Da li volite da bacate petarde? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 106
  1. #16

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    Ima u Novom Sadu naselje gde ljudi ?oporativno ?ekaju novu godinu, peku vola na ražnju, deca bacaju petarde, malo ve?a deca pucaju karbitom - "manjom" koli?inom, dovoljnom da umesto konzerve koriste veliko bure i prilikom eksplozije to bure preleti u drugu ulicu i probije krov komšiji...

    Šta ?eš... samo da je Hleba i igara... bez pameti naravno...
    Ima nas i ovde koji smo rodom sa tog naselja, a izmedju ostalog zaboravio si napomenuti da su stanovnici tog mesta vrlo nezgodni kada ih neko shtreca zato shto jednostavno umeju dobro da se zabavljaju. Inache bure nam uopshte nije odletelo u drugu ulicu a i proshlo je kroz krov od terase ispred kuche.

  2. #17

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Petarde se prodaju pocetkom decembra pa do posle nove godine. Jeste i ja sam bio radoznao i bacio par petardi, ali sam tada isao u osnovnu skolu. I bacio sam 20 petardi u zivotu, a ne vagon istih.

    Svaki dan pre rucka čopor dece izvodi eksperimente sa petardama i vise cu popiz**ti od gruvanja i pratecih auto alarma. Ceo dan nesto zvoni. Pa nek bacaju za novu godinu, ali sto mesec dana??????? Cesto me i probude od ranog jutra.
    Evo upravo pucaju... mislim ovo je dinamit... prsti im otpali...
    Bacas nesto i ono puca i tebi je lepooo! Ja tako zamisljam retarda.

    Za jedan davni bozic je kreten bacio u vazduh petardu, ali je ona pukla kod mog uveta. I sad treba da se bijes, na dan kada se svi mire... E je**m ti logiku.

    Mrzim petarde i bacace petardi. Sve bi ih pohapsio i prodavce i one sto bacaju i njihove mame i tate ako su maloletni. Inace postoji "zakon o javnom redu i miru" u koji je ovo zavedeno.
    Mesec dana on baca petarde i slavi... pa to nema ni u Zairu. Bacajte za docek, ako bas volite i to tamo gde nema ljudi....
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  3. #18

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Nije stvar u tome da li neko voli da baca petarde ili ne, stvar je u tome da su po slovu zakona svi oni koji bacaju petarde kriminalci, a jedino pitanje koje se postavlja je zbog čega panduracija ne radi svoj posao i puni buvare.
    Poruku je izmenio Pcela ubica, 27.12.2006 u 20:29
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  4. #19

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Grozno je kad na trgu docekujes NG i kad pocMu ljudi kao manijaci da bacaju petarde. Jako se neprijatno tada osecam.

  5. #20

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Voleo bih, da opet imam tu potrebu. Da se opet vratim da budem dete, da bacam petarde. Ali ta potreba je nestala, kao i uzivanje... Ali i dalje uzivam da gledam kako deca bacaju za novu godinu. U zadnje vreme nije bilo nijedan povredjen (3 - 4 godine)...

  6. #21

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Moreeeeeee,...sve bi ja njih preko kolena,pa udri!Mrzim petarde!
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #22

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Nije bas da volim, ali posto praznike provodim sa klincima, onda ih svakako bacam jer je to njima uzasno zanimljivo....
    Cak je i sestrica od 20 meseci trazila da baca i ona.... Uz moju pomotj, naravno

    Imali smo razne vrste petardi, vatrometa, dinamita, tako da mi po dvoristu jos stoji "dokazni materijal"...
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  8. #23

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Nekada sam voleo, ali dosadilo bre...
    Bolje za te pare odem u bioskop...
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  9. #24

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    ne podnosim petarde.. ni kao mala ih nisam nesto preterano volela, a ni sad ih ne gotivim.. one male, zabice, kako li se zovu, sto samo puknu, one mogu da prodju sve jache od toga ne dolazi u obzir..
    dve nove godine sam docekala na trgu, nakon druge, rekla sam nema shanse ikad vise.. ono je bilo k'o na ratishtu, samo sam cekala kad ce mi koja pasti u oko.. i nisam se ni malo mogla zabaviti.. dodushe, ni muzika se nije cula od silnog rukanja.. sto reche Dzi, prskalice su mnogo zabavnije )))
    moomoo meee jooouu

  10. #25

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Pre mi je bilo zanimljivo, sad vise i nije nesto... Valjda sam prerastao
    Carpe diem

  11. #26

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Ne volim da ih bacam i nikad mi nije bilo jasno kakvo zadovoljstvo ljudi vide u tome .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  12. #27

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    E petarde bas ne volim. Imam averziju.
    Ne volim ni kad grmi. Pojacam i tv i muziku, samo da ne cujem.
    'bes ga, valjda mi ostale traume od bombardovanja.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #28

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Бљак петарде!
    Уопште не разумем какво задовољство толико људи проналази у овој опасној ''забави''!
    Бљак.

  14. #29

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    Nije bas da volim, ali posto praznike provodim sa klincima, onda ih svakako bacam jer je to njima uzasno zanimljivo....
    To je nikakav argument, jbg. Deci je zanimljivo... Deci bi još zanimljivije bilo da pucaju iz minobacača, ali treba ih vaspitati tako da ne treba da im bude zanimljivo ono zbog čega mogu da ostanu bez prstiju ili bez sluha.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  15. #30

    Odgovor: Da li volite da bacate petarde?

    To me nikad nije privlacilo. Bacao sam ih par puta, cisto da vidim da li ce mi biti to zanimljivo, nazalost,ili na srecu, to me ne privlaci ni najmanje.
    ...................

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  2. Volite li ljuto?
    Autor memento u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:54
  3. Volite li da kuvate?
    Autor irnik u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 23:52
  4. Da li volite skolu?
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.04.2012, 21:32
  5. Da li volite skijanje?
    Autor Meggy u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 05.12.2010, 12:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •