Njegove drugarice
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 77
  1. #1

    Njegove drugarice

    Kako se ophodite prema njima?Da li ste ljubomorne na njih?
    Smeta li vam ako izađe sa njom bez vas?



    Ili prosto,smeta li vam da dolazi kod njega,da ga zove,šalje mu poruke?
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  2. #2

    Odgovor: Njegove drugarice

    Heh, interesantno pitanje Ajd' da probijem led.

    Ne, nisam ljubomorna na njegove drugarice. Ljubomoru nikada ne ispoljavam ka ljudima koje ne vidim kao konkurenciju.

    Njegove drugarice koje mi odgovaraju kao osobe prisvojila sam kao svoje, tako da sada imamo zajedničke drugarice. S druge strane, one koje mi baš i ne odgovaraju kao osobe ispoštujem i uvek ću biti ljubazna i uljudna prema njima, ali se nikada na silu neću družiti, jer mi jednostavno karakter ne odgovara. Čini mi se da se i on ponaša na isti način.

    Nikada mi nije smetalo da se viđa ili čuje kako sa njegovim, tako i sa našim zajedničkim drugaricama. Smatrala bih sebe idiotom ukoliko bih mu branila () da se čuje, viđa ili dopisuje sa njima.

    Shvatila sam kroz život da je krajnje besmisleno problem tražiti tamo gde ga najviše očekuješ, jer se na žalost najčešće krije tamo gde se najmanje nadaš.

    Zato drage moje, nikada ne opterećujte ni njih, a ni sebe, glupostima i ne ispitujte ga svako malo za kojekakve gluposti, ali jedno oko uvek držite otvoreno.

    I još nešto, pravim veliku razliku između drugarica i "drugarica", jer ona za koju u životu nisam čula i koja se odjednom pojavi kao jako dobra drugarica sasvim sigurno neće biti tretirana kao takva.

  3. #3

    Odgovor: Njegove drugarice

    Potpuno se slazem sa LadyS i iskrena da budem,malo bi mi smetalo da nema bas nijednu drugaricu,jer kao sto je imam muske prijatelje valjda i on ima zenske,to mi je nekako prirodno
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    Odgovor: Njegove drugarice

    Moj dragi nema drugarice... Ima poznanice,ne mogu ih nazvati drugaricama jer se niti cuje sa njima, niti izlaze zajedno,niti se nesto preterano vidjaju.
    Tu ne spadaju zene njegovih prijatelja,one jesu drugarice,prijateljice, ali na njih ne mogu biti ljubomorna jer mislim da mi bas i nisu konkurencija.

    Vise sam ljubomorna ako primetim da se zagleda u neku zensku na ulici.

  5. #5

    Odgovor: Njegove drugarice

    Eeee, evo opet nadžak babe da malo razbije ovu optimističnu atmosferu ... Ma, bilo nekih drugarica, pa ja izvisila, pa se onda, posle jako uplašila da ću biti u stanju da pojedem sve buduće drugarice, ali rastemo, upoznajemo nove ljude, stičemo iskustva, i sada ja imam najboljeg druga, koji je moja najbolja drugarica (eee, gramatiko i leksiko, negde vas zagubih) čiju devojku poštujem, ali bi mi život bez njega bio apsolutna nula, i mi se volimo najviše, i ona to shvata i to je jedna neverovatno jednostavna komunikacija. Lepo je to. Ne bih se bunila zbog drugarica, nikada više.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  6. #6

    Odgovor: Njegove drugarice

    Pa ja se rastužim nekad ako mi pojede poslednji paradajz. A toj koja bi ga odvukla bih najiskrenije čestitala na tome što ima da ponudi nešto više nego ja. Nisam ljubomorna nikad bila u vezama, ponekad smo se i zajedno okretali za ribama na ulici, komentarisali i zajebavali. Takođe, ljubomorni mi nisu odgovarali, i nismo sarađivali. Prilično sam sigurna u sebe i znam koliko vredim. Prvo sam drug u vezi pa sve ostalo, tako da kod drugarica nema šta nešto posebno da traži. Meni može sve da kaže, ali sve. Od starta postavim tako kockice i tako je do kraja. Prema tome, zašto bi mi smetale? Ja ne da ne vidim kao konkurenciju njih, nego nikoga... a da me ne shvatite pogrešno.

    Ali da ne postavljam tako stvari, jer uvek polazim od sebe. Imam stvarno puno muških prijatelja, poznajem dosta ljudi, neke od njih on nikada nije video, ili im je samo čuo glas, ili ih je viđao samo na slikama. Izlazim sa njima, čujemo se... Jedan od mojih najboljih drugova je i njegov kum. Taj izraz "branim" ne želim ni da koristim. Dakle, zašto bi mi smetalo da to sve isto on radi?

    Sa nekim njegovim drugaricama sam dobra, neke nažalost koje baš voli nisam stigla ni da upoznam jer su po belom svetu, neke ne poznajem, a neke koje su osećale verovatno nešto više prema njemu su se same povukle kad sam se pojavila ja, i to mi je i danas misterija Ne viđa se često sa njima, tj jako jako retko, dok je kod mene obrnuto. U našoj vezi sam ja ta koja zuji i izlazi, a on je sve to izgustirao

    I savršeno funkcionišemo

    A ako ovde pričamo o strahu od neverstva, pa to uopšte ne mora biti drugarica, svašta. Radite na sebi, pa će manje da boli glava
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Njegove drugarice

    Moj dragi nema drugarica sa kojima je posebno blizak (hvala njegovoj bivsoj ), tako da bih sigurno bila ljubomorna kada bi se sada sa nekom odjednom zblizio. Generalno jesam ljubomorna, ali vise me nerviraju devojke koje i posle 10 odbijanja ponovo zovu Ponekad me nervira i to sto on u nekim situacijama ne shvata da mu odredjena osoba i nije bas drugarica kakvom je on smatra
    Evo, promenila sam potpis

  8. #8

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ja jesam ljubomorna,ali ne na njegove "drugarice" vec na cinjenicu da bi neko mogao da ga ima onako kako ga imam ja.Mozda zvuci suludo,ali bi ta neka druga mogla biti bilo koja,nije nuzno da to bude drugarica.A,opet,...hmmmm...
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Odgovor: Njegove drugarice

    Moj dragi nema drugarice koje mu dolaze na kafu, tako da ja i nemam na koga da budem ljubomorna mada ne bih mu pravila problem da ima drugaricu koju zna vec godinama, ja imam takvog druga i mogla bih da ga razumem! Ali novopecene "drugarice" sa kojima je odjednom dobar i dopisuju se, e to se na vreme resava Takve drugarice ne priznajem! E sad on ima dosta koleginica, ne znam da li se i one podrazumevaju u "drugarice" Mada me to ne uzbudjuje previse, nekad sam pravila problem, ali sad bi to bilo smesno s'obzirom da smo zajedno too long
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  10. #10

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat Lady in red kaže: Pogledaj poruku
    Moj dragi nema drugarica sa kojima je posebno blizak (hvala njegovoj bivsoj )
    Upravo tako

    Ne znam kako se to dogodi, ali svaki put do sada sam "nasleđivala" dečka čije su drugarice, poznanice, prijateljice bile rasterane u toku prethodne veze...
    Tako da nikada i nisam zaista bila u situaciji da još nekoj ženskoj osobi posvećuje pažnju ili provodi sa njom vreme (mamu naravno isključujem iz priče)..

    Ali sad sam se malo zamislila o postavljenom pitanju..
    te pokušala da se postavim u zadatu priču...

    ne..zaista mi ne bi smetalo da ima prijatelja ženskog pola
    možda bi mi čak i odgovaralo na neki način
    jer bi imao i neku drugu (sem moje) žensku perspektivu na sve aspekte kako veze, tako i odnosa prema životu uopšte...
    možda onda ne bih uvek dobijala pitanja tipa: kako to da imaš 3 druga i samo 1 drugaricu ,
    ili..zar ti zaista misliš da postoje prva prijateljstva između muškarca i žene
    i slične budalaštine...

    jer onda bi i on imao pravo mešovito prijateljstvo i bila bih pošteđena glupih pitanja!

    jer sa onim koga gledam kao "prijatelja"..nikada ne bih ni pokušavala da budem prijatelj!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  11. #11

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ja jesam ljubomorna,ali ne na njegove "drugarice" vec na cinjenicu da bi neko mogao da ga ima onako kako ga imam ja.Mozda zvuci suludo,ali bi ta neka druga mogla biti bilo koja,nije nuzno da to bude drugarica.A,opet,...hmmmm...
    slazem se...
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  12. #12

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ja cu da budem iskrena i da kazem da mi smeta!!!! Nervira me jer se sve njegove drugarice pale na njega, io to se vidi!!!!
    Milsim ja sam sigurna u njega ali ipak nije sve jedno kad nas dvoje idemo centrom i neka tamo krampacha mu se zaleti u zagrljaj i onda ga davi poooola sata...........i onda "A kad cemo na pice?????"
    Milsim se "Sa mojim dechkom................ne u ovom zivotnom veku"!!!!

    Vecheras cu dodati malo kremena na shtikle
    i ostati kul, potpuno kul
    Sve ima svoje
    i vatra i led
    u kap se spoje i chemer i med
    sve ima svoje
    pochetak i kraj
    tame postoje da bi prizvale sjaj

  13. #13

    Odgovor: Njegove drugarice

    nikad mi nisu smetale, naprotiv, uvek smo bile u korektnim odnosima.

    uostalom, ja imam gomilu drugova, pa ako on ne pravi frku oko toga, ne vidim zashto bih ja to radila.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  14. #14

    Odgovor: Njegove drugarice

    ...uopšte mi ne smetaju ni moje a ni njene drugarice...

  15. #15

    Njegove drugarice

    Ne smetaju mi njegove drugarice čak šta više jedna je sad više moja nego njegova...
    Jednostavno ako on može da razgraniči prijateljstvo sa nečim drugim, ja onda nemam nikakvih problema...

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dovidjenja drugarice
    Autor bellissima u forumu Pričaonica
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.05.2011, 14:47
  2. Drugarice, prokletnice....
    Autor Mish u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 02.01.2010, 00:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •