Taj slatki haos devojackih torbica... - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 72
  1. #16

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Ma sve sto stane,i u dnu puno sitnisa,kad vec ne mogu da podignem torbicu,e onda ispraznim,hihi,i imam po dvadeset eura i vise,jer u kupovinu uvek zurim pa onda kusur samo ubacim u torbu,hihihi,tako se moze lepo ustediti za neke stvari,sminku ne nosim,ali cigare po cetiri kutije,upaljac ne znam koliko,to mi je neophodno
    No me toques

  2. #17

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    ne nosim male torbe,bilo bi nemoguce sve strpati u nju...
    otprilike:
    novchanik,ponekad i 2, telefon,kljuchevi,3 bunta,posao,auto,kuca,2-3 hemijske,patentica,gumica,naochare za sunce,gumice za kosu,blokche za zapisivanje,krema za ruke,mala kozm. torbica sa sve shminkom i priborom za nokte,mali pribor za shice,maramice,vlazne maramice,dezodorans ili parfem,neshto slatko,zvake.... to je osnovni paket,a po potrebi ubacim josh neshto
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #18

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Cigarete,zvake, upaljach,novchanik,mobilni, sjaj, maskara, kreon, lip-liner, pakovanje senke za ochi sa raznim bojama technog karmina, maramice, kapi za nos, pilule za stres i glavobolju, papiric sa nechijim brojem-e sad ne znam ko je to i neka pozivnica....rodjendan je bio pre 10 dana
    Eto............................katastrofa!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  4. #19

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Mobilni,cigarete,ljucevi,novcanik...obavezno,u novcaniku su mi uvek vozacka i lucna karta,pa ne moram da mislim,karmin ili sjaj za usta,labello,parfem ili dezodorans,vlazne maramice,naocare za sunce,gumice za kosu....
    This is me...so

  5. #20

    13 Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Torbice,tasne,ranCheve i sve varijacije na tu temu volEm skoro koliko i cipele.
    I s vremena na vreme kupim,samo ne vise kao ranije,u fazonu"slatka je,nije kvalitetna,ali sta ima veze-neka je samo ovu sezonu jer moda i tako prodje".Sada pazljivije biram i znam koje su skoro pa "trajne".
    Znate i same koja je panika kada u finishu spremanja pred izlazak iz kuce shvatite da ta torba ni pod razno ne moze da se slozi sa bilo cim sto je na vama.Djurine kucne carolije su ostavile traga,pa sam nasla resenje.DakleM,potrebna su dva ranca.Moj izbor jos od pre godinu i jaChe su dva kvalitetna,funkcionalna,kozna.Prakticna u smislu da sasvim komotno idu i uz sportsku i elegantnu varijantu(ne balsku-to jos nemam).
    L&M,crni ranac je veci,od meke-napa crne kozze (Monin,znate,vidjale ste-onaj sto deluje da je velik,a nije).Fora je u tome sto je on maskirna torba,jer u njemu je drugi ranac-braon,od jelenske ili prevrnute koze,.Kvalitetan i lep (Mondanijev).I tu stupa na scenu carolija .Potreban mi je braon?On je vec spreman.Jednim potezom crni nestaje u dubini ormara.Zelim crni?Brzopoteznopresipanje ovog drugog u njega resava problem.
    Leti se situacija malo zakomplikuje,ali samo malo.Tada stupaju na scenu i sarene i omiljena,najnovija-laneno-svilena tasna.Srecom,male su i samo za tacno odredjenu kombinaciju garderobe.Popunjavanje njihovog sadrzaja sam olaksala ovako:
    jos dok sam bila klinka,gledala sam stariju sestru pred izlazak kako broji i kada dodje do 5 (npr.) zastane.Pitam-zasto,kaze-znas kako,izbrojala sam broj stvari bez kojih ne napustam kucu(7) i kada prebacujem sadrzaj jedne u drugu torbu,brojim do7-lako se zapamti "samo"sedam stvari ko pesmicu je znala. Sada znam i ja.A i vi.
    Seticu se jos fazona
    Sadrzaj je,cini mi se,prilicno slican vasem.Jedino sto nema cigareta i kisobrana.
    E,da.Dzeparosi su me naucili pameti sto se tice pakovanja novca i dokumenata.Nikada sve u isti ogromni novcanik (kao nekada).To dodatno zakomplikuje ovako bitnu stavku u nasim zivotima,ali mLogo manje od cekanja u redovima za dobijanje nove LK,vozacke,zdravstvene

    ovi su za leto idealni,a u njima...

  6. #21

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Parfem koji sam danas koristila je extra praktican - set je u pitanju,pa ovaj mali,koji je i planiran "za poneti" je savrsen za tasnu.

  7. #22

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Kriv sam priznajem

    Prosle godine, na selu, popravljao sam kod drugara traktor, i trebao nam lezaj (ono masno okruglo gvozdeno cudo precnika jedno 10 cm). Supruga je trebala ici u grad autobusom (kola u kvaru). Telefonom smo sredili da nam ostave u prodavnici lezaj i zamolim je da ode da ga kupi. Naravno, ponela je stari lezaj, zamotan u papir, da moze prodavac da uporedi. I dok se vozila busom, vozac naglo zakoci, torba se prevrne na krilu, a lezaj iskoci iz torbe, pa kroz ceo autobus dokotrlja se do vozaca. A ovaj na sav glas "Gospodjo ispalo vam je nesto iz tasne". Koji blam.
    Dobio sam svoje kad je stigla kuci

    Sta sve moze da stane u zensku torbicu....
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  8. #23

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    U mojoj torbici se mora naci mesta za:
    novcanik
    cigarete
    mobilni
    dokumenti (tipa licne karte)
    karmin
    papirne maramice

    Naravno, sto je "torbica" veca, to je i ovaj spisak duzi!

  9. #24

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    U mojoj tobi se uvek nalazi:
    -novcanik sa svim dokumentima
    -mobilni telefon
    -maramice
    -zvake
    -sjaj za usne
    -notes
    -hemijska olovka
    -snala....pa i nije tako puno,je li?
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  10. #25

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    maramice, mobilni, novcanik sa novcem, licnom, pokaznom, labelo, zvake, uvek su u torbici... (:
    hehe ili sve potrpam po dzepovima (ako stane )
    Citius, Altius, Fortius.

  11. #26

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Moja torbica je nekad u haoticnom stanju,
    a ponekad zna biti i uredna...

    mobilni telefon,
    rokovnik i podsetnik ,
    maskara i sjaj,
    novcanik,
    cigarete,zvake,
    parfem,vl.maramice

  12. #27

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Istresite vasu tasnicu, tasnu, torbu, torbicu, ranac. Sta se tu sve nalazi?...
    Zjaooo... ajde sad cu da pocnem da vadim..

    novcanik
    telefon -dva komada
    cesalj
    cedevita bombone (otvorene)
    jedan kiki bombon
    zvake
    4 upaljaca
    krema za ruke
    3 snale za kosu -koje nikad ne koristim
    puder
    puskice za posao sto sam zapisivala dok sam bila na obuci..
    vlazne maramice
    vlazne maramice za naocare -naocare na nosim
    dokumenta
    otvorena kesica gumenih bombona
    jos jedna snala
    jos jedan upaljac
    jedna kutija L&M-a
    ono zuto jaje iz kinder jajeta
    maskara
    kafa jacobs 3u1 -dva komada
    +kojekakve zenske mesecne potrepstine


    Covece... kakav haos!

  13. #28

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    trudim se da u malenoj torbici bude ono sto mi je neophodno...
    novcanik
    dokumenta
    papirne maramice
    vlazne maramice
    maskara i karmin
    zvake
    mobilni
    notes
    cigarete
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #29

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Uglavnom je isto kod svih.Izdvojila bih samo da cigarete i upaljac nemam jer ne pusim,ali zato imam brdo fiskalnih,placenih i nepalcenih racuna,po neki recept,rezervne gacice za mog sinka(nikad se ne zna).Ostalo mogu da prepisem od prethodnih dama koje su odgovarale na ovu temu.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  15. #30

    Odgovor: Taj slatki haos devojackih torbica...

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    rezervne gacice za mog sinka(nikad se ne zna)
    Vidis, to sam zaboravila.. trenutno toga nemam u torbi ali cesto i pored onog svega nabrojanog, bude: pavloviceva krema + par komada pelena + pampers vlazne maramice.

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Haos na radnom stolu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 23:12
  2. Omiljeni slatkiši iz detinjstva
    Autor makilli u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 185
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 10:32
  3. Slatki ubica tela i duha
    Autor SQUAW u forumu Zdravlje
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 14.06.2011, 10:48
  4. Haos Petrovaradina
    Autor tdem u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 15:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •