Čime se bavite? - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 137
  1. #16

    Odgovor: Čime se bavite?

    vlasnica sam firme koja se bavi svime sto je vezano uz vjencanja. zastupnik sam jedne talijanske linije za usa i njemacku, posjedujem salon vjencanica, dizajniram nakit, a ponekad i organiziram cijelo vjencanje kao wedding planner. to mi daje dovoljno razlolikosti jer se koncentrirati samo na jednu stvar u isto vrijeme nemogu.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #17

    Odgovor: Čime se bavite?

    Izadjete u atar i vidite nekakve cudne dalekovode bez drotova,a okolo barake na tockovima,razne cevi,masine,motori,nekakvi ljudi sa slemovima na glavi i koznim rukavicama na rukama.Svi crni u licu,ozbiljnog i namucenog pogleda.Da nas ne opisujem vise-NAFTASI.Oni pravi,terenci,kao na filmu,kad siklja nafta na sve strane,kad bukti plamen po 50 metara u vis...Mozda neki nece poverovati,ali tu u vasoj blizini,postoji i takvo radno mesto.
    Namerno nisam naveo radno vreme i godisnje doba,jer ga i nemamo.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  3. #18

    Odgovor: Čime se bavite?

    Ja sam med.sestra,obozavam svoj posao i najverovatnije cu docekati penziju kao takva!

  4. #19

    Odgovor: Čime se bavite?

    Fotograf po profesiji.

    Radio sam za vise dnevnih, nedeljnih listova (Nasa Borba, Gradjanski, Nezavisni, Studentski list "Proglas", Studentski list "Index"... )
    Sada radim u Arhivu Vojvodine.

    Bavim se i istorijom (nisam dao uslov za trecu godinu), austrijsko-turski ratovi, istorija fortifikacije, opsadnog ratovanja, austrijsko-turskim bitkama i opsadama, tvrdjavama u srbiji...


    Hobi: sakupljanje kutijica od "ispunjenih filmova"
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  5. #20

    Odgovor: Čime se bavite?

    Kao što piše u profilu, muzičar u razvoju
    Carpe diem

  6. #21

    Odgovor: Čime se bavite?

    studiram,veoma lijepo zanimanje

  7. #22

    Odgovor: Čime se bavite?

    Informišem - a ponekad i dezinformišem široke narodne mase ... Novinar. To i nije zanimanje, to je način života! (Ala sam ovo kaz'la... a?)
    Radim u jednoj republičkoj firmi - nije STR, a kao da jeste, Bože me 'prosti.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  8. #23

    Odgovor: Čime se bavite?

    Administrativni referent

  9. #24

    Odgovor: Čime se bavite?

    pomazem ljidima radim u zdravstvu
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  10. #25

    Odgovor: Čime se bavite?

    U ugovoru stoji "office assistant"... u prevodu - sekretarica, a u praksi "devojka za sve" (ili, skoro za sve, sram vas bilo ).

  11. #26

    Odgovor: Čime se bavite?

    Posle pauze veće od tri godine, ponovo sam se zaposlio, radim svoj posao, što je kod nas retkost. Radim kod privatnika, zlatara, u Nišu. Mogu reći da sam pomalo izgubio radne navike ali je bolje raditi i imati neki dinar nego sedeti i očajavati. Kod privatnika se nikad ne zna, može se ostati bez posla već koliko sutra ali dok se radi, treba to iskoristiti na najbolji mogući način. Stiče se iskustvo, upoznaju se ljudi, dobija se plata a samim tim raste i samopouzdanje. U svakom slučaju, korist je višestruka.

  12. #27

    Odgovor: Čime se bavite?

    Implementacija IT sistema (software), projektovanje sistema i nabavka opreme za isti ....

    Da li sam zadovljan, telefoniram 3-5 h dnevno, nisam bio na godisnjem 2 godine (ako ne racunam produzene vikende do 5 dana), mesecno predjem 3000-4000 km ....

    Srecom nisam ozenjen i nemam decu ...

    Meni je odlicno ali porodica .... nema mesta za porodicu ...
    "Misao postaje rec.
    Rec postaje delo.
    Delo postaje navika.
    Navika postaje karakter.
    Zato brizno pazi
    neka tvoje misli
    nastaju iz ljubavi,
    iz brige za sva
    ziva bica." Buddha

  13. #28

    Odgovor: Čime se bavite?

    Radim sa svoje bube i mnogo mi lepo. Chim me jedna iznervira, ja nju pljasnem pa uzmem drugu da vidim ochel' ona smjeti da se mangupishe
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  14. #29

    Odgovor: Čime se bavite?

    Studiram jos uvek, ali kad se ukaze prilika za neki kes, odradim promociju za sokice ili cak i spremim neki stancic - tezak zivot nas studenata, ali dobijam platu i od drzave - kredit, nije bog zna sta ali dobro dodje!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  15. #30

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bavite li se sportom?
    Autor yige_gui u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 25.02.2015, 21:26
  2. Bavite li se borilačkim veštinama?
    Autor Bloo u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 03.09.2009, 09:15
  3. Čime se bavite u dijaspori?
    Autor Lady S u forumu Dijaspora
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 29.08.2009, 01:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •