Da li volite da bacate petarde? - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 106
  1. #76

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Sada lepo pogledaj sve fotografije povređenih ljudi i dece od petardi pa kaži ponovo da je to vid zabave...

    To nikako nije zabava...Jer od igračke obično bude plačke. I nikada se neću pomiriti sa tim da je to nekome zabavno.
    Nije stvar da li si pažljiv ili ne, pitanje je koliko su sigurne te petarde, ko ih je napravio, kako rukuješ sa njima...dovoljan je sekund nepažnje da nastradaš ..... pitanje je koliko su sigurne te petarde
    A koliko su automobili sigurni ? Pogledaj fotografije poginulih pa uporedi to sa povredama od petarde.

    Si procitala moj tekst ?
    Sta cemo sa automobilima ? Avionima ? Nozevima ?
    I od toga se gine ! Teenutak NEpaznje za volanom i the end sa zivotom, si gledala koliko je poginulih u toku jedne godine ? Pa od automobila strada 10 puta vise ljudi nego od petardi odnosno od petardi se samo povrede cak niko i ne strada. Hello zemlja zove mars o cemu mi pricamo
    A da opet zensko razmisljanje

    Od danas sam protiv automobila jer odnose mnogo zivota ( na hiljade) i mislim da bi zakonom trebalo zabraniti automobile

  2. #77

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Od danas sam protiv automobila jer odnose mnogo zivota ( na hiljade) i mislim da bi zakonom trebalo zabraniti automobile
    Alo, bre, dečko?

    Zbog pirotehnike 60 dana zatvora

    Zakonom o javnom redu i miru, za osobe koje neovlašćeno pale rakete, petarde i drugi zapaljivi materijal, predviđena je novčana kazna ili kazna zatvora do 60 dana. Roditelji dece mlađe od 14 godina, koja počine ovakav prekršaj, mogu biti kažnjeni novčanom kaznom ili kaznom zatvora do 30 dana, ako je prekršaj posledica propuštanja dužnog nadzora nad detetom.
    Kakvi automobili, kakvi noževi za hleb, kakvi pištolji? Čitaš li ti sebe i razmišljaš li o tome što pišeš?

    A da opet zensko razmisljanje
    De razmisli muški onda jednom, pa da čujem.

    A koliko su automobili sigurni ? Pogledaj fotografije poginulih pa uporedi to sa povredama od petarde.
    'Oćeš da upoređujemo broj ljudi koji su stradali od ujeda pčele ili ujeda ajkule?
    Pa, idi sine pa plivaj sa njima

    Bože me sačuvaj.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #78

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Squaw , ne vredi se dopunjavati na prethodni post...dečko ne razume... mi imamo ''žensko'' mišljenje, a on ne shvata osnovnu stvar...No, ne nerviram se.Volela bi samo da ovde postoje ljudi koji sprovode zakone koji su napisani...no, ako su njemu jabuke asocijacije na bombu...jbt... nemam šta dodati...

  4. #79

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Petarde su zabava samo trebas razmisljati sta radis i to je sve evo ti dobar primer isto je i sa voznjom automobila samo pazis kako vozis i to je to svi zivi i zdravi, prema tvojoj logici i automobile bi trebalo zabraniti jer su opasni a i dzipovi podsecaju na rat
    Ne ljuti se samo sam izneo svoje razmisljanje koje ne moras da uvazis
    uopste se ne ljutim...samo smesno mi je kako izvrces moje reci, pa donosis cudne zakljucke ...

    znaci prema tvojoj muskoj logici trebalo bi da damo detetu (pa i bilo kome) i oruzje u ruke, pa da ga naucimo kako se barata s njime i sve ce biti u redu...

    najbitnije je da zna da rukuje s njim (prema tvom misljenju) a posledice uopste nisu bitne.

    i da mrzim ih, jer potsecaju na rat, jer sam se naslusala dovoljno pucnjave...tako da taj "divan i veseo" zvuk pucnjave nije mi potreban, a jos manje zabavan...
    kao i to da gledam moje uplaseno dete koje place...

    a mozes li mi ti lepo objasniti sto je to toliko zabavno u bacanju petardi?
    Poruku je izmenio Bombica, 24.12.2008 u 12:25


  5. #80

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    U moje vreme smo imali one klasične male petarde, i nemam ništa protiv da ih i drugi bacaju. Deca će svakako kad tad videti od drugara u školi pa je možda i bolje da ih toj momačkoj veštini nauče roditelji kako se ne bi posle povredili.

    Po mom mišljenju igračke sa barutom imaju pravog smisla ako prave vatromet, neku igru sa svetlošću koja je lepa za oko. E, sada ako im se bacaju petarde simbolično i to prihvatam... Međutim ovih dana te petarde pucaju tako glasno, da zaista zvuči kao da je eksplodirala butan boca, a to baš i nije neki štos i onda to već ima ratnu konotaciju.
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  6. #81

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Ne smetaju mi bitno. Nekako mi to ide u paketu sa novogodišnjom euforijom.
    Valjda je u skladu i sa starim srpskim običajima, 'beš veselje bez pucanja...

    No, pošizim ako mi neko zavitla petardu pod noge, a dešavalo se.. Uopšte ne volim kad se neko zabavlja tako što maltretira, pa i ugrožava druge ljude.
    I ne volim što se daju deci. Ko od odraslih želi da rizikuje nek izvoli, ali to definitivno nisu igračke za decu.
    Vrag odneo šnalu...

  7. #82

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Citat drth09 kaže: Pogledaj poruku
    Po mom mišljenju igračke sa barutom imaju pravog smisla ako prave vatromet, neku igru sa svetlošću koja je lepa za oko. E, sada ako im se bacaju petarde simbolično i to prihvatam... Međutim ovih dana te petarde pucaju tako glasno, da zaista zvuči kao da je eksplodirala butan boca, a to baš i nije neki štos i onda to već ima ratnu konotaciju.
    Pa fora i jeste u tome da svi traže nešto što će biti što gromoglasnije, bar kod mene u kraju klinci tako, kakve male petarde - te zovu bebeće. A prskalice ili ti vatrometi koji ne prave zaglušujuću buku - pa to je pederski i tu ništa nije zanimljivo jer se od toga niko ne prepada
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #83

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Volim,sto da ne,ali od kad sam cuo da je nekom detetu od 12-13 godina petarda unistila ruku,vise ne...
    There is no rules!!!

  9. #84

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa fora i jeste u tome da svi traže nešto što će biti što gromoglasnije, bar kod mene u kraju klinci tako, kakve male petarde - te zovu bebeće. A prskalice ili ti vatrometi koji ne prave zaglušujuću buku - pa to je pederski i tu ništa nije zanimljivo jer se od toga niko ne prepada
    da, ima nešto u tome. po meni bi bilo najbolje da svi imaju one duvaljke sto se odvrću
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  10. #85

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Apsolutno sam protiv petardi!
    Mislim da su kazne za roditelje blage jer roditelji su ti koji greše a ne deca.
    Naravno (na moju veliku žalost) nemogu dozvoliti da mi dete štrči pa smo napravili kompromis - nema petardi ali ćemo kupiti vatromete raznih fela. Rečeno-učinjeno, otišli smo u ovlaštenu prodavnicu i kupili vatromete koje ćemo paliti, aktivirati kod babe i dede na selu.
    Nisam oduševljena ni sa ovim rešenjem ali me teši činjenica da je sve iz ovlašćene prodavnice sa detaljnim uputstvom i što će se dešavati pod nadzorom odraslih.
    Znam da će se javiti "dušebrižnici" koji brinu o socijalizaciji mog deteta ali bolje da mu malo bude krivo (ipak petarda ludilo traje desetak dana) nego da se socijalizuje u bolnici bez delova anatomije.

  11. #86

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Citat Painkiller kaže: Pogledaj poruku
    Volim,sto da ne,ali od kad sam cuo da je nekom detetu od 12-13 godina petarda unistila ruku,vise ne...
    zar to treba da se dogodi da nekome bude jasno da su petarde opasne po zivot i da ih ne treba bacati, ovaj svet se menja samo kad je na granici propasti a najsmesnije je sto tu granicu retko ko prepozna.
    u ponoc umesto da ljudi cestitaju jedni drugima zabavljaju se bacanjem svega i svacega bas zanimljivo posebno kad se zavrsi u urgentnom.
    Poruku je izmenio memento, 05.01.2009 u 09:00 Razlog: Deo posta koji je off

  12. #87

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Ma kakve petarde, one su postale sitan doživljaj u našem pitomom gradu... Leti burad u nebo, gruva kao u centru Bejruta... Možemo li mi išta da proslavimo bez pucačine i krvi?
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #88

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Mrzim da ih bacam... a mrzim i kad mi pukne na metar od mene,
    bez najave... odskochim dva metra u vis jbg ...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  14. #89

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Petarde bi trebalo Ustavom zabraniti

  15. #90

    12 Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    dobro se setih ... ostalo mi skoro celo pakovanje pčelica i dvadesetak žabica ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  2. Volite li ljuto?
    Autor memento u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:54
  3. Volite li da kuvate?
    Autor irnik u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:52
  4. Da li volite skolu?
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.04.2012, 21:32
  5. Da li volite skijanje?
    Autor Meggy u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 05.12.2010, 12:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •