Ravnodusnost... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
  1. #31

    Odgovor: Ravnodusnost...

    Нисам стигла дотле с њим. Вероватно нећу никад. Ни случајно нисам била равнодушна док сам му паковала ствари, плакала сам, али он то није видео. Можда сам у његовим очима изгледала тако - равнодушно, као што је он изгледао у мојим. Можда он и јесте равнодушан, иако и даље негде дубоко у себи желим да верујем како није. Не могу да га не волим, али не могу ни да будем с њим више.

    Слажем се с оним да је равнодушност крајња последица заљубљености а не љубави и да када наступи треба кретати даље или спаковати нечије прње.

  2. #32

    Odgovor: Ravnodusnost...

    Tek sam pre koji mesec postala ravnodusna prema osobi koju sam jako volela.
    A nismo zajedno od novembra 2008. godine.
    Prosle godine ovo vreme sam ga poslednji put videla, slucajno...u gradu.
    Kostalo me zamalo zivota taj susret.

    Sada komotno prolazim pored mesta gde smo se prvi put sreli, pored klupe gde smo sedeli...a da se toga i ne setim u tom trenutku.
    Ne odlazim vec godinu dana na "mesto zlocina".
    Ne otvaram sajt gde on postavlja slike.
    Ne secam se ni datuma njegovog rodjenja (lazem, secam se samo iz razloga sto dobro pamtim brojeve).
    Ili je ovaj post vise za temu "Da li vreme leci"?
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #33

    Odgovor: Ravnodusnost...

    Da zavrshim ovo veche druzhenja nekom lepshom temom...Gde ima Ljubavi,nema mesta za ravnodusnost...Ako je do nje doshlo,Ljubavi nije ni bilo,nema je,niti ce je i biti...
    Me Bring Da Enlightenment...

  4. #34

    Odgovor: Ravnodusnost...

    I ja se slažem sa tim da tamo gde je bilo ljubavi ravnodušnost nema svoje mesto.

    Kad ljubav dodje do kraja iz nekog razloga i kad svako krene na svoju stranu vreme je faktor koji nas navikava na život bez te osobe .Vremenom stičemo nove navike,srećemo druge ljude,radimo drugačije stvari i činjenica da je sve manja prisutnost osobe koju smo voleli nam se čini sve normalnija a to ljudi mešaju sa ravnodušnošću.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #35

    Odgovor: Ravnodusnost...

    izvinjavam se sto otvaram staru temu. tek sam pre nekoliko dana u vezi, i evo juce uvece imam osecaj da mi se pojavila ravnodusnost, trema, strah. a najveca fora sto mi se cura jako puno svidja,ona je ono sto trazio u zivotu.i idealni smo jedno za drugo. mozda gresim ali to mi ne lici na ravnodusnost. ali nisam siguran pomozite mi

  6. #36

    Odgovor: Ravnodusnost...

    Citat Zevs90 kaže: Pogledaj poruku
    izvinjavam se sto otvaram staru temu. tek sam pre nekoliko dana u vezi, i evo juce uvece imam osecaj da mi se pojavila ravnodusnost, trema, strah. a najveca fora sto mi se cura jako puno svidja,ona je ono sto trazio u zivotu.i idealni smo jedno za drugo. mozda gresim ali to mi ne lici na ravnodusnost. ali nisam siguran pomozite mi
    1. ako kažeš da si samo nekoliko dana u vezi, a već ti se javila ravnodušnost
    2. jako je važno, jer po godinama vidim da si mlad, da sa devojkom uspostaviš jedan otvoren odnos i da naučite da razgovarate. To je jako važno za oboje.
    3. ne paniči bez razloga, neka dani teku. Pokušaj da osmisliš vreme koje provodite zajedno. Dosada je kamen spoticanja.
    4. rano je za to je ono što si oduvek želeo. Pusti da vreme odradi svoje. Uvek pokaže. A ti, budi otvoren i dobar.
    Srećno i bez panike
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #37

    Odgovor: Ravnodusnost...

    Prekratko je vreme da bi išta od navedenog mogao tvrditi.
    Niti to da je ona prava, niti da si ravnodušan.
    Batali instant priču, pokušajte razgovarati i tako se vremenom bolje upoznati.
    Više čitaj, pravopis savladaj bolje jer ćeš tako jasnije svoje misli uobličiti i bolje razumeti šta ona kaže.
    Ne žuri, postoje žene za koje će ti trebati ceo život da bi ih upoznao, ali baš takve će ti i biti zanimljive ceo život . Ne lomi preko kolena i ne donosi ishitrene odluke. Možda si je samo pogrešno razumeo, a malo strpljenja će ti pomoći da se kasnije ne pitaš godinama "šta bi bilo da je bilo". Pažljivo je slušaj jer osobe najviše kažu o sebi samima baš kada pričaju o drugima. Niti si sudija, niti si dželat, sve pokušaj da razumeš.
    Još nešto...
    Na bilo kakve laži zaboravi, sitna vajdica od njih bude 10-ostruko naplaćena kasnije, a poverenje je osnov bilo kakvog odnosa među ljudima.
    P.S. Praštaj što sam "popovao", moj sin je svega 2 godine mlađi od tebe.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #38

    Odgovor: Ravnodusnost...

    Ravnodušnost je bila obostrana ali se guralo ...nekako... Ali je sve to imalo smisla...drugi su bili vredniji od toga, ali kako dodje ravnodušnost tako dodje i njen kraj...a zatim novi početak
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •