Ostavljena, sta dalje??? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31

    Odgovor: Ostavljena, sta dalje???

    Aj,Dios ,da vidimo sta se moz jos dodati.
    Vidim da svako ima svoj pogled na temu,neke osobe se vezu za druge na takav nacin,da jednostavno ne znaju da zive bez te osobe,sto je velika greska,mozda ce me sad izgrditi,ali niko nam nije potrebno da zivimo,lepo i srecno,sta ce nem neko ko nas ne hebe pet posto,posle 4,5 godine ode,jos bolje,ne treba vise da mu kuvas,peres,ne moras sad u loviste za drugom osobom,taj ce doci sam do tebe,ako ti je sudjeno,ja razumem da klin sa klinom se vadi,il kako se kaze,ali ne uvek ispadne dobro,samo moze nabacati na sebe vise muke,alkohol ,nisam sigurna,moz postati alkoholicar,jednom sam probala i nije nista pomagao,znaci akolhol samo da nazdravis za nov zivot,plakanje ,ne vredi pustiti ni kap suze za nekog ko te ne voli,i ko te uvredio,ranio.Naspavaj se dobro,najedi se dobro sve sto ti prija,punim stomakom bolje idu brige ,prvo pocisti stan skroz,da ne ostane ni najmanja dlacica od njega,umij se,nasminkaj se malo,idi sa drugaricama popiti jednu kafu,i nemoj misliti na njega,kad god mislis na njega samo misli na lose stvari sto ti je uradio,veruj mi od lepe stvari nece ostati ni traga,kao da nije uopste postojalo,i da zakljucim,ako nesto ne ide nemoj terati na silu,bit ce jos gore i nasmij se
    No me toques

  2. #32

    13 Odgovor: Ostavljena, sta dalje???

    Prvo se dobro isplaci,ali dobro,da imas osecaj da ces umreti od suza...
    Onda se seti svega sto nisi volela kod njga,svega sto se desavalo pre prekida itd...To ce ti pomoci da shvatis da ta veza nije imala buducnosti i da bi pukla kad tad...I najbitnije je da je pukla sad a ne posle jos 4-5 godina zivota u lazi...
    I ma koliko ti tesko bilo uvek se seti da je on izabrao zivot bez tebe i da je bolje biti i sam nego sa nekim ko te ne voli i ne zeli...
    Sve bude i prodje,ti samo dobro izanaliziraj vezu da bi naucila svoje a i tudje greske u istoj...Time sebi samo olaksavas put do one prave,srecne i trajne.....
    PRAVI ODGOVOR!!!!! Ako ti ovo ne pomogne, tesko da ce nesto drugo. Mislim da smo sve mi zene bar jednom u zivotu ovo isprobale i da je naj provereniji recept!!!
    Puuuuuuunooooo srece!
    Poruku je izmenio SQUAW, 17.07.2007 u 08:29 Razlog: kodovi

  3. #33

    Odgovor: Ostavljena, sta dalje???

    Isplaci se ako treba placi dva dana bez prestanka a onda uzmi vase slike i sve sto te podsjeca na njega i sjeti se sta ste zadnje uradili zajedno i kakav je vas odnos bio u zadnje vrijeme moralo je nesto puci i kod tebe i kod njega samo ti to ili nisi mogla ili nisi htjela da vidis sada sama skontaj sve i shvatices da kad je otisao da i niste bili jedno za drugo i da mu nije bilo stalo jer inace ne bi otisao a kad vec jeste onda te nije zasluzio i onda ces sam znati da je vrijeme da prestanes plakati i da si pogrijesil sto si plakala jer ti je u stvari sa odlaskom ucinio veliku uslugu i sada nastavi dalje jaca nego ikad.
    u svakom zlu ima nesto dobra

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Krem bananica-da li ce se i dalje tako zvati?
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.05.2007, 21:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •