Vaše natalne karte i njihovo tumačenje - Strana 9
Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 149
  1. #121

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    moze li meni neko da protumaci natalnu?
    http://www.astro.com/tmpd/ci0sfiles3...4389.26258.gif

  2. #122

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje




    Izvinjavam se što u prošlom postu nije uspelo.. heh.. malo posla za redare

  3. #123

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Kartu ću lako postaviti...ali sam i sam nešto "čeprkao" oko nekih osnovnih podataka.
    Tako da sam utrvrdio da sam rođen:

    - Znaku Vage (Sunce je u 3 kući, Vage)
    Vi ste elegantni, šarmantni, lepih i pažljivih manira, diplomatski nastrojeni. Osetljivi ste na lepotu i ljubav vam je najvažnija stvar u životu. Veoma ste druželjubivi, uspešni u partnerskim odnosima i ništa u životu ne radite sami. Okolina vas prepoznaje kao takve i rado ste viđeni svugde gde god se pojavite. Neodlučni ste, ne trpite prisilu i nasilje i u svemu tražite meru stvari. Volite i sprovodite dinamičan život, ima vas svugde i više ste okrenuti spoljnjem svetu nego porodici. Međutim to ne znači da porodicu zapostavljate. Volite decu i rado se brinete o njima. Volite flertovanje ali ste idealan partner za ljubav i erotiku. Osetljivi su vam bubrezi, urinarni trakt i genitalni organi.
    - Podznak mi je Lav
    Lavovi najviše uživaju u seksu sa osobama za koje su sigurni da ih obožavaju.
    Vi kao Lav imate urođenu potrebu da Vam se druge osobe dive. I u seksu činite stvari na takav način da bi ste izazvali divljenje partnera Vašim seksualnim potencijalima i veštinama. Kada Vam partner laska i divi Vam se, ako se to sve još odigrava u nekom raskošnom ambijentu, lako ćete dostići vrhunac seksualnog zadovoljstva. Vaša očekivanja u seksu su velika, ali ste spremni da na ono što dobijete uzvratite još većom merom.

    Izgled Vam je važan, kao i uopšte spoljašnja forma, i najviše se odlučujete za partnere koji su atraktivni i privlače pažnju okoline. Tokom seksualnog čina ste skloni da uživate posmatrajući sebe pa volite ogledala u spavaćoj sobi, a bogami i video kameru. Seksualni čin doživljavate kao predstavu, kao da je prisutna publika koja mora biti oduševljena Vama. Ta Vaša sklonost ima puno zajedničkog sa egzibicionizmom. Nisu Vam strani ni drugi, istina lakši, oblici perverznosti. Insistirate na svojoj slobodi i kada je seks u pitanju, skloni ste flertovanju i volite lude provode.
    Međutim niste ni slučajno promiskuitetna osoba .Svesni ste svoje seksualnosti i polazi Vam za rukom da osvojite partnera, često imate zavodničke osobine. Ako je u pitanju prava osoba koja Vam odgovara onda ste verni i odani. Vaš odnos prema seksu se ne menja, ali ne želite da od gotovog pravite veresiju. Možete da odvojite ljubav od seksa, ali ipak radije nastojite da spojite jedno sa drugim. Ako Vam to ne pođe za rukom, tada se odajte seksu do kraja.
    Imate u sebi puno strasti i lako dolazite do vrhunca. Umerena predigra i malo romantike nisu na odmet, ali možete i bez njih.
    Vi dajete takt u toku vođenja ljubavi, a ako ispadne obrnuto, nije isključeno da Vam orgazam pobegne . To Vas neće mnogo razočarati jer odmah preuzimate stvar u svoje ruke i započinjete novu igru. Niste previše maštoviti u seksu, ali ipak više cenite kvalitet od kvantiteta. Jedna od erogenih zona, tipičnih za Vas, je kosa.

    - Venera mi je u 4 kući...u Škorpionu.
    Venera u Škorpionu daje ponosne, strastvene i zavodljive osobe. Osobe pored seksualnog magnetizma poseduju i dozu tajanstvenosti koja ih čini još privlačnijim suprotnom polu. Poseduju naglašenu čulnost i seks im je veoma važan u životu. Jakih su emocija i imaju buran unutrašnji intimni život. Vrlo su izražajne i direktne, a odanost drugu im je vrlina. Neumerene su i znaju da rasipaju svoju vitalnu energiju.
    Sve u životu im se vrti oko erosa i emocija. Opsednuti su njima i zbog toga mogu imati probleme. Zagriženi su u ljubavi i nemaju sposobnost samokontrole. Veoma su posesivni i ljubomorni, a isto tako i osvetoljubivi. Neuzvraćena strast može da ih razjeda i uništava. Znaju da budu podmukli da bi ostvarili svoje namere, a takođe znaju i da se povuku u usamljenost.

    Skloni su fetišizmu i perverzijama u seksu. Vešti su da partnera u ljubavi potpuno podrede svojim zadovoljstvima, ali takođe znaju da mu pruže takvu bujicu emocija i vatromet strasti da mu ni na kraj pameti ne pada da nešto pokuša da promeni u njihovom odnosu.
    - Mesec u 11 kući..u Raku
    Vi ste izuzetno senzibilna osoba i imate boemsku narav. Volite romantiku, noć, vodu, druženje i pesmu. Ipak, vi se često povlačite u sebe i depresivni ste. Oči vam se lako napune suzama. Promenljivog ste raspoloženja, kroz vas struji neprekidni tok emocija i niste dovoljno istrajni. Želite da vodite računa o svemu i svakom, lako apsorbujete raspoloženje drugih i znate kako da na njega odgovorite. Vaša psiha je previše komplikovana i za vas, a kamoli za vašu okolinu. Volite decu i vezani ste za porodicu i dom. Zanima vas prošlost i ide vam od ruke proučavanje istorije. Ponekad znate da budete histerični bez razloga, hipohondrični i brbljivi. Možete imati tegobe zbog urođene tromosti stomaka.
    - Mars u 12 kući....u Lavu
    Ovo su samouverene osobe pune sebe i energije. Imaju pomalo ljutitu narav i lako planu. Ipak su to često veoma šarmantne osobe. Pokazuju sklonost ka dramatizovanju stvari i to im odgovara jer tako najlakše dolaze do izražaja. Kada su predani nekom cilju praktično ništa ne može da ih zaustavi. Znaju da budu egoisti i arogantni, ali su u osnovi srdačni i velikodušni. Vrlo su dinamične i zanimljive osobe pa imaju mnogo obožavatelja. Vole publiku i kada se pojave žele da budu u centru pažnje. Imaju samouveren nastup koji nikog ne ostavlja ravnodušnim, ali i preduzimački duh. Veoma su strasne i imaju potrebu za intenzivnim ljubavnim životom. U seksu znaju da stvore štimung i uzbuđenje.
    - Lilit mi je u 2 kući...u Vagi
    Kod ovakvih osoba postoji naglašena potreba da se stvari oko njih izbalansiraju . One su zainteresovane za sve ono što je u neredu i gde mogu ispravljati i popravljati situaciju. Naročito za tuđe probleme. Osoba je druželjubiva i društvena, ali time samo prikriva svoju radoznalost za tuđe probleme.
    Ona više voli javnost od porodične intime jer upravo tu može pronaći više materijala za svoje delovanje. Zato se kreće po skupovima, privatnim i javnim druženjima i u dobrim je odnosima sa velikim brojem ljudi. Poseduje lakoću sa kojom uspostavlja kontakte i uspešno nameće svoju oblast interesovanja u konverzaciji. Međutim, ti kontakti su površni jer osoba veoma pazi da ne izgubi ni mrvicu svoje slobode. Ne toleriše da joj se neko meša u nezavisnost.

    Zbog ovih svojih osobina ove osobe su uspešne u poslovima prava, politike, konsaltinga i sličnih aktivnosti u kojima je važno prikupljanje činjenica i umešno balansiranje između krajnosti.
    Lilit u Vagi, znaku partnerstva, naglašava ovu osobinu. U partnerskim odnosima se zahteva uzajamno pomaganje i ravnopravnost. Privrženost postoji, ali ona ne sme ugroziti ličnu slobodu i potrebu za ispoljavanjem svoje sopstvene individualnosti. Ukoliko je to zadovoljeno onda su partnerske kombinacije dugotrajne i uspešne.
    Slično je i u braku, kao jednom obliku partnerstva. Uspešne veze se ostvaruju sa osobom koja je razumna i emocionalno samouverena. U seksu takođe balansiraju. Imaju osetljivi eros i mala sitnica može da pokvari ljubavnu igru. Skloni su raznovrsnosti u šta ubrajaju i perverzije. Svojim prirodnim šarmom lako dolaze do partnera za seks.


    .....udavio sam vas za medalju.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #124

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    ...Natalna karta kaže da sam naklonjen ludilu,mesečarenju,drogama,somnabulizmu,depresiji i živčanim poremećajima zato što mi je Mesec u ribama a Neptun u 12 kući!?...Ej,čuj...Neptun...a i ribe..nema zajebancije sa ribama...
    The rest...is silence.

  5. #125

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje



    Samo josh da mi neko rastumachi owo...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #126

    Odgovor: Vasa natalna karta




    Odlično tumačenje i na jednom i pogotovo na ovom drugom, engl., sajtu.
    Valjda ću sada lakše uspevati tamo gde dosad nisam... Uf! Znaš o čemu ti pričam.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #127

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Htela bih da zamolim za tumačenje moje natalne karte.
    Hvala ))

  8. #128

    02


    Pozdrav svima, sta kazete za moju natalnu.



    Moja natalna karta.
    Mene interesuje zasto sam baksuz ljubavi?
    Poruku je izmenio bellissima, 09.03.2010 u 22:17 Razlog: slovca

  9. #129

    02 Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Zanima me ljubav u mom horoskopu ako moze naravno?

    Astrodienst Online - Free Chart 63%

    ako ne moze da se vidi moja karta,moji podaci su 14.1.1986 u 13:35
    Hvala puno

  10. #130

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Jel može neko da mi protumači natalnu kartu? Unapred hvala! : )
    http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...Hv-u1275659633

  11. #131

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Citat marko1986 kaže: Pogledaj poruku
    Jel može neko da mi protumači natalnu kartu? Unapred hvala! : )
    Astrodienst Online - Free Chart 63%
    ne otvara se karta...

  12. #132

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Citat sonja85 kaže: Pogledaj poruku

    Pozdrav svima, sta kazete za moju natalnu.



    Moja natalna karta.
    Mene interesuje zasto sam baksuz ljubavi?
    Sunce u raku,Mjesec I Venera u Lavu,Merkur I Mars u Blizancu,podznak u Ovnu,vrlo zanimljiva astro licnost

    Emotivac si izuzetno britke inteligencije,lijepih ljubavi...Predvodnik si u svakom poslu ili situaciju.Jako ti je bitna komunikacija.Moras se paziti u saobracaju ni slucajno nemoj voziti pripita ili po magli,jer ti je vladar kuce saobracaja u opoziciji sa Neptunom planetom snova.
    Moguc stariji muz od tebe...Znaci sudbinski za partnerski odnos:
    Jarac,Vaga,Lav,Strijelac,Škorpija,znak ili podznak

  13. #133

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje



    Uploaded with ImageShack.us
    unapred hvala!!!

  14. #134

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Draga Andjela,

    bila bih ti zahvalna do neba kada bi mi pomogla sa malim osvrtom na moju natalnu kartu sto se tice posla-karijere....trenutno imam mnogo nekih planova i ponuda i ludnicu u glavi ....ah i ta ljubav ne bi bila na odmet ...

    HVALAAAAAAA!!!!

  15. #135

    Odgovor: Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    PS: evo i linka sa kartom ako je slika koju sam postavila premala
    Free Chart - Astrodienst

    Pozzz

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tumačenje laboratorijske analize krvi
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 11:34
  2. Nove elektronske lične karte
    Autor DarkRed u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 02:22
  3. Novo tumačenje Biblije
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2009, 19:08
  4. Nove licne karte za elektronski potpis
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.03.2009, 22:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •