put sta popio tako da sam posle 3-4 piva vec bio
    jos na to dodah par koktelcica... sampanjac koji dobismo u novogodisnjoj lutriji i prekid filma
    bio sam fini vele
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Novogodisnja noc

    E meni je bilo bolje nego tebi

    Ja sam bila okružena brkatim sredovečnim gospođama u belom,
    tako nežnim, kao da rade u automehaničarskoj radnji a ne u bolnici
    valjda samo one pristaju da se odreknu dočeka i looooode zabave
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Novogodisnja noc

    Ja sam bila okružena brkatim sredovečnim gospođama u belom,
    valjda samo one pristaju da se odreknu dočeka i looooode zabave
    Daleko sam od brkate gospođe, ali se odričem dočeka sa zadovoljstvom, pa sam bila kući, nekako mi ta noć nije zanimljiva za zvrndanje (za razliku od ostalih ), pa i ne praktikujem nikakav specijalan provod na taj datum već godinama. Došli mi još i mama i tata (sa sve trpezom) i ostali dva dana. Dočekah je u omiljenoj mi trenerci i patofnicama za razliku od onih koji su se samo zato što je taj dan usudili da obuku nešto "što je neprikladno za ostalih 364" + maskara sa šljokicama + crvene gaće.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Novogodisnja noc

    Ja bila u Budimpesti. Slikala grad i setala. I bas bilo fino. Na momente sam zaboravljala da je Nova godina jer su ljudi tamo mnogo manje euforicni nego kod nas.

    Inace evo da podelim sa onima koji ne znaju, Madjari se ne ljube u ponoc kada cestitaju dolazak Nove godine nego svi nabave neke kartonske fiseke koji se prodaju na trgu i udaraju se po glavama tim fisecima. Ja sam imala moj fisek i lupala sam sve redom po glavi, i sve koje udarim se samo okrenu, nasmeju i pozele mi Happy New year. Ili me i oni opale po glavi ako imaju fisek u ruci. Veoma simpatican obicaj.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Novogodisnja noc

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Daleko sam od brkate gospođe, ali se odričem dočeka sa zadovoljstvom, pa sam bila kući, nekako mi ta noć nije zanimljiva za zvrndanje (za razliku od ostalih ).
    Ali nisi bila ni na radnom mestu kao pomenute medicinske sestre, zar ne?
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Novogodisnja noc

    Ma da Mada, ne mogu ni one sirote najčešće da menjaju smene. Nego kako kojoj padne dežurstvo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Novogodisnja noc

    mi smo "karaokali" cijelo bozje vece (kao da cemo umrijeti ako se ne glupiramo). u principu, noc kao i svaka druga, ako izuzmem to blesavo karaokanje i megalomansku kolicinu jela i pica.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Novogodisnja noc

    Mi svirali u jednom kafiću, ja pevao 7 i po sati bez pauze, bila ludnica!
    Carpe diem
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •