Vaše natalne karte i njihovo tumačenje - Strana 3
Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 149
  1. #31

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Citat LaPaC kaže: Pogledaj poruku
    Lillith, da li znas da tumacis natalne karte?
    Znam,ali sada nemam vremena a i idem na odmor...
    Ima tema Osnove astrologije,pa tu mozes da procitas ve o tome kako se tumaci natal ,imas i simbole za planeta,znacenja planeta u poljima(kucama) u znakovima,cak i aspkete....

    Tu se moze mnogo nauciti,iscitaj,pa sto ti ne bude jasno pitaj me na toj temi,inace tema je u topu
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #32

  3. #33

    Odgovor: Vasa natalna karta

    pokusavam da otvorim natalnu kartu ali mi svaki put izbacuje da lozinku nisam unela,molim za pomoc,hvala

  4. #34

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Citat baske kaže: Pogledaj poruku
    pokusavam da otvorim natalnu kartu ali mi svaki put izbacuje da lozinku nisam unela,molim za pomoc,hvala
    Vec jednom mi se neko zalio na isto i navodno je ta clanica pisala lozinku Capsom pa ako ste i vi to pokusali pisite malim slovima,mozda je u tome problem...

    I molim Vas da naglasite koji link ste koristili ,onaj na engleskom ili na nasem
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #35

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Lillit opet sam pokusala da otvorim natal sa malim slovima kako si me savetovala ali opet nista,opet mi trazi lozinku,a otvarala sam natal na nasem jeziku.Pre desetak dana sam i promenila loznku misleci da sam je zaboravila,ali ocigledno nije greska u tome,u svakom slucaju hvala.

  6. #36

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Citat baske kaže: Pogledaj poruku
    Lillit opet sam pokusala da otvorim natal sa malim slovima kako si me savetovala ali opet nista,opet mi trazi lozinku,a otvarala sam natal na nasem jeziku.Pre desetak dana sam i promenila loznku misleci da sam je zaboravila,ali ocigledno nije greska u tome,u svakom slucaju hvala.
    A da li si popunila sva polja? Pokusaj opet ako ne moze registruj se ponovo jer oni mozda brisu bazu podataka s vremena na vremeInace ja licno vise preporucam onaj link na engleskom jer daje i aspekte
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  7. #37

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Popunim sva polja ali nista,pokusacu na engleskom,po cu ti javiti sta sam uradila.

  8. #38

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Moze li mi neko kazati adresu gde mogu da nadjem natalnu kartu?

  9. #39

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Citat miodragpopov kaže: Pogledaj poruku
    Moze li mi neko kazati adresu gde mogu da nadjem natalnu kartu?
    Imas na prvoj stranici,u uvodnom postu, dva linka,jedan za engleski drugi za srpski i objasnjenja uz oba pa pokusaj
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #40

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Evo moje natalne karte.Šta kaže? Deluje haotično...

    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  11. #41

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Kliknes na tom sajtu na svaku od tih tacaka gde se spajaju crvene i plave linije i otvoriti se prozor u kojem dobijes tumacenje...
    Ili s tom kartom posetis temu OSnove astrologije na ovom forumu i lagano iscitavas i sebi tumacis

    Inace kaze se da si osecajna i da trebas muskarca koji je naoko hladan ali u sebi nosi vulkan emocija,trebas oslonac
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #42

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Hvala
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  13. #43

    03 Odgovor: Vasa natalna karta

    Ko bi mogao da meni napravi natalnu kartu?

  14. #44

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Da li moze neko, bilo kako, da mi protumaci ovu moju kartu? Mnogo je konfuzna i ne znam gde da kliknem Hvala!


  15. #45

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Lillith,molim te za pomoc,protumack01srdjanhp62826rp7.gif[/IMG][/URL]
    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=507&i=astroack01srdjanhp62826rp7.gif][IMG]i je,ako mozes i imas vremena.Unapred hvala.

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tumačenje laboratorijske analize krvi
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 12:34
  2. Nove elektronske lične karte
    Autor DarkRed u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 03:22
  3. Novo tumačenje Biblije
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2009, 20:08
  4. Nove licne karte za elektronski potpis
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.03.2009, 23:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •