Windows Vista RTM i 5.1 zvuk
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1

    Windows Vista RTM i 5.1 zvuk

    Neznam da li je iko pokusavao da se nosi sa Vistom i da li ju je instalirao, ali ko god da je ovo pokusavao, sigurno je naleteo na problem sa surround zvukom (ako ima 5.1 zvucnike).
    Mnogo sam se cimao dok ovo nisam resio. A problem je lako resiv :D
    U Visti treba samo namestiti da vam je zvuk 2.0 (stereo) a u programu od muzicke, u mom slucaju sound manager od ac97 integrisane muzicke, namestiti 5.1 ili vec koji sistem koristite, i sve ce raditi kako treba, jedino sto ce filmovi koji su 5.1 raditi stereo na 5.1 sistemu, ali bar muzika radi normalno.

    Nadam se da ce ovo nekom pomoci ...

  2. #2

    Odgovor: Windows Vista RTM i 5.1 zvuk

    Nemam jos uvek 5.1 zvucnike, i jos se sa Vistom nisam nosio. Ali nije li 5.1 bitnija za filmove (koji ga podrzavaju), nego za muziku?
    HAIL METAL

  3. #3

    Odgovor: Windows Vista RTM i 5.1 zvuk

    pa uvek mozes da vratis podesavanja i slusas zvuk preko ac3 filtera, koji ti omogucuje da cujes 5.1 zvuk. Ovo je samo za svakodnevni rad.
    Naravno mislim da ce ovo biti ispravljeno novim nvidia-inim driver-ima, posto su ovi josh uvek beta2

  4. #4

    Odgovor: Windows Vista RTM i 5.1 zvuk

    evo ovako, za winamp sam nasao plug-in koji resample-uje zvuk sa 2.0 na 5.1 zvuk, tako da se dobija sasvim zadovoljavajuci surround zvuk. evo linka
    http://www.andrewlabs.com/
    pa kome treba neka skine, samo treba podesiti u podesavanjima plug-ina da su svi zvucnici aktivni (naravno ako imate sve zvucnike >>5.1<<)

Slične teme

  1. POMOĆ: Windows Vista / Windows 7
    Autor DBlica u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 22.02.2014, 20:05
  2. Windows Vista
    Autor Lady S u forumu Softver
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 17.10.2010, 16:24
  3. Zvuk u filmu
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.02.2009, 16:32
  4. Cudan zvuk
    Autor krempi71 u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 02.09.2007, 12:53
  5. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.12.2006, 18:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •