Veliki Brat - Big Brother - Strana 8
Strana 8 od 27 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 395
  1. #106

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    I reakcija naroda je veoma burna, Srbija preti da ce bojkotovati B92 ako ne vrate Mikija. Da li cete vi nastaviti da gledate VB-a?
    Naravno, jer nisam zbog njega niti ikog drugog ni počela da gledam, iako u poslednje vreme nikako da pohvatam kad je šta... Definitivno je priča strašno okrnjena njegovim odlaskom, ali iskreno mi je malo muka od svog tog preterivanja, a specijalno munjevito organizovane novčane pomoći i svih tih žiro računa... dok smo u stanju da žiro račun za neko obolelo dete u novinama ili na netu samo preletimo pogledom... ili nas mrzi da podignemo guzice i odemo do pošte... davati novac čoveku koji ga ne želi? pa to se upravo kosi sa svim tim što je on. Kada bi ga podigao to bi bilo ravno tome da se vrati u emisiju. A to je za mene ništa drugo do obična prodaja sebe.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #107

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    I sama znaš kako smo blesav narod... Ovo ništa nije novo.

    Citat SQUAW kaže:
    davati novac čoveku koji ga ne želi?
    Ne bih rekao da ga ne želi. Jedini je priznao da je došao zbog para i jedini je rekao na šta bi te pare potrošio. Ali je dovoljno jak da napusti kuću i odrekne se 100 hiljada radi svoje slobode.

    Citat SQUAW kaže:
    Kada bi ga podigao to bi bilo ravno tome da se vrati u emisiju. A to je za mene ništa drugo do obična prodaja sebe.
    Bar ja tako mislim.

    Uostalom, ako neko bude uplaćivao bilo šta na navede račune, lako može proveriti ko je vlasnik računa. Naravno da uvek postoji mogućnost da je ovo neka grozna laž i prevara, ali... Ko prvi sazna, neka javlja pa da brišemo poruku i da im sve po spisku.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Necromancer kaže:
    Ne bih rekao da ga ne želi. Jedini je priznao da je došao zbog para i jedini je rekao na šta bi te pare potrošio. Ali je dovoljno jak da napusti kuću i odrekne se 100 hiljada radi svoje slobode.
    Pa ja možda jesam određene stvari propustila, ali sam (bez obzira na njegovo priznanje zbog čega je došao) iz njegovih usta čula nešto u stilu... "kada bi ostvario svoje snove ne bih imao zašto da živim... da sam hteo taj salaš ja bi ga verovatno do sad i imao... nije ovo za mene" e sad, može biti do mene, al' i dalje mislim isto... ili onda definitivno kapiram drugačije nego 98% ljudi na ovoj planeti...

    I izvinjavam se što se ponavljam... Kada bi ga podigao to bi bilo ravno tome da se vrati u emisiju. A to je za mene ništa drugo do obična prodaja sebe.

    Enivej, posle takvog stava, kada bih ga ponovo videla u kući, e pa onda bi definitivno potrošila svojih 30 dinara + PDV da ga nominujem za izbacivanje.

    Očekujem reputacije
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #109

  5. #110

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat vladica kaže:
    I reakcija naroda je veoma burna, Srbija preti da ce bojkotovati B92 ako ne vrate Mikija. Da li cete vi nastaviti da gledate VB-a?
    Nisam cula za taj bojkot, u cemu je stvar?

    Mada sam sumnjala da ce masa da ga trazi nazad, ali tesko da ce on pristati na to, covek je odlucio, neverovatno kako je bio ogorcen, ko zna sta je jos u pitanju!!!

    A sta kazete na striptiz povodom Markovog rodjusa?!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  6. #111

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Veliki Brat Engleska - Orlaith, najlepsa devojka u engleskom VB, gola u bazenu
    http://download.smscentar.com/upload...1369914974.php

    Veliki Brat Nemacka - Sex u jacuzzi-u
    http://download.smscentar.com/upload...1369914974.php

    Veliki Brat Engleska - Ovo jos niste videli, devojka gura flasu vina ......
    http://download.smscentar.com/upload...1369914974.php
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Ja sam se vec ranije izjasnio o BB-u.
    Glasilo je,ako se dobro secam,
    No comment!
    nomen est omen
      Vrh

  8. #113

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat Ivana-psy kaže:
    Nisam cula za taj bojkot, u cemu je stvar?

    Mada sam sumnjala da ce masa da ga trazi nazad, ali tesko da ce on pristati na to, covek je odlucio, neverovatno kako je bio ogorcen, ko zna sta je jos u pitanju!!!

    A sta kazete na striptiz povodom Markovog rodjusa?!
    Ma oce nacija da bojkotuje TV B92 Sto se tice striptiza zemske su dobre, al' su sve pokvarile kad su se ponapijale

    Na kraju je i Ivan zavrsio u zenskoj spavacoj sobi
      Vrh

  9. #114

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat swba kaže:
    ...Iskreno sam malo i razocaran sto su i nasi poceli da otkupljuju te licence, mislim da nam je to sasvim nepotrebno...
    ..Nije da vam kvarim ugodjaj ali me zanima samo jedno. Naime to bi trebalo da bude sve spontano, njihovo ponasanje i sl. Jel' mislite da je sve spontano ili ljudi koji reziraju, produkuju, snimaju ili sta sve vec ne upravo kreiraju njihovo ponasanje?...
    ...Svi su mi nesto neprirodni, ufurani i smaraju zesce. ...
    ...a najbolje je da su visokokulturnom zapadu vise dokurcili sa ovakvim debilnim emisijama... samo da vam je vidjeti na sta lici americki MTV bili bi vam sve jasno...
    Bwate swbule, kapa dole! Svaka ti je ka' u Njegoša!
    Ti si među malobrojnima (ruku na srce, tu su još i nattydread i Rasdej ) koji mi svojim stavovima vraćaju nadu da možda ipak nije sve izgubljeno i da se populacija Srbije možda ipak neće pretvoriti u gomilu debila koji po čitav dan žderu čizburgere, piju dajet kolu i bulje u raznorazne rijaliti šouove. Doduše, i ti si. izgleda, sklon da s vremena na vreme potpadneš pod uticaj mase!

    Što se mene lično tiče - bez uvrede, ali, ne znam da li su veći moroni oni koji u ovakvim projektima učestvuju, ili oni koji ih sa uživanjem gledaju! Čoveče, uspeo sam da izdržim samo 10 minuta gledajući onog nekulturnog debila, čiji je jedini atribut pogani jezik, kako, raširivši noge, u šortsu, japankama i čarapama (eeeej!), češe jaja i najebava se svima majke. Kasnije, sa zaprepašćenjem ustanovim da je narečeni moron uzdignut na pijedestal heroja nacije, jebote! Nije onda ni čudo što je Velja Ilić najpopularniji ministar. Znači, danas je, za većinu ovde, slađi američki šit od ruske čokolade.

    Sad će, verujem, zli jezici primetiti kako je moj džunior takođe izuzetno aktivan na ovoj temi i kako sa oduševljenjem prati ovaj moronski reality show. To, naravno, stoji! Ali isto tako stoji da je mališa još uvek adolescent i podložan svakovrsnim pogubnim uticajima, od kojih mnogi potiču i sa ovog foruma. Uostalom, i sam je pomenuo da je BB smatrao za shit, sve dok upravo ovde nije naišao na hvalospeve od strane izvesnih "pedagoga". Ja, kao jel'te savremeni roditelj, koji se iz petnih žila trudi da izbegava zabrane i ostale nepopularne vaspitno-popravne mere, još uvek sve to samo posmatram i nadam se da će na kraju ipak prevagnuti neki drugi, "moralniji" uticaji. Da je mališa nevinašce, vidi se i po tome što ONO naziva dobrim žemskama. Ja, na sreću, samo krajičkom oka, onako an pasan, spazih onu moronku čija je ogromna bulja do lastiša sažvakala jadne crvene tange. Da ostadoh duže, bojim se da bi mi se, daleko bilo, "žemske" zanavek ogadile!

    Da zaključim - kukala nam majka ako se ovaj trend nastavi uz ovakvu podršku svekolike nacije, uključujući i par intelektualaca do čijeg sam mišljenja do skora držao. Pitam se šta će se dogoditi kad se nacija zasiti dosadnih zadataka - kakve li će tek onda baljezgarije početi da padaju na pamet Velikom Bratu! Oprosti im Bože - valjda ne znaju šta rade!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...
      Vrh

  10. #115

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Necem ni za ni protiv BB, bacim oko po nekad da vidim o chem svi i sve novine toliko talk about ..

    Nije mi chudno shto su se svi primili kao i preko jer nash narod nije nishta ni bolji ni gori od ostalih, sve shto tamo negde prolazi procice i ovde ako se tome ispravno marketinshki pristupi.

    Nisam pristupio intenzivnom gledanju BB ..ali nemam ni predrasuda, tj ne plashim se pogledati vishe od deset minuta.. ako neshto mozze da mi zadrzzi pazznju onda je verovatno dovoljno dobro, a ako nije, ruka ce sama da promeni kanal...

    No ne vidim zashto je ovo gore od "shpanskih" serija, granda ili politichkih proseravanja? Sve je to kao i ovo vid voajerisanja. Sve je na TVu zamlacivanje sem shkolskog, nauchnog i umetnichkog programa..

    Koliko ja u glavnom vidim BB, svako se trudi da bude u centru pazznje i da na svoj nachin pridobija gledaoce i ostale takmichare, pa tu dolazi do foliranja i proseravanja...

    Ovaj Miki je kenjao i nije zaklapao, kad god upalim tv, on neshto sere
    Ali, tek kad sam na ovom forumu prochitao listu njegovih bisera stvarno sam se smejao..

    Svemu treba prici bez predrasuda, makar to doshlo i iz Amerike

    Ja bih se stvarno zabrinuo kad bi smo pocheli kopirati recimo Dzeri Springer shhow haha
      Vrh

  11. #116

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat HLEBmaster kaže:
    Ja bih se stvarno zabrinuo kad bi smo pocheli kopirati recimo Dzeri Springer shhow haha
    verovatno je to sledece sto ce kopirati! Tako da ces se verovatno zabrinuti.


    Mene taj BB uopste ne privlaci i cak mi je i dosadan. Mozda sam ja nenormalna ali sta cu takva sam.
      Vrh

  12. #117

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Citat goldie kaže:
    verovatno je to sledece sto ce kopirati! Tako da ces se verovatno zabrinuti.


    Mene taj BB uopste ne privlaci i cak mi je i dosadan. Mozda sam ja nenormalna ali sta cu takva sam.
    Ma ni mene ne privlachi, zadesish se kraj tva i ostane ti ukljuchen.. tako to ide
      Vrh

  13. #118

    Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Svako ko gleda BB ima neki motiv. Kao sto sam vec rekla, ja ga dozivljavam kao izvorni humor. Posmatram ljude i smejem se... ponekad ne mogu da se nacudim necijoj gluposti, ponekad me neko odusevi. Dakle, posmatram ih kao sto bih posmatrala bilo koju grupu ljudi, gde god se oni nalazili, na ulici, u kaficu, na nekom rodjendanu ili bilo gde drugo. Ne smatram sebe debilom, niti manje moralnom osobom zbog toga sto gledam Big Brother.

    Sto se psovki tice, psujem i ja, te ne mogu nekog drugog osudjivati zbog toga, bilo bi malo licemerno.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  14. #119

    07 Odgovor: Veliki Brat - Big Brother

    Dakle, posmatram ih kao sto bih posmatrala bilo koju grupu ljudi, gde god se oni nalazili, na ulici, u kaficu, na nekom rodjendanu ili bilo gde drugo.
    I tvoja profesija je takva da htela - ne htela,moraš da posmatraš odredjenu grupu ljudi (što mladjih), (što onih ''malo'' starijih ), da radiš sa njima, saradjuješ..Psiholog u našoj školi redovno prati VB, iz tog razloga, koji možda nije presudan..

    Uostalom, gde je tu ''prokleta mogućnost izbora''

    Odoh u off..

    Nominovali Baneta.. Rešio VB - samo oštro Toliko su sve iskomplikovali da će svi dobrovoljno da izadju iz kuće , osim naravno Jelene, koju je SQUAW jako dobro procenila od samog starta..
    Sve ono što je u vezi sa žurkicama, tangicama, alkoholom.. ne želim da komentarišem, bila bih.. poprilično nekulturna..
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  15. #120

Strana 8 od 27 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •