Taj slatki haos devojackih torbica...
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 72
  1. #1

    Taj slatki haos devojackih torbica...

    U njemu je pohranjena tajna zenstvenosti... kaze Momo Kapor.

    Istresite vasu tasnicu, tasnu, torbu, torbicu, ranac. Sta se tu sve nalazi?...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Ja imam neki ludi obicaj da stvari "presipam" iz jedne u drugu tasnu, kako mi koja zatreba, ali istu kolicinu stvari uvek vucem sa sobom. Obavezna oprema: olovka, mobilni, kljucevi, kompletna sminka (nikad se ne zna), turpija, pinceta, lipstik, maramice, gomila neplacenih racuna i po neki tiket iz kladionice... to je moja tasnica

  3. #3

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Nit' manje tasne, nit' vise stvari u njoj

    Ali cak i u najmanju moraju da stanu: novcanik, ona futrolica za licnu kartu i vozacku, cigare, upaljac, maramice, labelo, kljucevi, par olovaka, telefon, zvake iii... to bi ukratko () bilo to
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    jeste sigurni da zelite cuti sta je u mojoj torbi??

    prvo, male torbe ne volEm, jer nikad ne mogu da u njih potrpam sve sto oceM.. i onda uvek zavrsim sa krcatom torbom (obicno bespotrebnih) stvari.. koje su jel, nasle tu, jer eto, meni ''uvek sve treba''
    a kad ipak iz nekog razloga moram da reduciram te sve stvari.. ondaK mi padne mrak na ochi

    sadrzaj moje (trenutne) torbe bi se mogao svesti na sledece:
    ~ novchaniik (u kojem je opet brdo papirica koji mi nisu uopste potrebni), jedno 2-3 kemijske, dve obichne olovke, gumica, 2-3 bojice, 1 flomaster, kljuchevi, 2-3 upaljacha, 2-3 paketica zigica, cigarete, (onomad sam nosila i dedinu tabakeru, ali sad mi postalo previse), mobilni, od shminke samo labelo, i to dva komada (ako to uopste spada u shminku), jedno 5-6 flastera (nikad se ne zna), + onaj bolnichki, beli, u slucaju da zatreba mali Buda, jedan kliker, mali krstic, male shkarice (one mi brate uvek za neki qurac zatrebaju, a masovno mi ih drpe na aerodromu ), brdo rasutih kovanica (i to raznih valuta ), neki bonboni, lizaljka, uvek i obavezno boca vode, neke male gumice za kosu (koje jos nijesam izvadila, iako sam se shishala pred tri meseca...axaxaxa), mala krema za ruke, dzozle, i to dvoje (jedne za vid + sunchane)
    xmmmm... ma garant nesto zaboravljam?
    eee, da.. nema cerekanja.. ali imam i konac za zube (nervira me kad mi nesto zapne za zub, a nemam u blizini cetkicu ) + vlazne maramice + malo ogledalce (jer moje ochi su magnet za privlachenje opceg trunja, vecno mi nesto upada u ochi.. )

    etooo.. to bi bilo to (valjda)

    ma jooook.. ne nosim previse stvari

  5. #5

    11 Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    nije bas torbica... ali eto, da je isteresem...mobilni, novcanik,cigarete,upaljac,papirne maramice,blok,olovka,toalet papir za nedajboze,raznorazni papirici,sitnis...

  6. #6

    12 Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    C,c,c... ni jedna ne nosi . Sve na naša pleća: lova, auto, gajba... pa još i o tome da mislimo... Podhitno da se torbice dopune .

  7. #7

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Inventar (sitniji i krupniji) onoga što trenutno nosi (jedva, ili bolje reći vuče) SQUAW:

    Flaša vode (pod obavezno, ako ne može da stane, onda je nosim u ruci), ključevi, telefon, telefonski imenik (za svaki slučaj, ako elektronika zakaže), novčanik (ili nešto slično u čemu mi stoji novac), dokumenta i neke liste, blokčić, olovke, mali neseser sa šminkom, turpija, papirnate i vlažne maramice, malecka kutijica sa tamponima i uložak, moj čaj (ako se negde zadesim da skuvam ), 2 tinkture, labelo, pinceta i ogledalce, papirići, računi, brdo baterija od 1,5V raznoraznih sajzova (i nove i prazne), fotoaparat, kesica sa musli keksom, fotrola (ili futrola nikad ne znam kako se kaže) za sunčane naočare, malecka plišana vrećica sa jednom dragom figuricom, 2 kontejnera sa vitaminima, krema za ruke, kišobran, sitniš...

    Uglavnom nosim veće torbe, a ako mi se desi da sam sa manjom, onda je i ona krcata sa onim "obaveznim" sadržajem koji se malo razlikuje od trenutnog. Nema ovih krupnih stvari, kišobrana i kutija. U tim situacijama sam obično van kuće na kraće. U sadržaj još spada i voće (obično jabuke), ali to tamanim tako da ne stoje u torbi Dakle, kod mene je stanje prilično napeto, u mojoj tašni kao da se upravo odigrala neka bitka i taj prizor ne deluje ni malo ženstveno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Heh...podsetila me ova tema na studentske dane i jedan događaj...
    Sedimo na predavanju iz Ponašanja potrošača deset kolega muškog pola i ja.
    U jednom trenutku profesor prekine predavanje u sred rečenice i kaže: koleginice brzo, brzo molim vas ogledalce. Ispalo mi sočivo.
    Ja pogledam po amfiteatru..ja jedino žensko.
    Kažem čoveku: Nemam.
    On će na to: kako nemate, pobogu.
    Nemam...eto tako.
    I eto tako sam taj ispit polagala 4 puta, obarao me čovek zbog ogledalceta 4 puta. Onda sam tražila promenu profesora i dobila 10ku iz prvog.

    Elem, u mojoj torbici ima
    jedan novčanik u kome stoji novac,
    drugi novčanik u kome su dokumenta i vizit karte,
    futrola za cvikere (sa cvikerima),
    dve-tri-četiri hemijske olovke,
    ključevi od kuće i auta...
    i mobilni...
    i to je to...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Kao prvo, "torbica" ne postoji u mom rečniku, služim se isključivo torbetinama i rancima. Khm, dakle, ovako-2 kesice instant kafe, žvake, tablete protiv bolova, labelo, papirne i vlažne maramice, blokče i hemijska, papirići za upijanje masnoće sa lica, razni ključevi, poneka bombona, sjaj za usne i mobilni telefon + - kišobranče. Eto.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  10. #10

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    1. Novčanik /uglavnom sa malo love, ali sa puno dokumenata, kartica, potvrda sa bankomata i sl.)
    2. Otvorena kutija cigara (u njoj mali milion papirića sa podsetnicima, telefonima, kao i vizitke) i upaljač
    3. Rezervna kutija cigara
    4. Ključevi
    5. Mobilni
    6. Neseser sa papirnim maramicama, labelom i ulošcima
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Vise volim vece torbe,ali postoje i izuzeci


    U torbi po pravilu nosim novcanik(sa vise dokumenata nego novca),kljuceve s ogromnim priveskom u poslednje vreme(pa mi zauzme pola raspolozivog mesta),mobilni,labelo,karmin,papirne maramice,gomila karti(bus,voz i sl),cetka za kosu koja se sklapa,bar jedna snala za kosu,olovku i naravno zvake ili neke mentol bombone - malo li je?!

    Po pravilu zaboravljam ogledalce i olovke,kad premestam iz tasne u tasnu,i bas tada kada ih nemam mi to najvise treba

    Kompletne "ratnicke boje" nosim samo po potrebi.....
    Lako cu,ako je do mene.........

  12. #12

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    moram da napomenem kako se sadrzaj moje torbe nista znacajnije nije menjao... ali neki dan kazem drugarici da mi doda torbu, kad ju je podigla pitala me dal' ja nosim kamenje u njoj.. rek'o neeeee, sto pitas

    posle sam virnula da vidim sta se zadesilo u toj torbi da je bila tako teska... naime broj flomastera se povecao kao i broj olovki u kovanicama (sve sitnis od 1, 5 i 1o centi) sam izbrojala 9.74$ nasla sam i 8 baterija rastute M&M bonbone (chudi me da nisam nasla mrave, posto su se ti bonboni rasuli, ima tome mesec i kusur dana ).. digitron, kojeg ne znam tacno zashto vuchem sa sobom 3 igrachke iz kinder jOja.. i ostatke 4. igrachke, koje nije ni slozena velike shkare i selotejp, za koje se takodjer ne secam kako su zavrshili u torbi

    mislim da je to od prilike to, zza sve ostalo pogledati na pocetak stranice
    moomoo meee jooouu

  13. #13

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Pošto došla zima...moja torbica ima i jedan dodatak:

    Labelo kamilica!

    ogledalce još uvek nema
    stavljam ga na slepo
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  14. #14

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    selotejp, za koje se takodjer ne secam kako su zavrshili u torbi
    Selotejp? Pa to je kod mene must have Malo me mrzi da je sad opet istresam, mada uvek nešto pronađem čemu se obradujem jer zaboravim da je tu... mislim da sada čak negde u njoj imam i začin neki koji sam zaboravila da posadim A o tom sadržaju mogu najbolje oni koji me poznaju odavde šta god im zatreba, ja imam u torbi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    retko kad nosim torbicu...
    ali kad je nosim,ponesem mobilni,novcanik(nosim je kad idem u grad),ulozak za nedaj boze(samo kada dobijem),papirne maramice,sjaj za usne i to je to.
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Haos na radnom stolu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 23:12
  2. Omiljeni slatkiši iz detinjstva
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 185
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 10:32
  3. Slatki ubica tela i duha
    Autor SQUAW u forumu Zdravlje
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 14.06.2011, 10:48
  4. Haos Petrovaradina
    Autor tdem u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 15:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •