Njegove drugarice - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 77
  1. #16

    Odgovor: Njegove drugarice

    moj decko ima svakakvih drugarica!.... sa drugaricama sa kojima je bas bas dobar sa njima sam dobra i ja, a sa onim nazovi drugaricama ne komuniciram bas cesto, niti zelim..... al uglavom nemam nista protiv njegovih PRAVIH drugarica.
    DOIN WHAT OTHERS CAN'T

  2. #17

    Odgovor: Njegove drugarice

    njegova drugarica da, ali njegove "drugarice" ne
    jer ih ne doživljava kao drugarice, nego nešto više (iz njegovih priča i njegovog ponašanja to znam)

  3. #18

    Odgovor: Njegove drugarice

    Mi smo toliko dugo zajedno, da su nam i drugarice i drugovi - zajednički. Medjutim, u početku naše veze, stalno je bila prisutna jedna persona "s kojom je piškio u pesku" i koja mi se penjala na glavu sa svojim evociranjem uspomena baš na te dane... Dobro sad, znali su se iz vrtića, zajedno išli u osnovnu školu, roditelji im se druže i dan danas, ali baš da svaki put isključe i mene i njenog tadašnjeg dečka iz priče - stvarno mi je udarala na jetru . Pa mislim, stvarno . Što se nisu smuvali, kad su toliko toga imali da pričaju ...?! E, posle se ona udala za nekog inostranog lika i nestala zajedno sa njim. Povremeno se vidjamo, ali više ne davi sa tim peskovitim pričama...
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  4. #19

    Odgovor: Njegove drugarice

    Zaista, na početku veze je postojalo par drugarica, sa kojima je delio '' dobro i manje dobro '' . Neki odnosi su mi bili čudni, bolje rečeno nepoznati - ali sam sve nedoumice rešila upoznavanjem.
    Napravili smo '' razmenu dresova '' , njegove drugarice su postale naše... Moji drugari su postali naši drugari... Tako da razloga za ljubomoru ili bilo koje drugo, ne baš prijatno osećanje, faktički nije bilo ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #20

    02 Odgovor: Njegove drugarice

    Ah, ima on drugarica, cesto do pola noci caska sa njima lete porukice tek tako.
    Uvek mi kaze kada se sretne sa nekom na kafu, a bogami neke je odveo i na rucak ili veceru.

    Desavalo se da je zaboravio svoj mobilni kuci, i ja sam se javila na poziv. Lepo smo se iscaskale, a drago mi je sto ima bas odabrane zene za drugaricu.

    Kada on kucka, cesto pozdravljam neke preko njega. A ponekad odam i po koji kompliment za fotkicu!

    Ne, nisam ljubomorna, sto je njemu dozvoljeno, dozvoljeno je i meni, a smatram da je iskrenost osnova svake veze, pa i nase.

    lemona
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #21

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ja imam drugarice koje nisu ljubomorne ali nemam zenu
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #22

    Odgovor: Njegove drugarice

    Meni smeta samo kad smo u trojci pa ne mogu da dodjem na red od nje.
    Toliko smo prisne
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #23

    Odgovor: Njegove drugarice

    Jbte pa ovaj moj nema drugaricu auu al' sam strašna moram da mu nadjem jednu pod hitno

    Koliko znam moja kuma mu je dobra drugarica možda i bolja nego meni

  9. #24

    Odgovor: Njegove drugarice

    Da nema drugarice možda bih se i zamislila... Bilo bi neprirodno da se druži isključivo sa muškićima
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  10. #25

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ne smetaju mi jer ih ima malo, mahom su zauzete a i sve ih znam.
    Nego ...nerviraju me koleginice..uh..njih baš ne volem..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #26

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Ja jesam ljubomorna,ali ne na njegove "drugarice" vec na cinjenicu da bi neko mogao da ga ima onako kako ga imam ja.Mozda zvuci suludo,ali bi ta neka druga mogla biti bilo koja,nije nuzno da to bude drugarica.A,opet,...hmmmm...

    takodje ali i kako kaze lady in red :
    Ponekad me nervira i to sto on u nekim situacijama ne shvata da mu odredjena osoba i nije bas drugarica kakvom je on smatra.

    i to je strasno.
    Sreca on nema najbolje drugarice inace bi mi neverovatno smetalo jer sam uzasno ljubomorna, a on to srecom ne zna, jer ne ispoljevam, a tada bih verovatno pokazala...
    Sta se nalazi iza nas i sta se nalazi ispred nas su male stvari u odnosu na ono sta se nalazi u nama!

  12. #27

    07 Odgovor: Njegove drugarice

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Da nema drugarice možda bih se i zamislila... Bilo bi neprirodno da se druži isključivo sa muškićima

    Tada bih se zabrinula ...

    Drugarice - su nam zajedničke, kao i drugari...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #28

    Odgovor: Njegove drugarice

    moj macan nema drugarice.......imamo zajednicke drugove i drugarice, kumove i sl. ali on nema nijednu drugaricu koju je poznavao pre nego sto je mene upoznao ili drugaricu iz detinjstva........ili su se sve razbezale kada sam se ja pojavila
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #29

    Odgovor: Njegove drugarice

    Drugarice ok, ali su mi isle na zivce bivse pa kao sad drugarice, ali sam oguglala i na to "da je valjalo i dalje bi trajalo" !!!
    ..."Ne ja necu postati novi, ja cu uvek biti ko pre, ja svoj ponos prodati necu, ja cu uvek reci ne!"...

  15. #30

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ma,drugarice su ok.Ali kad pomislim na sekretarice,poslovne partnerke,raznorazne promoterke koje se motaju po njegovoj firmi... ...e to već nije dobro...

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dovidjenja drugarice
    Autor bellissima u forumu Pričaonica
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.05.2011, 14:47
  2. Drugarice, prokletnice....
    Autor Mish u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 02.01.2010, 00:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •