Koje boje automobila se vama sviđaju ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 27
  1. #1

    Koje boje automobila se vama sviđaju ?

    Nekim ljudima je svejedno koje im je boje auto. Neki se lakše odlučuju na kupovinu ako je auto baš u boji koja im se dopada. Neki ljudi menjaju boju svog automobila. Nekima se sviđaju tamnije, nekima svetlije boje. Neki neke boje ne podnose. Neki kažu da ne ide svaka boja na svaki model.

    Koje boje automobila se vama sviđaju? Koje vam boje idu na koje modele? Imate li neku boju koju izbegavate? Koliko vam je boja auta presudna kad birate automobil?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Koja boja?

    Ja tu nemam dileme.Velika vecina mojih automobila,
    bila je srebrene boje.Lepo pristaje modelu koji ja
    vozim,osim toga tu je i praktican razlog - deluje cist
    i onda kada to nije!
    nomen est omen

  3. #3

    Odgovor: Koja boja?

    Citat A6quattro kaže: Pogledaj poruku
    osim toga tu je i praktican razlog - deluje cist
    i onda kada to nije!
    e zbog ovog sam rekao da ce mi sledece auto biti upravo srebrene boje... kod mene sve nesto metalik plava - zelena i svakih 15 dana izgledaju ko da sam orao njima... a kod sestre sve sivo i nikad ne vidis da su prljava

    ne gledam na boju automobila prilikom kupovine... ipak je tu cijena presudna ali kad dodje vreme pa se bude moglo i birati onda sigurno ce u garazi biti uparkiran jedan crni ljepotan... ne znam zasto ali crna boja autu mi daje dozu ozbiljnosti i nadmoci na cesti

    a jel mogu ja da prosirim temu
    kad smo vec kod boja... pri samoj pomisli na pojedine automobile u glavi ih vidimo u odredjenoj boji... koju boju vezete za odredjenu vrstu vozila???
    meni ferari nije ferari ako nije crven... isto tako i fordov mustang... svi lamborginiji moraju po nekom defaultu biti zuti... skode crvene ... lade neke bez boje ... kad pomislim na moskvica u glavi mi redovno neka tupa narandzasta boja

    poslednje tri asocijacije su produkt komsijskog voznog parka iz djetinjstva
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Koja boja?

    Najvise volim bordo i srebrne. Kada budem kupovala auto, sigurno cu se pre opredeliti za auto koji je u jednoj od ove dve boje
    Evo, promenila sam potpis

  5. #5

    Odgovor: Koja boja?

    Kad je dzip u pitanju, boja koja mu najbolje stoji je crna, deluje jos mocnije! Za druge varijante ok mi je metalik plava ili crvena!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  6. #6

    Odgovor: Koja boja?

    Samo da nije bela. Ultra-retardirana boja. Još ako voziš punta ili tristosedmicu...

    Ja već dve godine planiram da ovo moje čudo prefarbam u trulu višnju, sa belim prugama od haube do gepeka. Ovako crven mi mnogo liči na ferarija. Valjda će dogodine biti para za tu ekskurziju.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #7

    Odgovor: Koja boja?

    Moja kola trenutno je bez boja,cekam da pada kisa pa da se opere malo,ima prekrasnu boju kad je cisto,nesto kao zatvoreno crveno metalizado,a ovom modelu lepo stoji ta boja,kad sam isla da ga kupim htela sam da kupim obicnu crvenu ali kad sam videla ovu boju tako mi se svidelo da sam odlucila za ovog,kad budem imala nesto para za bacanje (sto cisto sumnjam)prefarbacu je ali sa vise onih sitnih sjajnih tackica ili kako se to kaze,pa da jos vise sjaji,za sad cekam da pada kisa
    No me toques

  8. #8

    Odgovor: Koja boja?

    Kad sam dobila priliku da kupim kola zelela sam da bude bordo boje,medjutim zelja mi se nije ispunila bio je beo.Sledeci ce biti sigurno!
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  9. #9

    Odgovor: Koja boja?

    Crna ili crvena metalik...




    Moja kolica iz snovaa
    Aut viam inveniam, aut faciam

  10. #10

    Odgovor: Koja boja?

    siva metalik .... sva vozila kui su nam te boje
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #11

    Odgovor: Koja boja?

    ...najbolja je bela....

  12. #12

    Odgovor: Koja boja?

    Po meni, najelegantnija su kola crne boje. Moja su kola takodje crna, ali ovo je ujedno i najnezahvalnija boja za kola. Znam po svojim kolima - operem ih, uglacam, usijam, ma izgleda - samo tako.... posle pola sata.... vec se vidi prasina na njima, i to vise nije to (mislim cisto)
    neunistiva zlojebaba!

  13. #13

    Odgovor: Koja boja?

    Metalik-siva
    ...................

  14. #14

    Odgovor: Koja boja?

    zuta - sa sivim delovima ( felne , branici itd) a moze i obratno , sve zavisi od modela automobila
    Poruku je izmenio tibor, 11.05.2007 u 22:47 Razlog: dopuna

  15. #15

    Odgovor: Koja boja?

    Ove godine kupujem Mazdu-RX8 u crnoj boji. Nijedna druga ne dolazi u obzir, jer je crna moja omiljena boja
    Poruku je izmenio Necromancer, 31.01.2015 u 14:50

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta je danas najlepše na vama?
    Autor Sonja u forumu Moda
    Odgovora: 726
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 21:27
  2. Drugi kazu o vama..
    Autor yige_gui u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 17.09.2010, 21:22
  3. Beba sa Vama u krevetu..
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.04.2010, 16:20
  4. Dete u vama..
    Autor yige_gui u forumu Psihologija
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 26.02.2010, 18:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •