Sexy Igrice
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Sexy Igrice

  1. #1

    Sexy Igrice

    Zelim da cujem koje sve sexy igrice volite da igrate u drustvu ili u dvoje ali da nisu neki klise fazon. Sto originalnije i interesantnije to bolje

    Isto ako imate neko interesantno istustvo...

    Evo ja imam jednu:

    Potrebno je drustvo, spil karata i Slag.
    Iz spila izbacis sve katre ispod 8, svi sednu u krug Slag je u sredini. Jedan po jedan vuku karte:
    8-moras da poljubis osobu levo od sebe (ti biras dali ce biti French ili samo blic)
    9-lizes slag sa nekog prilicno nevinog dela osobe koja je desno od tebe (noga,vrat...)
    10-moras da poljubis nekog...Ti biras koga
    Pub-lizes slag sa stomaka ili donjeg dela ledja osobe preko puta tebe
    Kraljica-moras da poljubis polovinu od ukupnog broja ljudi ti biras koga(ako vas je 8 onda ljubis cetvoro)
    Kralj-lizes slag sa bilo koga hoces i sa bilo kog dela tela (naravno u nekim razumnim granicama )
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sexy Igrice

    Ja teško da bih pristala da igram ovu igricu
    prava sam konzerva po tom pitanju grupnih opštenja

    valjda stigle godine...
    a i pored silnih bolesti počev od mononukleoze pa nadalje...


    sexy igrice su rezervisane samo za u dvoje
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sexy Igrice

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Ja teško da bih pristala da igram ovu igricu
    prava sam konzerva po tom pitanju grupnih opštenja

    valjda stigle godine...
    a i pored silnih bolesti počev od mononukleoze pa nadalje...


    sexy igrice su rezervisane samo za u dvoje
    Potpisujem sve izuzev ovog ''u godinama''
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sexy Igrice

    Potpisujem i ja Sansića i Tračaru.
    S tim da nisam baš sigurna da su u pitanju godine, pre bih rekla da je pitanje odnosa prema seksualnosti i intimnosti.
    A igrice u dvoje
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sexy Igrice

    Nisam više za te igrice u društvu, a sećam se ljubakali smo se tu i tamo kad smo igrali fote, ali onako stidljivo, baš smo bili klinci. Poker u skidanje, do gaća dečaci, devojčice do majice. Sećam se isto igre sa štipaljkama. Ovom što traži zavežu oči, rasporede po nekom ko je suprotnog pola štipaljke po telu, okače ih o garderobu, a ovaj traži li traži i pipka li pipka Sećam se još jedne, u parovima - muško i žensko, muško kanapom oko struka ima vezanu flašu od piva koja visi skoro do poda, ispred njega stoji žensko, on je drži za kukove i zajedno se pomeraju (ne smeju da se odvoje) i tom flašom guraju tenisku lopticu do nekog cilja. Baš smo bili klinci i više smo se valjali od smeha nego što se tu neko uopšte palio na taj način, ali eto, sećam se tih bezazlenih, klinačkih, uglavnom rođendanskih vezanih za odrastanje u seksualnom smislu, a da niko od nas nije imao neka ozbiljna iskustva.

    A igrice u dvoje, skroz druga priča. Ne ustručavam se ni da ih predložim ni da ih sprovedem... udovoljavam sebi i njemu, a usput ostvarujemo fantazije, zašto bi on samo maštao o tome? Retko ih koji muškarac ne voli, a retko se koji ne ustručava da ih sprovede, bilo bi i lakše i lepše kad bi bili svesni da žene imaju isto tako zapanjujuće želje...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sexy Igrice

    Citat De Marco kaže: Pogledaj poruku
    Potrebno je drustvo, spil karata i Slag.
    Iz spila izbacis sve katre ispod 8, svi sednu u krug Slag je u sredini. Jedan po jedan vuku karte:
    8-moras da poljubis osobu levo od sebe (ti biras dali ce biti French ili samo blic)
    9-lizes slag sa nekog prilicno nevinog dela osobe koja je desno od tebe (noga,vrat...)
    10-moras da poljubis nekog...Ti biras koga
    Pub-lizes slag sa stomaka ili donjeg dela ledja osobe preko puta tebe
    Kraljica-moras da poljubis polovinu od ukupnog broja ljudi ti biras koga(ako vas je 8 onda ljubis cetvoro)
    Kralj-lizes slag sa bilo koga hoces i sa bilo kog dela tela (naravno u nekim razumnim granicama )
    Tehnichki gledano to je vrlo nezgodna igra ukoliko kojim sluchajem igra neparan broj igracha a smenjuju se mushki i zhenski uchesnici.
    Drugim rechima deshavache se da osobe istog pola sede jedna pored druge. Nekome to mozhda nije nezgodno i svaka im chast ali meni bi bilo malo neprijatno da sa moje desne strane sedi bradati momak sa ruzhichastom koshuljom i osmehom na licu punom chezhnje vuche osmicu. Druga nejasnocha je opet ako igraju neparan broj igracha... ko je preko puta tebe? Zamislimo samo teoretski da nas je petoro... ja vuchem puba a preko puta u geometrijskoj sredini je praznina. Sa leve strane praznine sedi Elton John u pripitom stanju i pokushava namestiti dopola otkinuti ponpon na svojoj leopard tangi. Sa desne strane praznine sedi Kristina Agilera i upravo brishe svoj nosich od koksa..... koju sredinu bi ti odabrao? levu ili desnu? dali bi se onda Elton bunio?

    Zar nije jednostavnije ubediti drushtvo da se napuni Jacuzzi sa shlagom, svi uskochite pa nek lizhe ko kome hoche i shta hoche
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sexy Igrice

    mi se igramo igrica tipa "koja će žemska ženstvenije da otvori pivo bez otvarača". pobjednica dobija pelinkovac da presječe. za muškarce je rezervisana igra "koji može više i bolje da podrigne, i pri tom da izgovori riječi volim te. pobijednik dobija domaću da presječe.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

Slične teme

  1. besplatne zabavne igrice na srpskom jeziku
    Autor flomasterman u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.05.2011, 14:55
  2. Browser igrice
    Autor HLEBmaster u forumu Igre
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.07.2009, 19:50
  3. Sexy shop
    Autor Mish u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.05.2009, 14:19
  4. SEXY Nole
    Autor Nole erotica u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.10.2008, 13:31
  5. Moderna romantika: zaprosio devojku preko igrice
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 10:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •