Alarmi
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

Tema: Alarmi

  1. #1

    Alarmi

    U najvećem broju slučajeva ako se neki profi lopovi okome na vaš auto, ne pomaže nijedan alarm... ali, ne ide baš da nemamo nikakvu zaštitu na kolima, pa makar to bile i same nalepnice da imamo alarm koji ustvari nemamo Ili... da bar odbiješ što više amatera... koji možda i neće odvesti auto, ali će pokušati da u njega uđu zbog muzike i sl.

    Imate li alarm na kolima? Šta je bolje, elektronske ili mehaničke blokade? Šta preporučujete drugima? Koja se zaštita pokazala kao najbolja? Kako najbolje zaštititi svoj auto a da alarm ne košta više nego ono što vozite?

    Da li je alarm bacanje para?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Alarm

    Bacanje para ako ga staviš na auto koji je jeftiniji od alarma.

    As you said, ako se neko reši da ti digne auto ili neki deo istog, neće ga alarm zaustaviti.

    Ja naravno nemam alarm, ali ako mi neko digne auto, znaću da ima manijaka u gradu.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: Alarm

    upravo to... ako se namerace nema tog alarma koji moze da ti spasi kola... tamo negdje pocetkom devedesetih sestra i zet kupe novu "dvicu"... znaci hit u to vreme za kradju... krali su je minimum 5 puta... a kolca su bila navodno zasticena od kradje svim i svacim... od raznoraznih kandzi i sapa za volan, gas, mjenjac... do elektronskih vristala i kojekakvih tastera... nekad ni sami nismo znali gdje smo sta iskljucili
    no nakon 5og povratka kuci nije mu bilo druge do pijaca... ipak je jugo bio sigurniji

    imam trenutno nekakve alarme na kolima... ali nesto ovde i nije popularna kradja automobila... tako da sam par puta ladno ostavio otkljucana kola preko noci
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Alarmi

    nisam bash sigurna dal kuzhim svrhu alarma na autima stvarno, pogotovo kad nocu u 2 ujutro jebeni alarm na nechijem autu zvoni 11 minuta pa to je za to doba noci cela vechnost!!!
    a ti taman leg'o .. a ustajesh za 3 sata

    pa dobro, jel postoji neka lepsha melodija tih alarma sem onih tinuninuninuninu
    moomoo meee jooouu

  5. #5

    Odgovor: Alarmi

    Lepsa te ne bi probudila.
    11? U ovom mom pasivnom kraju to traje mno0ogo duzzeAli,imam komsiju lakog na snu,a tananih ziFaca-i pride ima neku foru da to zaustavi-dal' sece zice ili baja, nemam pojma.Znam samo da kada stane tuuuuuu####**&^%%$%*(*&1919&^#)nhii875, meni ne bude tesko-baChim pogled ka parkingu i nema greske.On je .Rascupan ide k'o drug tita...ponosno.

  6. #6

    Odgovor: Alarmi

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Lepsa te ne bi probudila.
    ma nije shto me probudila, no shto nisam ni spavala

    11?
    pa shta znam, cenim mozhe bit' da je bilo i duzhe.. trajalo je mnogoo dugoo
    moomoo meee jooouu

  7. #7

    Odgovor: Alarmi

    ay ay ne vrluday sad brzzi je tamo tempo s.metlom svi... negRo...koliko kazes da traje - konacan odgovor me zanima

  8. #8

    Odgovor: Alarmi

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    koliko kazes da traje - konacan odgovor me zanima
    u ovo pitanje ulazhem kviska s obzirom kako dobro stojim s brojevima () cifra bi verovatno bila preuvelichana ili preusmanj... postoji li ta rech uopshte?
    moomoo meee jooouu

  9. #9

    Odgovor: Alarmi

    Alarm po meni treba imati, u svakom slucaju ne moze da skodi.

    E sad koliko je efikasan te u kojoj meri cuva/stiti nas auto od lopova to je vec upitno.

    Od lopova "amatera" koji polome prozor kako bi nesto ukrali moze biti dobra zastita jer ce u panici i strahu od "hvatanja na delu" brzo pobeci, dok s druge strane imamo one malo pametnije ili da kazem vestije u kradji "profesionalce" od kojih nema spasa jer znaju da iskljuce alarm pre nego sto se on uopste i oglasi.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •