Da li vam smeta prošlost? - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 113
  1. #91

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Ne, ja cak i volim kada postoji "ta" proslost...rado slusam, postujem je...ali nikada ne ceprkam ako neko ne zeli da divani o istoj....
    ...i nekako mi osoba postaje draza (i bliza), ako odluci da sa mnom podeli svoju proslost...kao neki vishi stepen poverenja....
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #92

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Uopste ne obracam paznju na partnerovu proslost niti me je nesto posebno interesovala. To je njegovo pa ako zeli ili ima sta da kaze - ima prilike, neka kaze ako ne, opet dobro . Bitno je da je on stekao iz tih ranijih veza neko iskustvo, da je "proziveo zivot" , zna sta voli, sta ne voli .... bla, bla, bla.
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  3. #93

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    prosto je uvredljivo koliku nezainteresovanost pokazujem ka partnerovoj emotivnoj proslosti...i tako iz veze u vezu.....ali,ja nikad nisam pomislila niti pitala bilo sta o necijoj proslosti..ne sto sam fina ili prepredena nego sto me uopste ne zanima.....takodje,ne govorim o svojim bivsim tom trenutnom......nemam potrebu......ja sam u svaku vezu usla tek kad sam bila spremna da emotivno precrtam prethodnu....nemam repove proslih veza u trenutnoj vezi.....i molim da mi se ne govori .....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #94

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Volim iskren,otvoren odnos,koji podrazumeva razgovor i do najsitnijih detalja proslosti.Ali ne forsiram ga da prica ako to sam ne zeli.Znaci,mogu da saslusam,cak i cenim ako mi sve isprica.
    Zakljucak je,da mi ni najmanje ne smeta nista sto je bilo pre mene,to jest,pre NAS.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #95

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Proslost treba ostaviti iza sebe.
    Misljenja sam da ne treba puno rovariti po necijoj proslosti, jer cemu vracanje unazad.
    Ne pitam i ne govorim.
    I kad pocne prica, ucutkam je.
    Ne iz razloga sto nesto krijem, kad sam ja u pitanju, vec jednostavno sto me ne interesuje.
    Bilo i proslo.
    Buducnost je ono sto nas ceka.
    Ponekad ako se suvise zabijes u proslost i kopas po njoj do detalja,
    uskratices sebi sjaj sadasnjosti i buducnosti.
    Jer u silnom prevrtanju po proslosti, neces moci sagledati sadasnjost.

    I sta imamo od proslosti,bilo je i nema je ...
    A uspomene ne delim, cuvam ih za sebe.

  6. #96

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Ono što je bilo, ostalo je iza, važna je sadašnjost. Ako partnerka želi da mi kaže nešto o svojoj prošlosti, o mojim prethodnicima, saslušaću, neću ni insistirati na tome, ali ni negodovati, uvažiću. Nemam tu glupu ljubomoru u sebi.
    Poruku je izmenio Morpheus, 09.09.2009 u 00:28

  7. #97

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Volim iskren,otvoren odnos,koji podrazumeva razgovor i do najsitnijih detalja proslosti.Ali ne forsiram ga da prica ako to sam ne zeli.Znaci,mogu da saslusam,cak i cenim ako mi sve isprica.
    Zakljucak je,da mi ni najmanje ne smeta nista sto je bilo pre mene,to jest,pre NAS.
    Slazem se,ma ja se uvek slazem

  8. #98

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ono što je bilo, ostalo je iza, važna je sadašnjost. Ako partnerka želi da mi kaže nešto o svojoj prošlosti, o mojim prethodnicima, saslušaću, neću ni insistirati na tome, ali ni negodovati, uvažiću. Nemam tu glupu ljubomoru u sebi.
    Blago tebi.

    Ukoliko je momak iz nekog drugog grada....države, naravno da želim da znam neke stvari...tipa, najdužih veza, kako su završile...ako mu je neka negdje srce slomila, zgazila mislim da je ok da to znam, da ne ispadam ja majmun u x situacija koje mogu da se stvore.
    Ja sam za opciju da neke stvari koje se trebaju znati, da se saznaju odmah...da kasnije glava ne boli.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #99

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    nisam od onih shto pitaJu....nisam nikada ni bila....
    chak sam od onih shto ni po sadashnjosti ne cheprkaJu mnogo....
    chekam da mi se kazze....ono shto treba da znam....
    necu da me tovare nepotrebnim informaciJama....
    ne pricham dok nisam pitana....
    utiche onoliko koliko ja dozvolim....
    tu sam gde sam....sigurna u sebe....

    ima toliko pametniJih stvari za chiniti nego prichati o proshlosti....

  10. #100

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Nisam opterećena prošlošću...ne pitam mnogo, a ako i započne razgovor o tome, napravim granicu dokle...Ne pričam ni o svojo prošlosti, jer ne želim. Uspomene, one lepe, nosim sa sobom, ali o tome ne pričam sa partnerom.
    To ne znači da nemam iskren odnos sa partnerom, samo - svako priča i iznosi svoju priču u onolikoj meri koliko to druga strana očekuje i koliko misli da je dovoljno...
    Prošlost je ono što treba da ostane iza nas, sa lepim i manje lepim uspomenama...a ako se već započinje nova veza, stvari treba gledati unapred, bez osvrtanja...samo takvim pristupom može da se izgradi jedna dobra veza sa dozom poverenja, pomešana sa malo tajnovitosti i iščekivanja...

  11. #101

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Bilo bi tuzno da nemamo proslost. Naravno da nije bilo sve tako idealno. Ima i onih momenata koje sam potisla potpuno, jednostavno ne zelim da ih se setim. Naravno i pored toga, ponekad izvire iz svog "sklonista". Ne stidim ih se, vec me podsecaju na nesto neprijatno. Ima i prelepih trenutaka iz proslosti. Kad se sve sabere i oduzme nije bilo lose i nemam razloga da se stidim bilo cega. To je moj zivot sa svim usponima i padovima, uspesima i neuspesima, ljubavi i razocarenja...i tako zivot tece. Jednog dana ce sve to biti "prasina" mog zivota, a dotle zivim svoj zivot i pokusavam da uzivam, za sad bez "brisanje prasine"
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  12. #102

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    ne.
    proshlost je predaleko da bih je se sechala.
    & underpaid......

  13. #103

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Ne,ja obozavam proslost i ponekad kad mi misli odlutaju unazad bas uzivam u secanjima

  14. #104

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Zhenina proshlost govori kakva je ona,u sushtini...Po tome,kakve je veze imala,sa kime i kako,chovek vidi kakva je ona...Zashto bih ja,recimo.shvatio ozbiljno neku zhenu,koju niko drugi nije,nego su je svi koristili samo za "istrisanje"...
    Zashto bi bilo ko,shvatao tudji "otpad",kao svoje "blago"?
    Dovoljno imam i svojih greshaka,zashto bih ispravljao tudje...Mislim da je poshtenije,da svako svoje greshke placa...
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #105

    Odgovor: Da li vam smeta prošlost?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zhenina proshlost govori kakva je ona,u sushtini...
    Izvini, a ljudi se ne menjaju? Ne može neko da bude drugačiji nego što je juče bio?
    Prošlost ne govori ništa o muškarcu?
    Zašto redovno praviš gender issue, od svake teme na kojoj napišeš bilo šta?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ništa nije nepredvidivo kao prošlost
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.07.2015, 18:16
  2. Serija "LOST"
    Autor bubica u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.04.2010, 11:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •