Narcizam - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22

Tema: Narcizam

  1. #16

  2. #17

    Odgovor: Narcizam

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    daaaa naravno da sam narcis,svi smo mi pomalo samo sto nece svi da priznaju

    Upravo tako. Samo je neko manje, a neko vise. Ako ne volimo sebe i ne cenimo nece to ni drugi. Jednostavno. Kao i u drugim stvarima, ne treba preterivati i svojo narcisoidnosti, jer to onda ide u nekom drugom smeru, sto bas i nije za pohvalu.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  3. #18

    Odgovor: Narcizam

    Da, svakako. Volim sebe i to je sasvim normalno za svakog od nas, no nisam zaljubljena u sebe, sto znaci do izvesne granice.
    Zaljubljenost u samog sebe je pravi Narcizam koji obicno donosi i probleme, mozda ne doticnoj osobi ali okolini sigurno

  4. #19

    Odgovor: Narcizam

    Narcizam je zaljubljenost u sebe,svoj izgled i telo.Mit o Narcisu kaze,da je ovaj lepi mladic bio fasciniran svojim izgledom,dok je sebe posmatrao u bistroj vodiTako zanesen,pao je u vodu i udavio se.Na tom mestu iznikao je cvet narcis

  5. #20

    Odgovor: Narcizam

    Citat Mind_reset kaže: Pogledaj poruku
    Narcis zapravo nije zaljubljen u sebe već u vlastiti odraz.

    Pa forumasi da vas cujemo, koliki ste narcisi?
    Da se ne lazemo, svi mi imamo momente , kad smo u onom vau raspolozenju, sami sebi slatki, ma prelepi i kad se gleduckamo u ogledalo, a ono prosto bljesti od naseg sjaja.Imam takvih momenata, ali u ogranicenim kolicinama
    Nisam narcis, ja cak nikad ni ogledalo nemam u tasni.
    Nisam od onih koji svaki cas proveravaju svoj izgled i dive se istom, samo ponekad kad nalete takvi dani

  6. #21

    Odgovor: Narcizam

    Narcizam nije isto što i narcisoidnost!

    Narcizam je kad čovek doživljava kao realno samo ono u njemu i kada stvari i ljude vidi onakve kakvim ih oblikuju njegove želje i strahovi.

  7. #22

    Odgovor: Narcizam

    Da bismo mogli da volimo i cenimo druge, prvenstveno moramo da volimo sebe. Naravno da to ne treba da predje u neku patologiju i egoizam.
    Jedna dobra doza estimacije samog sebe je potrebna svakom coveku za pravilno psihicko i drustveno razvijanje.
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 21.07.2013, 01:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •