Vaše natalne karte i njihovo tumačenje - Strana 10
Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikaz rezultata 136 do 149 od ukupno 149
  1. #136

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Cao svima,

    nova sam na forumu i ponajvise sam se prijavila zbog tumacenja natalne karte. Moja mi deluje jako konfuzno, pa bi volela da mi je neko ko se razume pojasni. Hvala

    Htela sam postaviti sliku karte ali nije uspelo, pa evo datuma 30.10.1982 Vukovar, 12.15h
    Poruku je izmenio sunyy, 13.11.2010 u 12:12

  2. #137

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Probam jos jednom uploudati sliku.

    Nece.

  3. #138

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Molim vas za pomoc. Na svakom sajtu koji je na ovom forumu naveden sam radila natalnu kartu i bukvalno svaki mi pokazuje razlicitu, kao i razlicit podznak, sto me dovodi u dilemu da li sam u podznaku skorpija ili vaga. Rodjena sam 29.07.1988. u 12 i 10 (popodne) u Uzicu. Mogu da postavim obe natalne, ali mislim da nema svrhe...
    npr. na planetarijum.com - skorpija, a na astro.com - vaga
    Hvala puno, unapred
    Pozdrav

  4. #139

  5. #140

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    "One problem stemming from your desire for new knowledge and experience is that you may never really finish anything. Try to be disciplined enough to stay with one train of thought long enough to learn something from it. "

    Sad znam koga da krivim za ovo...prokleti Blizanac u tim nekim planetama.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #141

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Ime: nk.jpg Pregleda: 296 Veličina: 75.9 KB
    Da li neko vidi ljubav i brak ???

  7. #142

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Tumačenje natalnih karti online je totalni promašaj. Popuniš sva polja i instant rešenja pršte na sve strane. Zanimljivo. Nešto popun google doktora.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #143

    01 Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Pozdrav svima Nova sam ovde,pa se jos uhodavam kako sta funkcionise Imam jednu malu malobu,pa ako se neko razume u tumacenja natalne karte,dal bi mi mogao malo pojasniti sta tacno znaci sto je na natalnoj prikazano? hvala unapred pozdrav za sve Ime: viewer.png Pregleda: 325 Veličina: 62.5 KB
    Poruku je izmenio Palčica1990, 11.06.2013 u 12:38

  9. #144

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Citat Palčica1990 kaže: Pogledaj poruku
    dal bi mi mogao malo pojasniti sta tacno znaci sto je na natalnoj prikazano? hvala unapred pozdrav za sve

    Pojasnićemo. Postavi konkretno pitanje koja te oblast zanima i dobićeš odgovor.
    Inače ovaj krug je natalni i podeljen je na XII kuća od koje svaka ima svoje značenje, kao i planete smeštene u njima. Po ovim podacima ti si jarac sa podznakom strelca.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  10. #145

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Conjunction Uran - Mars
    Conjunction Jupiter - Saturn
    Conjunction Venera - Neptun
    Sextile Mars - Uran
    Trine Merkur - Saturn
    Trine Uran - Neptun


    Sve same konjukcije. I to kroz dobra polja (kuće). Neke će doneti, kroz loša dešavanja, nešto dobro, neke će mi (do)dati potrebnu snagu i hrabrost. Razum i ja, kao predstavnica Saturna, umeće(mo) to da ublaži(mo). Zato, ništa od prozivanja i svađa, dragi moji
    . Nebo mi je isključilo to dugme. Neće biti u funkciji do daljnjeg. Koliko vidim, biće i napredka u poslu. Vredelo je izdržati pakleni tempo od 5-6 godina.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #146

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    uvenuce Zumbul beli sto sam nekad tebi daoooooooooo......


    a ja nista.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #147

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Conjunction Jupiter - Saturn
    Conjunction Uran - Mars
    Sextile Uranus - Sunce
    Conjunction Uran - Jupiter
    Opposition Mars - Mars
    Sextile Mars - Neptun
    Opposition Pluton - Saturn
    Trine Saturn - Saturn


    Kad se sanja, valja se i realizovati . Vreme je za novine.
    Mars samog sebe blokira. U mom slučaju to je savršeno. Mars u Ovnu je
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 08.05.2014 u 21:38
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #148

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Reč je o Hemingveju. Kod mene je među omiljenijim piscima. Ako je iko rođen kao pravi Amerikanac, onda je to bio on. Pomalo drzak, u suštini osetljiv. Potreba za avanturama je naglašena. Takođe i potreba za emotivnim vezivanjem, iako se Mesec nalazi u Jarcu. Malo ko zna da je od svojih supruga zahtevao da ga zovu "tata". Istina, nije bio dobar otac, jer nije previše mario za svoje sinove. Razlog je, naravno bio bezvezan - žudeo je za ćerkom. Zato je sve žene nazivao ćerkama. Istina, imao je divno društvo: Gertruda, Ficdžerland i Paund.
    Položaj njegovog Plutona je voleo da izaziva nevolju i da u istim preteruje . Neptun u Blizancima je učinio da smišlja i piše divne priče! Tako je jednom dok je pisao priču, na safariju kroz Afriku, svakodnevno izazivao dve mlade lavice koje su ostavile trag na njegovim leđima u vidu debelih ogrebotina. Voleo je izazov, što donosi T- kvadrat koji je promenljiv. Stalno u potrazi za nevoljom.
    Kako je Sunce iz Raka u kvadratu sa Jupiterom u Škorpiji, podcrtava njegov lični egoizam. Kako je Sunce na zadnjim stepenima Raka, vrši uticaj na Lava, pa je egoizam najboljeg nezaobilazan. Njegova potreba za najnaj u svemu, donelo mu je i određene probleme sa težinom i neumerenim seksualnim životom. Par puta je zbog toga boravio u bolnici.
    Ima toga još puno, nego, završiću načinu na koji je umro. Samoubistvo. Oni koji se bave astrologijom znaju da četvrta kuća označava, između ostalog i našu fizičku smrt, dok dvanaesta označava filozofsku kao rezultat toka našeg života i uspeha u istom kretanju, osma oslobađanje duše, ili način na koji će se to dogoditi. Kod Hemingveja je potpuno jasno; Mars se nalazi u prvoj, a vladaoc je osma kuća, vladaoc osme je u prvoj kući (Ovan- Mars). Četvrta kuća pokazuje da će se to odigrati jako brzo (Uran u Strelcu), ali zbog prisustva Saturna, zaključićemo da je dugo planirao i razrađivao ideju o samoubistvu. Dok dvanaesta kuća u Lavu sa Merkurom u istoj, pokazuje da se pomirio sa tim prenagljeno i silovito.
    Da se podsetimo, bila je nedelja, divno, mirno jutro. Imao je na sebi crvenu (!) košulju(Ovan-Mars), otišao je do podruma, noseći dvocevku sa prigušivačem. Smireno (Saturn) je seo, napunio je pušku (dve čaure), prislonio na čelo i potegao oba (Lav) obarača u istom trenu.


    Ime: astro_2atw_01_ernest_hemingway.69458.20520.jpg Pregleda: 471 Veličina: 103.1 KB
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  14. #149

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Lijep pozdrav!

    Nova sam na forumu, pa Vas htjedoh pitati moze li mi neko protumaciti natalnu kartu*

    Rodjena sma 08,11,1988, u 13:45h, na Cetinju - Crna Gora!

    Hvala puno
    " i tvoja krila me dižu visoko, u srebrnim danima vidim tebe i stojim sa tobom... "

Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910

Slične teme

  1. Tumačenje laboratorijske analize krvi
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 12:34
  2. Nove elektronske lične karte
    Autor DarkRed u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 03:22
  3. Novo tumačenje Biblije
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2009, 20:08
  4. Nove licne karte za elektronski potpis
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.03.2009, 23:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •